KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Krémmánia Kedvencek a -től
Rommie77

2017. február 1.

Szerintem nincs különösebb baj az ízével, elsőre fura, de meg lehet szokni pár alkalom után. Azért sós, mert erősen lúgos kémhatású, de az csak jó, hiszen az a lényege a fogkrémnek, hogy semlegesítse a savat a szájban. Azt nem tudom, hogy a fogínyvérzésre tényleg hatékony-e, nem emiatt vettem meg, hanem az összetevői miatt. Sajnos még a natúr-bio-öko stb fogkrémekbe is gyakran belecsempészik a fluoridot.
Én 800 Ft-ért vettem egy kínaiban.

Rommie77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Én 800 Ft-ért vettem egy kínaiban.

oroszi

2017. február 1.

Sziasztok ! Fogászati szakasszisztens és szájhigiénikus vagyok !

A parodontax 1 olyan fogkrém , ami dörzsanyag mentes gyógyhatású fogkrém, ezért sós az íze. Van belőle a lila és a kék változat ami ízesített. A fluorid a legtöbb forgalmazott fogkrémben előfordul , úgyhogy ha valakinél ez a fogkrém panaszt okozott akkor valószínű a többi is fog amiben van fluorid. Ha esetleg azt gondoljátok , hogy nagyon irritál, dörzsöl és szemcsés lenne esetleges fogászati kezelés után az téves érzés . Hiszen DÖRZSanyag MENTES! Fogkő eltávolítása után persze mindenkinek érzékennyé válik a foga , mivel a felrakódott fogkő lenyomta illetve begyullasztotta az ínyt így szabaddá vált a fognyak ami persze booorzasztó érzékeny mivel a fognyakon nincs fogzománc ! Ha vérzik az ínyed nyugodtan lehet dörzsölni nem sikálni hanem mosni normálisan hiszen a gyulladt területen vérbő keletkezik baktériumoktól ami a vérrel távozik. Mindig a fognyak és az íny találkozásánál javasolt megmosni a fogakat mert sok lepedék gyülemlik fel! pl ez a fogkrém segít a gyulladáson !!!

oroszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Sziasztok ! Fogászati szakasszisztens és szájhigiénikus vagyok !

Zsan31

2017. január 7.

Szörnyű, egyszerűen szörnyű...így tudom csak leírni! Fogkőleszedés után az orvos javasolta, hogy amíg nem gyógyul ezzel kellene esténként megmosni a fogamat. Elmex és ez (hozzá kell tennem, hogy szinte alig volt fogkővem). Ez a fogkrém kegyetlen fájdalmat okozott az amúgy is érzékeny területen! Az ízétől hányingerem volt illetve számomra elég kavicsos az állaga, karcolta a fogamat és egyáltalán nem tartotta magát a dolgokhoz! 3-szor használtam. Rossz belegondolni még így írás közben is. Félre is tettem és amíg nem gyógyultam meg egyáltalán nem használtam. Aztán rá egy hónapra előkerült a szekrényből és gondoltam próba cseresznye...de nem, még mindig szörnyű volt. Karcolt és kellemetlen ízt hagyott maga után és valamiféle fura érzést az ínyemmel. Én nem esküszöm rá, soha többet...ennek ellenére másnak jó lehet!

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Samantha

2017. január 7.

Kishíján leszedte a fogzománcomat, kikezdte a fogínyemet. Érzékenyeknek gondot okozhat.

Samantha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

eperturmix

2016. november 24.

Akárhány tubusnak kezdek neki,én sose fogom megszokni az ízét.Egyszerűen nem megy,kifejezetten reggel zavar ez a sós íz.Hatása viszont nagyon jó,megszünteti a fogínyvérzést az tény,viszont nem szabad elfelejteni,hogy magát a vérzést ugyan elállítja,de az okát,hogy az az íny miért is vérzik,azt nem.Úgyhogy ez tüneti kezelést nyújt,nem pedig magát a bajt szünteti meg.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

oszieva

2016. október 22.

Fluoridmentes fogkrémet kerestem, és meg is találtam az igazit. Először hozzá kellett szokni az ízéhez, azóta viszont másikat nem tudok elviselni. Szeretem a gyógynövények ízét érezni fogmosáskor. Fogínyvérzésemet is megszüntette. Kicsit drága, de néha egész jó akciókat lehet kifogni.

oszieva
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

DorkaL

2016. szeptember 28.

Előre szeretném leszögezni, hogy fogszabályzóm van, ennek köszönhetően az ínyem pedig borzasztó állapotban. Nagyon sokáig (volt) gyulladt, illetve talán még mindig az, vagy csak a formája, de a színe tökéletes rózsaszín, nem vörös.
Nagyon sokan ajánlották ezt a fogkrémet, így fogtam magam, és megvettem. Az ára nem túl baráti, de azt kell mondjam megéri! Ennek a fogkrémnek az állaga sűrűbb, mint például ugyanennek a márkának a zöld és a szürke változata (a többiről nem tudok nyilatkozni, ezt a kettőt próbáltam csak), így sokkal több ideig elég! Általános napi egyszeri használat során (mivel esténként más fogkrémet használok) is elegendő volt körülbelül 2 hónapig!
Az íze. Na az valami borzasztó. Konkrétan az első használat során öklendeztem tőle, de nagy lelkesedéssel próbáltam túlélni az elkövetkezendő két hét során, ami az állítólagos megszokási idő. Természetesen valamennyire hozzá szoktam az ízéhez, de ne higgyétek azt, hogy kellemesnek fogjátok érezni, mivel nem, nem az! Néha még mostanság is kifejezetten rossz vele a fogmosás az íze miatt, de ezt kompenzálja a tisztító képessége.
Hihetetlen, hogy mennyire szépen tisztít! Nagyon, nagyon jó fogkrém, simán megéri! Én bátran ajánlom nektek, és ne ijesszen meg titeket az íze!

Úgy érzem, az ínyemnek is jót tett (mivel kifejezetten emiatt vettem meg), azóta szép rózsaszín, nem vörös.

DorkaL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

vandus83

2016. szeptember 18.

A kedvenc fogkremem, ideális a gyulladt inyemnek. Ízét is imádom, ha véletlen elfogy vagy nincs nalam, szinte kellemetlen mas fogkremmel mosni fogat .

vandus83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

szanii

2016. július 25.

Fogínyvérzésem miatt vettem meg, egyáltalán nem bánom. Ízre elég sós, fura, rajta van a csomagoláson hogy 14 nap az átlag megszokás. Három nap alatt megszoktam :) A becsapós piros fogkrémszín miatt még nem jöttem rá, hogy vérzik-e az ínyem, de elég jól szeparál, kb. 1050 Ft-ért vettem a Tescoban, megérte a pénzét. Ajánlom.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

birdnerd

2016. július 24.

Mindig beválik fogínyvérzésre, ezért időről időre visszatérek hozzá. Az ízét simán meg lehet szerintem szokni, számomra az egyetlen problémát az ára jelenti..

birdnerd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.