KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Orly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9 ml és 18ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Kiszerelés:   9 ml és 18ml
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális gumis alaplakk, amely biztosítja a rugalmas köröm és a rugalmatlan fedőlakk közötti biztos kötést. Ezzel megelőzhető a lakk repedése, leválása, akár két héten át.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AthenA

2017. június 21.

Mára csak ez az egy alaplakkom maradt, ami nálam nagy szó :)
Hat-hét napot is kibír vele szinte mármelyik lakk (persze fedőlakkal).

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Mára csak ez az egy alaplakkom maradt, ami nálam nagy szó :)
Hat-hét napot is kibír vele szinte mármelyik lakk (persze fedőlakkal).

Szaszmancs

2017. április 16.

Én nem szeretem annyira, mert elég lassan szárad és nem vettem észre, hogy meghosszabbítaná a lakkozásom élettartamát, de egynek elmegy. Szívesebben használom az Eveline 8 in 1 erősítőjét alapnak.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Madi

2017. március 31.

Az eddigi legjobb alaplakk, amit használtam.
Heteken át nem tart, az túlzás, de plusz 2 napot sértetlenül bírt a lakkom úgy, hogy a körmöm szó szerint papírszerűre volt vékonyodva. Általában 3, max 4 naponta lakkoztam, de ezzel 5 napra tolódott ki.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Az eddigi legjobb alaplakk, amit használtam.

FDK

2016. október 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam. Tartósabbá teszi a manikűrt. Mióta megvan, mást nem használtam.

FDK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Nixiii

2016. március 16.

Nemrég kezdtem el használni ezt a csodát. Azt tudni kell, hogy az én körmömön egyetlen lakk sem tartott tovább egy napnál. Elég sok mindent kipróbáltam már, de semmi sem használt. Ezek után ez volt az utolsó reményem és láss csodát. Eljutottam odáig, hogy azért mosom le a körömlakkom, mert megunom a színét. Ez még SOHA nem fordult elő velem. Ha ez nem maximális csillag, akkor semmi.

Nixiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

VeraTala

2015. április 9.

Egyszerűen imádom! Szerintem bőven egy éve használom már, néha felváltva mással, de mindig visszatérek, és még mindig kicsit több, mint a fele hiányzik csak. Néha hígítok rajta egy kicsit, mert sűrűsödik, de minden ezt csinálja... Nagyon jó rá lakkozni, a folyós lakkok nem folynak annyira rajta, viszont ami nagyon-nagyon sűrű, az nehezebben terül (de ezek rendszerint amúgy is olyan lakkok, amiket ha látom, hogy nem terül jól, felhígítok, és így megszűnik a probléma). Tartósabbak rajta a lakkjaim, gyorsan szárad. Az ára kicsit fájdalmas, de összességében szerintem sokkal tovább tart, jobban működik mint pl. egy közel fele-harmada ennyibe kerülő drogériás verzió. Ja, és imádom az üvegét, a kupakját és az ecsetét!

VeraTala
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

corleona

2014. augusztus 10.

Az ára az egyetlen fájó pont, de muszáj túllendülni rajta, mert - hello - ez egy tökéletes alapozólakk, ami hamar megszárad, a rá érkező lakkréteg(ek?) pedig szépen terülnek. Az egész lakkozást tartósabbá teszi, akármilyen vacak is a színes lakk... pláne ha még fedőlakkot is használok (az Orly sec'n'dry nekem bevált - úgy látszik, márkafüggő lettem).

corleona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Pöti

2014. április 17.

Jó alaplakk, gyorsan száradt, a színes lakk nagyon szépen terül rajta.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

Jó alaplakk, gyorsan száradt, a színes lakk nagyon szépen terül rajta.

olin

2014. február 13.

Tényleg beválik! Igaz, én "csaltam", egy nagyon hatékony körömerősítővel rásegítettem a hatásra. Azóta viszont minden körömlakkom tovább bírja, kevésbé pattog, inkább csak kopik a végeknél, még nagyobb igénybevétel mellett is.
Lassan fogy, a kis kiszerelést vettem 1700 Ft-ért, de sokáig elég lesz, úgyhogy nagyon megérte - biztos újraveszem.

olin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

rekag

2013. december 20.

Nagyon örültem, amikor az Alleban megláttam egy körmös pultnál, azonnal meg is vettem. A fedőlakk párját már régóta használom és kíváncsi voltam, hogy az alaplakkja is ugyanolyan jól működik-e. IGEN! Első alkalommal egy olyan essence lakkot teszteltem vele, ami eddig nálam 1 teljes napot sem bírt ki felpattogás nélkül. Már 3. napja van a körmeimen úgy, hogy abszolút kifogástalan állapotban maradt. Ez egy csodaszer!
Egyébként én sem várom meg, hogy megszáradjon, amikor felkenem, már jöhet is a színes lakk.

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate
Színezékek: Red 17 / CI 26100, Violet 2, Yellow 11 / CI 47000