Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

lepetak

2018. július 18.

Fogínyvérzésre ajánlotta a fogorvosom. Az íze elég szokatlan elsőre, de meg lehet szokni. Nagyon hatásos, én felváltva használom fogporral, mert sajnos kicsit sárgítja a fogakat.

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

dundicat

2018. július 1.

Fogínyvérzős sorstársaimnak ajánlom ezt a fogkrémet! Nekem az egyik kedvencem. Az íze első próbára rettenetes, fura sós gyógynövényes. Nekem anno olyan volt még a doboza, hogy rá volt rajzolva, első próbára fintorogni fogok, de egy hét után már mosolyogva mosom meg a fogam. Igazából így is volt, kb annyi idő alatt meg lehet szokni, és pont ennyi kell ahhoz is, hogy rendbe hozza az ínyproblémákat. Persze nem egy fogorvos, de tényleg irtó sokat segít! Szívem szerint mindig ezt használnám, de pont a szuper receptúra miatt nem fér bele a termékbe a mesterséges fehérítő, szóval mást is szoktam venni, de időről időre visszatérek erre! És ennek a fogkrémnek egyedüli sajátja, hogy a szájszagok is megszüntetni, imádom, hogy mikor ezt használom lehet ébredés után is nyugodtan csókolózni:))

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

szandi08

2018. június 27.

Már jó pár éve ezt használom. A fogínyvérzés tényleg megszüntette, viszont mintha kicsit sárgítana. Az ízét elég hamar meg lehet szokni. Az árát kicsit sokallom..

szandi08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Évia

2018. június 1.

Érzékeny fogúaknak egyáltalán nem ajánlom, mivel az én fogaimat extra érzékennyé tette, valamint enyhén sárgára is színezte.

Évia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

koni

2018. május 30.

Esténként ezzel mosok fogat. A fogínyvérzésemet teljesen megszüntette! :) Az ízéhez hamar hozzá lehet szokni :) Meg szerintem pont a fura íze miatt jobb esténként ezzel fogat mosni! :)

koni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Tirana

2018. május 16.

Szép halvány rózsaszín lett újra a fogínyem, a vérzést is megszűntette. Borsónyi mennyiség is elég belőle. Az ízét idővel megszoktam, már el nem tudnék képzelni más márkájú fogkrémet. Nem habzik túlságosan, aminek nagyon örülök, pont megfelelő.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

kikolett

2018. április 20.

Leértékelve vettem kipróbálni, bár szerencsére nem voltak ínyproblémáim. Változást nem vettem észre, viszont a sós-csípős-marós ízét még a tubus elhasználása után sem tudtam megszokni, így nem fogom többször kínozni magam vele.

kikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Bettu

2018. február 20.

Na, aki más fogkrémnél írta, hogy rossz az íze, az még biztos nem mosott fogat ezzel. :D
Anyukámtól kaptam, kettes csomagban vette. Figyelmeztetett előre, hogy sós íze van, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire brutál. :D Még csak 2x használtam, a hatásáról később fogok tudni írni.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Eleinte jó volt, nem vérzett az ínyem. Majd nem használt semmit,és megint előjöttek a problémák. A mellett rossz az íze, és drága. Már nem ezt használjuk.

Fancsikacsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

fairynorah

2017. december 21.

Mióta ezt használom (mikor milyen ízben) semmilyen íny problémám nem volt 😊 az íze számomra egyáltalàn nem visszataszító, teljesen hozzá lehet szokni. Akinek fájt már komolyan az ínye, és próbálkozott szódabikarbónás fogmosással, azt nem fogja meglepni ez sem (mert hát ez is az) . Én nagyjàból egy időben vàltottam elektromos fogkefére és erre a fogkrémre, úgy gondolom így a kettő együtt az igazi... A sima fogkefével hajlamos “jól odamyomni” az ember a sörtéket, ami indokolatlanul bántja az ínyt, és ennek a fogkrémnek nem egy finom az àllaga (ugye, nincs ezen semmi meglepő), szóval érdemes ilyenekre is odafigyelni szerintem.

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.