KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   760 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: krebianna, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII. Naturland hámhiány kezelésére alkalmas készítmény.

Összetevők: Salicylic Acid 0,6 G,  Zinc Oxide 7,5 G,  Folyékony Paraffin,  Búzakeményítő,  Fehér Vazelin

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

redi96

2018. augusztus 17.

Most olvasom a kommenteket, akiknek nem jott be, altlaban nem megfelelo modon hasznaljak, azt hiszik ez pattanas megelozesere szolgal.. de nem.. ez a krem arra jo, hogy ha pl szetnyomkodtal egy pattanast es csunya piros, gyulladt lesz a nyomkodas helye, vagy esetleg sebes leszel, akkor ez a kremecske szepen helyrehozza.. :) Pattanas megelozesere ne ezt vegyetek, de a foltokra kituno valasztas.. en mar probaltam dragabb hamkepzo kremet is, de ez messze viszi a palmat.. :)

redi96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Tisza0814

2018. július 25.

Már nagyon régen ezt használom pattanások leszárítására. Szépen helyrehozza egy pár nap alatt úgy, hogy nem marad utána még piros folt sem. Esténként szoktam bekenni, reggel micellás vizzel könnyen lejön. Van amikor lefekvéskor vékonyan bekenem az egész arcomat, reggelre gyönyörűen kisimult bőrt kapok. Kitisztítja és összehúzza a pórusokat.

Tisza0814
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

vulpemania

2018. június 12.

Szerintem sokan nem tudják, hogy hogyan is kell ezt a terméket használni. Én gyulladt területekre szoktam használni, de csak célzottan. Nem szabad bekenni vele az egész arcodat stb, csak a gyulladt pattira vagy nehezen múló szúnyogcsípésre,szőrtüsző gyulladásra stb. Ezekre viszont csodaszer. Már 3 nap alatt látványosan eltünteti a pirosságot és elkezdi hámosítani a területet. Nyaralásra, meg egyéb helyerekre is magammal viszem, mert ha egy kellemetlen helyen jön ki egy csúnyaság, akkor azonnal rengeteget tud javítani rajta. Nagyon sokáig elég lesz, mert csak minimálisat kell felvinni belőle:) Ajánlom mindenkinek, akinek mindentől kijönnek kiütései, vagy pattanásai.

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Catn0va

2018. május 23.

Nem rossz termék, de nem vagyok vele teljesen elégedett. A bőröm kezelése után szoktam ezt használni. Nyugtat, és puhít valamelyest, viszont nehéz leszedni, ha kicsit vastagabban lett felvíve. Nem nagyon lélegzik tőle a bőröm. Már nem használom gyakran, csak időnként.

Catn0va
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Bettii98

2018. február 24.

A pattanásokkal semmit nem csinált. Viszont az arcom égett tőle és viszketett.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

A pattanásokkal semmit nem csinált. Viszont az arcom égett tőle és viszketett.

Selvadjia

2018. február 9.

Eleinte úgy tünt használ ,de aztán valamiért nem volt elég . Rendszeres használata mellett is jöttek ki óriás fájó rondaságok .
Ugyanezen márka más terméke viszont bevált . :)
Egy pròbát ennyi pénzért megér .

Selvadjia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Ugyanezen márka más terméke viszont bevált . :)
Egy pròbát ennyi pénzért megér .

oliviag

2018. január 5.

Hosszú évek óta szenvedek a herpeszemmel, ritkán szokott már kijönni, de akkor nagyon hatalmas és fájdalmas, eddig egy krém sem segített abban, hogy elmúljon, viszont ez a krém valami CSODA, nekem egy nap alatt leszedte a duzzanatot és még AZNAP sebes lett picit és másnapra teljesen le is lohadt. Nagyon ajánlom mindenkinek ezt a krémet, aki ugyanígy szenved a herpeszeivel mint én.

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

timcho03

2018. január 1.

Eredetileg herpeszre kerestem egy hatásos kencét, mert évente kb. 2-3x kijön egy-egy főleg stesszes időszakaimban, és ettől a kellemetlen, hosszú lefolyású, fájdalmas dologtól szerettem volna megkímélni magam, mindezt megelőzni, így megvettem ezt a terméket. Azóta még hál'Istennek nem jött ki egy rondaság sem, úgyhogy ezen hatásáról nem tudok nyilatkozni. De! Szalicilsav tartalma miatt elkezdtem használni a pattanásaimra és csúcsszuper! Csak a gyulladt területekre használom esténként, és imádom! Ha időben felkeni az ember, teljesen visszafordítja a folyamatot, nem alakul ki másnapra semmi, a már meglévőknél pedig első használatkor a fájdalmas gyulladást leviszi, majd még 2-3x alkalmazva teljesen eltünteti. Nagyon olcsó és kiadós, szerintem még így mindennapi használat mellett is nagyon sokáig elég lesz. Ajánlom mindenkinek!

timcho03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

pqampuska55

2017. december 13.

Kozmetikusom ajánlására éjszakára szoktam a kisebb-nagyobb bőrhibákra kenni. A párnahuzatot ugyan megfogja, de a gyulladásokkal és a bőrpírral egy éjszaka alatt is megbirkózik.

pqampuska55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

lelophi

2017. november 15.

Pattanásokra csak ezt használom. Nem azonnali csodaszer, de pár nap alatt nagyon szépen levisz mindent, amit más termék nem tud. Régóta használom, anyukám ajánlotta, és még milyen szerencse! Aknés, pattis bőrre ajánlani tudom, kipróbálni szerintem mindenképp érdemes, ugyan nem nagy adag, de nekem elég sokáig elég, pedig majdnem naponta használom. Este letisztított, hidratált bőrre ahova kell felkenem vékony rétegben és teszi a dolgát.

lelophi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.