KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: estagnus, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

100%-ban természetes illattal. Vegán. Természetes illatolajokkal. Állatkísérletek nélkük fejlesztették ki.

Ticsinky

2018. június 12.

Nagyon finom intenzív mangó illat, szuper állag, jól habzik és tetszik a csomagolása is.
Nyári tusolásokhoz egyszerűen öröm használni. :) Imádom.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Nyári tusolásokhoz egyszerűen öröm használni. :) Imádom.

SaraRoza

2018. május 17.

Nekem sokat számít az, hogy miben mi van, mi Curelty Free, vegán stb. Természetesen ez is tele van minden vacakkal, de legalább próbálkoznak....
Ha valami mangós akkor nekem az kell :). Az illata természtesen szuper, legszívesebben meg is kóstolnám.
Na de:

- az illat nekem hamar elillan
- azt a tipikus tiszta vagyok érzetet nem adja meg, sportolás után én ne szeretem használni, de egy átlagos reggelen tökéletes
- nem habosodik túlzottan, de engem ez nem zavar...

Az illatra mentek rá, nem a "tusfürdőségére" de engem megvettek ;) -1 a tartóssága miatt.
de fair play díj a vegán miatt (még ha nem is az akkor is legalább rányomták;)

SaraRoza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Na de:

- az illat nekem hamar elillan
- nem habosodik túlzottan, de engem ez nem zavar...

de fair play díj a vegán miatt (még ha nem is az akkor is legalább rányomták;)

crazycatlady

2018. április 27.

Egyszerűen csodálatos!

crazycatlady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Egyszerűen csodálatos!

Loona

2018. április 3.

Update: bár tavaly nyáron ilyet nem tapasztaltam, télen sajnos szárított ez a tusi, így a nyáron nem elhasznált maradék most a szekrényben várja, hogy megint melegebb legyen :( Mivel az én bőröm zsíros és nem jellemző, hogy valami kiszárítaná, no meg (ha azt nézem, hogy másoknak mennyi idő alatt fogy el egy tusfürdő) nem is használok belőle sokat, emiatt levonok tőle egy csillagot. Továbbra is nagyon szeretem az illatát, így nyáron esélyes, hogy újra fogom venni, de sajnálom, hogy nem tudom egész évben használni...

2017. július 7: CF és vegán márka lévén már nagyon-nagyon régen szerettem volna kipróbálni valamit az Original Source-tól, de mindig annyi tusfürdő van itthon, hogy majdnem rám romlanak, mielőtt el tudnám őket használni, ezért sokáig ellenálltam neki. Egy pár héttel ezelőtt viszont akciósak voltak ezek a tusik a Rossmannban, és ezúttal nem bírtam tovább magammal, és elhatároztam, hogy most tényleg hazaviszek egyet. Sajnos azonban az ott készleten lévő illatok java vagy vaníliás vagy kókuszos volt, a vanília nekem kajaillat, ilyen termékben egyszerűen nem tudom magamra kenni, sem elviselni, a kókuszt pedig szintén csak módjával, és semmiképp sem nyáron, dögmelegben. Ez viszont megtetszett, így ő jött velem kuponnal együtt baráti 360 forintért.

És jaj, nagyon megszerettem! Üde, friss illatú, olyan finom, hogy beleharapnál! Ez is édes, de nem cukorkás, hanem gyümölcsös: tömény, érett mangóillatú. Nyáron, a melegben kevésbé kedvelem az erősebb illatokat, ezt mégis megtűri az orrom, mi több, nagyon jól esik, és felfrissít. Tusfürdőként teljesen jól végzi a dolgát: nem folyós, de nem is híg, pont jól oszlatható állagú, és anélkül tisztít alaposan, hogy szárítana.

A csomagolás kialakítása több szempontból is praktikus lenne, de sajnos a gyakorlatban mégsem teljesen az. Ami jól működik: mivel átlátszó a flakon, látszik, mennyi van még benne, ezt szeretem. Ami viszont a gyakorlatban mégsem igazán állja meg a helyét: mivel a "tetején áll", a végén könnyebb lesz kinyerni a flakonból a maradékot, de amíg sok van még benne, ez inkább átok mint áldás: vagy túl híg ez a tusfürdő, vagy túl nagy a luk, amin keresztül kijön, mert ha nem rázom a flakon másik végébe a cuccot azelőtt, hogy kinyitnám, felnyitáskor kiköp egy adag tusfürdőt, ami aztán a kupakon folyik mindenfele. A tetején viszont a kialakítása miatt egyáltalán nem lehet a flakont tárolni. Megtanultam, hogy hogyan kell használni, ezért emiatt nem vonok le pontot, de az elején kifejezetten idegesítő volt, és többször fontolgattam, hogy áttöltöm másik flakonba a cuccot.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

19zsofia90

2018. március 17.

Angliából ez hiányzott a legjobban. És az időjárás!
Szín tiszta boldogság!

19zsofia90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Angliából ez hiányzott a legjobban. És az időjárás!
Szín tiszta boldogság!

Skadi

2018. március 6.

Csak azért kap 4 pontot az 5 helyett, mert néha olyan érzésem van fürdés után, hogy nem tisztít eléggé, és emellé a flakonja is nehezen nyílik, meg szoktam szenvedni vele. Cserébe nem szárítja a bőröm és imádom az illatát, emiatt még biztos sokszor újra fogom venni.

Skadi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

FazekasDora

2018. február 25.

Finom illata van és nem szárítja a bőröm, nem irritál. Elég drága, és nem is tart túl sokáig. Ennek ellenére jár a 4 csillag. A mentolos kistestvére viszont 5*-os.

FazekasDora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Sarah21

2018. február 16.

Nemrég szereztem be egy ilyet, a málnás-vaníliás változaton felbuzdulva. Imádom a mangó illatát, ez a tusfürdő pedig tökéletesen visszaadja, olykor a trópusi jégkrémek sárga bevonójának íze is beugrik az illata alapján. Leginkább az illat miatt vettem meg, ritkán használok tusfürdőt (inkább illatos szappanokat), de ezt használni felér egy aromaterápiával. Mosolyt csal az arcomra, mikor beleszimatolok a zuhany alatt, egyedi illatai vannak ennek a termékcsaládnak, ettől igazán különleges.

Sarah21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Uveggalamb

2018. február 14.

Az illata nagyon kellemes, de mégsem szerettem meg. Elég drágának találom, gyorsan fogy, nem habzik, és fürdés után semennyire sem marad meg rajtam az illata.. Nincs utána egy "tisztaság érzés", amit sok más tusfürdőnél úgy szeretek. Biztos, hogy nem veszem majd újra.

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

elve

2018. február 14.

A kedvenc verzióm a márka tusfürdői közül. Nagyon szeretem az illatát, nem szárít.

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid