KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: estagnus, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

100%-ban természetes illattal. Vegán. Természetes illatolajokkal. Állatkísérletek nélkük fejlesztették ki.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dhewilgirl

2017. október 2.

Isteni, a legjobb illatú tusfürdőm valaha. Szerencsére nem is szárít, és az illatát is sokáig lehet érezni.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

szandi14

2017. szeptember 20.

Eszméletlen jó illata van, de sajna nem túl tartós ezért -1 csillag.

szandi14
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Eszméletlen jó illata van, de sajna nem túl tartós ezért -1 csillag.

betty23

2017. augusztus 29.

Nyárra tökéletes, mivel friss és nem túl édes, de más évszakban nem őt választanám. :) Valóban jó kis illat, de a málnás az örök befutó. Ezt leszámítva 5*.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Redlips

2017. augusztus 20.

Nagyon jó illat volt nyáron ez a mangós kiadás. Nem mű mangó illat, hanem olyan, mint az igazi gyümölcsé. Kellemes volt a használat, nem szárított.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Csucsi08

2017. augusztus 18.

Ááá, nekem ez a mangó illat volt meg, vagyis még van benne egy kicsi. Imádom az illatát, jól habzik, nagyon frissítő. Nem találom sehol csak a Tescoban, ott viszont nincs meg a mangó illat :( Én fürdő rózsával használom.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

monikafleischer87

2017. augusztus 17.

Imádom, számomra olyan illata van, mintha egy adag Jaffa szörpben fürödnék :) Biztos tudjátok melyik szörpre gondolok. Nem szárít amúgy, és jól teszi a dolgát.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

zorica85

2017. augusztus 17.

Régóta terveztem kipróbálni a márka tusfürdőit, most nagyon jó áron sikerült hozzájutni úgyhogy végre megvettem belőle néhány illatot. Ez a mangós nagyon friss, nyárias, engem nem szárít pedig nagyon érzékeny a bőröm. Habrózsával jól is habzik, talán egy picivel többet kell belőle használni de nem vészes. Nálam újravevős lesz biztosan!

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

k.boglarka

2017. augusztus 12.

Illata nagyon jó. Viszont habzani nem igazán habzik.

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Illata nagyon jó. Viszont habzani nem igazán habzik.

Hanna83

2017. augusztus 5.

Ennek is isteni az illata, de nem tartós. A csomagolása nem praktikus fürdésnél, nagyon sok jön, gyorsan fogy. Egynek jó, de semmi extra.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Anheszenamon

2017. augusztus 1.

Nagyon szerettem ezzel a mangós csodával tusolni, igazi friss, nyári illat. Más verziót is kipróbáltam a márkától de ennek az illata tetszett leginkább. Szerintem újra fogom vásárolni.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid