KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zsofia960217

2017. július 31.

Először is, már a reklám becsapós, mert a színe miatt nem is lehet "fehéret köpni" (már bocsánat, de ez történik a reklámban), ez nekem kicsit már gyanús volt. Az íze... borzalmas. Komolyan, minden reggel hányingerem volt... A fogínyvérzésem sajnos nem múlt el, tehát egy nagy nulla az értéke....

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

giraffe

2017. június 1.

Borzalmas fogkrém. Elviselhetetlen íze van, alig vártam, hogy elfogyjon. A fogínyvérzést egyáltalán nem szüntette meg...

giraffe
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

lildiko

2017. április 11.

Egymás után többet is elhasználtam, mert tényleg megszüntette a fogínyvérzést, te ezredjére is öklendeztem az ízétől sajnos, így nem kínoztam magam tovább, váltottam. Nem tudom, én miért nem tudom megszokni ezt... :( Pedig tényleg nagyon jó hatása van.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

kalmaniki

2017. április 4.

Férjem mindig ezt használja, sokat segít a fogínyvérzésén, sajnos elég rosszak a fogai, ő erre a fogkrémre esküszik. Én egyszer kipróbáltam, de majdnem elhánytam magam, annyira rossz az íze, persze ez megszokható, csak nekem volt kellemetlen élmény.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

ayse

2017. március 29.

Nagyon jó fogkrém.elég ütős ize van😂 de megszokható.

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

Nagyon jó fogkrém.elég ütős ize van😂 de megszokható.

Tincs12

2017. március 29.

Az elején rossz volt az íze, de hamar hozzászoktam, most már a többi fogkrémtől ráz a hideg. Az összetevői is szépek, többek között ezért vettem meg. Nekem nem vérzik az ínyem, szóval erről nem tudok mit mondani. Jól tisztít, nem habzik, nem ízesített. Fél éve csak ezt használom.

Tincs12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

viviennoo

2017. március 26.

Fogkő eltávolítás után vettem meg, mert gondoltam, ha annyi jót hallottam róla, miért ne... Viszont ha jól tudom, fogínyvérzés ellen is javasolják.. hát nekem pont hogy ettől vérzett minden egyes alkalommal :O Úgyhogy én ezt nem is használtam el... Mellé az íze is borzalmas, végig a hányinger kerülgetett :D Sajnálom, mert még mindig keresem a tökéletes fogkrémet, azt hittem, ez jó lesz, hát csalódás volt :/

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Rommie77

2017. február 1.

Szerintem nincs különösebb baj az ízével, elsőre fura, de meg lehet szokni pár alkalom után. Azért sós, mert erősen lúgos kémhatású, de az csak jó, hiszen az a lényege a fogkrémnek, hogy semlegesítse a savat a szájban. Azt nem tudom, hogy a fogínyvérzésre tényleg hatékony-e, nem emiatt vettem meg, hanem az összetevői miatt. Sajnos még a natúr-bio-öko stb fogkrémekbe is gyakran belecsempészik a fluoridot.
Én 800 Ft-ért vettem egy kínaiban.

Rommie77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Én 800 Ft-ért vettem egy kínaiban.

oroszi

2017. február 1.

Sziasztok ! Fogászati szakasszisztens és szájhigiénikus vagyok !

A parodontax 1 olyan fogkrém , ami dörzsanyag mentes gyógyhatású fogkrém, ezért sós az íze. Van belőle a lila és a kék változat ami ízesített. A fluorid a legtöbb forgalmazott fogkrémben előfordul , úgyhogy ha valakinél ez a fogkrém panaszt okozott akkor valószínű a többi is fog amiben van fluorid. Ha esetleg azt gondoljátok , hogy nagyon irritál, dörzsöl és szemcsés lenne esetleges fogászati kezelés után az téves érzés . Hiszen DÖRZSanyag MENTES! Fogkő eltávolítása után persze mindenkinek érzékennyé válik a foga , mivel a felrakódott fogkő lenyomta illetve begyullasztotta az ínyt így szabaddá vált a fognyak ami persze booorzasztó érzékeny mivel a fognyakon nincs fogzománc ! Ha vérzik az ínyed nyugodtan lehet dörzsölni nem sikálni hanem mosni normálisan hiszen a gyulladt területen vérbő keletkezik baktériumoktól ami a vérrel távozik. Mindig a fognyak és az íny találkozásánál javasolt megmosni a fogakat mert sok lepedék gyülemlik fel! pl ez a fogkrém segít a gyulladáson !!!

oroszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Sziasztok ! Fogászati szakasszisztens és szájhigiénikus vagyok !

Zsan31

2017. január 7.

Szörnyű, egyszerűen szörnyű...így tudom csak leírni! Fogkőleszedés után az orvos javasolta, hogy amíg nem gyógyul ezzel kellene esténként megmosni a fogamat. Elmex és ez (hozzá kell tennem, hogy szinte alig volt fogkővem). Ez a fogkrém kegyetlen fájdalmat okozott az amúgy is érzékeny területen! Az ízétől hányingerem volt illetve számomra elég kavicsos az állaga, karcolta a fogamat és egyáltalán nem tartotta magát a dolgokhoz! 3-szor használtam. Rossz belegondolni még így írás közben is. Félre is tettem és amíg nem gyógyultam meg egyáltalán nem használtam. Aztán rá egy hónapra előkerült a szekrényből és gondoltam próba cseresznye...de nem, még mindig szörnyű volt. Karcolt és kellemetlen ízt hagyott maga után és valamiféle fura érzést az ínyemmel. Én nem esküszöm rá, soha többet...ennek ellenére másnak jó lehet!

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.