KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: estagnus, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

100%-ban természetes illattal. Vegán. Természetes illatolajokkal. Állatkísérletek nélkük fejlesztették ki.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sarah21

2018. február 16.

Nemrég szereztem be egy ilyet, a málnás-vaníliás változaton felbuzdulva. Imádom a mangó illatát, ez a tusfürdő pedig tökéletesen visszaadja, olykor a trópusi jégkrémek sárga bevonójának íze is beugrik az illata alapján. Leginkább az illat miatt vettem meg, ritkán használok tusfürdőt (inkább illatos szappanokat), de ezt használni felér egy aromaterápiával. Mosolyt csal az arcomra, mikor beleszimatolok a zuhany alatt, egyedi illatai vannak ennek a termékcsaládnak, ettől igazán különleges.

Sarah21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Uveggalamb

2018. február 14.

Az illata nagyon kellemes, de mégsem szerettem meg. Elég drágának találom, gyorsan fogy, nem habzik, és fürdés után semennyire sem marad meg rajtam az illata.. Nincs utána egy "tisztaság érzés", amit sok más tusfürdőnél úgy szeretek. Biztos, hogy nem veszem majd újra.

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

elve

2018. február 14.

A kedvenc verzióm a márka tusfürdői közül. Nagyon szeretem az illatát, nem szárít.

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Dea

2018. február 14.

Egy barátnőmtől kaptam, de én biztosan nem venném meg magamtól, a dobozban jó illata van, és jól is habzik, de rajtam nem kellemes az illata, illetve én inkább szappant használok, de egynek elmegy :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Manitabarbara

2018. február 9.

Ha tehetném,megenném,annyira jó illata van! Nem szoktam rendszeresen újra venni,mert nagyon hamar elmegy az illata és nekem szinte mindig letörik a tubusnak a fedele,de ettől függetlenül néha jól esik ezt használni. Nagyon híg a termék.Az illata minden hibáját elfeledteti.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

Kremcica

2017. december 14.

Imádom! Bár tél van, de amikor rátaláltam a Dm polcán meg kellett vennem (utána kezdtem a boltok polcain máshol is nézni, a dm-ben a legolcsóbb). Tiszta gyümölcsillata van, nincs benne semmi műanyag szag. Kicsit retró a flakonja az érdes kemény-műanyagos megoldással, de legalább masszív. Egyedül azt tudom hibaként felróni hogy eléggé híg az állaga, a bőrömön nem túl tartós az illata és nem is habzik fel. Szárítani nem szárít, ha most elfogy nyáron újra fogom vásárolni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

delux2001

Korcsoport: < 18
2017. november 21.

Eléggé folyós, de az illata fantasztikus. Nyáron használtam és nagyon kellemes :) Sajnos az illata nem marad nem túl sokáig, nem irritált.

delux2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 21.

Dhewilgirl

2017. október 2.

Isteni, a legjobb illatú tusfürdőm valaha. Szerencsére nem is szárít, és az illatát is sokáig lehet érezni.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

szandi14

2017. szeptember 20.

Eszméletlen jó illata van, de sajna nem túl tartós ezért -1 csillag.

szandi14
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Eszméletlen jó illata van, de sajna nem túl tartós ezért -1 csillag.

betty23

2017. augusztus 29.

Nyárra tökéletes, mivel friss és nem túl édes, de más évszakban nem őt választanám. :) Valóban jó kis illat, de a málnás az örök befutó. Ezt leszámítva 5*.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid