KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vrgdo1991

2017. november 30.

Mióta ezt a fogkrémet használom, semmilyen panaszom sincs sem az ínyemre,sem a fogaimra. Az íze megszokható, én szeretem.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

miklosjudit

2017. november 20.

Hatásos de borzalmas az íze.

miklosjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Hatásos de borzalmas az íze.

AKiss

2017. október 28.

Hű, ilyet többet nem vennék. Az inyemet osszezsugoritotta, mintha inysorvadasom lenne. Nagyon kényelmetlen érzés volt, és a látvány is ijesztő. Fogkremtol nyilván nem ezt vártam. Nagyon nem jött be, nem tudok rá egynél több csillagot adni, sajnos.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

N0N0

2017. augusztus 31.

Nagyon jók az összetevői, és frissítő az íze. Akciósan, és 100 ml-es kiszerelésben érdemes keresni a nagyobb áruházakban, nem a drogériákban.

N0N0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

zsofia960217

2017. július 31.

Először is, már a reklám becsapós, mert a színe miatt nem is lehet "fehéret köpni" (már bocsánat, de ez történik a reklámban), ez nekem kicsit már gyanús volt. Az íze... borzalmas. Komolyan, minden reggel hányingerem volt... A fogínyvérzésem sajnos nem múlt el, tehát egy nagy nulla az értéke....

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

giraffe

2017. június 1.

Borzalmas fogkrém. Elviselhetetlen íze van, alig vártam, hogy elfogyjon. A fogínyvérzést egyáltalán nem szüntette meg...

giraffe
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

lildiko

2017. április 11.

Egymás után többet is elhasználtam, mert tényleg megszüntette a fogínyvérzést, te ezredjére is öklendeztem az ízétől sajnos, így nem kínoztam magam tovább, váltottam. Nem tudom, én miért nem tudom megszokni ezt... :( Pedig tényleg nagyon jó hatása van.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

kalmaniki

2017. április 4.

Férjem mindig ezt használja, sokat segít a fogínyvérzésén, sajnos elég rosszak a fogai, ő erre a fogkrémre esküszik. Én egyszer kipróbáltam, de majdnem elhánytam magam, annyira rossz az íze, persze ez megszokható, csak nekem volt kellemetlen élmény.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

ayse

2017. március 29.

Nagyon jó fogkrém.elég ütős ize van😂 de megszokható.

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

Nagyon jó fogkrém.elég ütős ize van😂 de megszokható.

Tincs12

2017. március 29.

Az elején rossz volt az íze, de hamar hozzászoktam, most már a többi fogkrémtől ráz a hideg. Az összetevői is szépek, többek között ezért vettem meg. Nekem nem vérzik az ínyem, szóval erről nem tudok mit mondani. Jól tisztít, nem habzik, nem ízesített. Fél éve csak ezt használom.

Tincs12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.