KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   760 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: krebianna, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII. Naturland hámhiány kezelésére alkalmas készítmény.

Összetevők: Salicylic Acid 0,6 G,  Zinc Oxide 7,5 G,  Folyékony Paraffin,  Búzakeményítő,  Fehér Vazelin

oliviag

2018. január 5.

Hosszú évek óta szenvedek a herpeszemmel, ritkán szokott már kijönni, de akkor nagyon hatalmas és fájdalmas, eddig egy krém sem segített abban, hogy elmúljon, viszont ez a krém valami CSODA, nekem egy nap alatt leszedte a duzzanatot és még AZNAP sebes lett picit és másnapra teljesen le is lohadt. Nagyon ajánlom mindenkinek ezt a krémet, aki ugyanígy szenved a herpeszeivel mint én.

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

timcho03

2018. január 1.

Eredetileg herpeszre kerestem egy hatásos kencét, mert évente kb. 2-3x kijön egy-egy főleg stesszes időszakaimban, és ettől a kellemetlen, hosszú lefolyású, fájdalmas dologtól szerettem volna megkímélni magam, mindezt megelőzni, így megvettem ezt a terméket. Azóta még hál'Istennek nem jött ki egy rondaság sem, úgyhogy ezen hatásáról nem tudok nyilatkozni. De! Szalicilsav tartalma miatt elkezdtem használni a pattanásaimra és csúcsszuper! Csak a gyulladt területekre használom esténként, és imádom! Ha időben felkeni az ember, teljesen visszafordítja a folyamatot, nem alakul ki másnapra semmi, a már meglévőknél pedig első használatkor a fájdalmas gyulladást leviszi, majd még 2-3x alkalmazva teljesen eltünteti. Nagyon olcsó és kiadós, szerintem még így mindennapi használat mellett is nagyon sokáig elég lesz. Ajánlom mindenkinek!

timcho03
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

pqampuska55

2017. december 13.

Kozmetikusom ajánlására éjszakára szoktam a kisebb-nagyobb bőrhibákra kenni. A párnahuzatot ugyan megfogja, de a gyulladásokkal és a bőrpírral egy éjszaka alatt is megbirkózik.

pqampuska55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

lelophi

2017. november 15.

Pattanásokra csak ezt használom. Nem azonnali csodaszer, de pár nap alatt nagyon szépen levisz mindent, amit más termék nem tud. Régóta használom, anyukám ajánlotta, és még milyen szerencse! Aknés, pattis bőrre ajánlani tudom, kipróbálni szerintem mindenképp érdemes, ugyan nem nagy adag, de nekem elég sokáig elég, pedig majdnem naponta használom. Este letisztított, hidratált bőrre ahova kell felkenem vékony rétegben és teszi a dolgát.

lelophi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Stella1104

2017. szeptember 26.

Herpeszemre használom, amikor előjön. Kizárólag este kenem fel vékony rétegben herpeszes részre(nekem általában 4-5 herpeszpötty is kijön egyszerre) és reggelig fent hagyom. Utána olajos vattával letörlöm és kész. 2-3 nap, és a herpesz már nem tud továbbterjedni, mert megszáradt.
Ár érték arányban tökéletes.
Hatékony és káros anyagoktól mentes.

Stella1104
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Ár érték arányban tökéletes.
Hatékony és káros anyagoktól mentes.

kovkitty

2017. augusztus 23.

Sajnos 5-6 havonta kijön a herpesz a számon...már ezerféle praktikát használtam, ezek közül 2 ami tökéletes. Mindegyiknek a kulcsa a cink tartalom. Ezt - mivel sűrű fehér pasztáról beszélünk- itthon, estére kenem fel. Óvatosan, vékony rétegben, mert erős szárító hatása van. Igaz kicsit sebesedik tőle, de legalább nem terjed tovább, nem tud váladékozni és nem tart 3napnál tovább a szenvedés. ( A másik csodaszer vállalhatóan utcára a Herpatch krém.Sehova nem mozdulok ki enélkül)

kovkitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. július 25.

A háziorvosom irogatta fel az aknés arcomra, de valahogy sose jött be. Vagy a textúrája túl vastag vagy valami összetevő váltja ki ezt, de ha bekenem este akkor hatalmas nagy gyulladás jön ki ott a helyén. Emlékszem még Februárban kentem be az orcám szélét és azóta is jól látható a pattanás helye. Az első egy hétig jó aztán megbolondul a bőröm tőle. Nem értem.... Sajnos emiatt nem nagyon merek vele kísérletezni, nem akarom még jobban elrontani a bőröm :/

Hannabeutygirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 25.

Nicy011

2017. június 19.

Nagyon szépen visszahúzódnak tőle a növekvő pattanások és a pici sebek is gyorsabban gyógyulnak. Hegeket halványítja. Mindig tartok otthon belőle.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

fodorkata

2017. január 13.

Igazi csodaszer az acnés, soha nem múló pattikra. Éjszakára vagy itthonra szoktam feltenni, szigorúan csak a problémás területre. Szépen lehúzza a piros gyulladást, erősen hámosít. Emiatt tegnap este kipróbáltam a kisfiam ekcémájára, egy éjszaka alatt elmulasztotta azt is. Emellett herpeszre is szuper, de már csak akkor, ha a kezdeti lüktető érzés elmúlt.

fodorkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Cinicerha

2016. szeptember 1.

Hormonzavar miatti pattanásosságra van kipróbálás alatt, első alkalommal nemcsak pöttyözve, ami rossz döntés volt, alig tudtam leszedni a fehérséget s később is kiült rajtam. Az eredményt kíváncsian várom.

Cinicerha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.