KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: estagnus, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

100%-ban természetes illattal. Vegán. Természetes illatolajokkal. Állatkísérletek nélkük fejlesztették ki.

Redlips

2017. augusztus 20.

Nagyon jó illat volt nyáron ez a mangós kiadás. Nem mű mangó illat, hanem olyan, mint az igazi gyümölcsé. Kellemes volt a használat, nem szárított.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Csucsi08

2017. augusztus 18.

Ááá, nekem ez a mangó illat volt meg, vagyis még van benne egy kicsi. Imádom az illatát, jól habzik, nagyon frissítő. Nem találom sehol csak a Tescoban, ott viszont nincs meg a mangó illat :( Én fürdő rózsával használom.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

monikafleischer87

2017. augusztus 17.

Imádom, számomra olyan illata van, mintha egy adag Jaffa szörpben fürödnék :) Biztos tudjátok melyik szörpre gondolok. Nem szárít amúgy, és jól teszi a dolgát.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

zorica85

2017. augusztus 17.

Régóta terveztem kipróbálni a márka tusfürdőit, most nagyon jó áron sikerült hozzájutni úgyhogy végre megvettem belőle néhány illatot. Ez a mangós nagyon friss, nyárias, engem nem szárít pedig nagyon érzékeny a bőröm. Habrózsával jól is habzik, talán egy picivel többet kell belőle használni de nem vészes. Nálam újravevős lesz biztosan!

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

k.boglarka

2017. augusztus 12.

Illata nagyon jó. Viszont habzani nem igazán habzik.

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Illata nagyon jó. Viszont habzani nem igazán habzik.

Hanna83

2017. augusztus 5.

Ennek is isteni az illata, de nem tartós. A csomagolása nem praktikus fürdésnél, nagyon sok jön, gyorsan fogy. Egynek jó, de semmi extra.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Anheszenamon

2017. augusztus 1.

Nagyon szerettem ezzel a mangós csodával tusolni, igazi friss, nyári illat. Más verziót is kipróbáltam a márkától de ennek az illata tetszett leginkább. Szerintem újra fogom vásárolni.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

NeonPink

2017. július 21.

számomra nagyon nagy csalódás volt. megörültem hogy milyen jó ára és illata van ráadásul vegán erre már közvetlen fürdés után sem érződik az illata. SEMMI de komolyan. akkor sem ha több ideig a bőrömön hagyom. lehet hogy bőrtől is függ, de még egyetlen tusfürdővel sem jártam így. kár érte...:/

NeonPink
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

tric

2017. július 15.

nagyon nagyon finom illata van, edzés után totál felüdít. az egyetlen baj vele, hogy nagyon hamar elfogy :(

tric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

022Flower

2017. július 11.

Imádom hogy vegán. Az illata mennyei, tökéletes nyárra.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

Imádom hogy vegán. Az illata mennyei, tökéletes nyárra.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid