KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. június 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Innovatív, alkoholmentes, folyékony formula, ami azonnal megnyugtatja a bőrt és csökkenti a pirosságot. Használható borotválkozás után after shaveként, de tökéletes a pattanások, napégés vagy rovarcsípés okozta pirosság enyhítésére is.

100% illat és színezékmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Orsi 1234

2015. július 11.

Epilálás után használtam, vártam, hogy "lehúzza" a pirosságot, megnyugtatja a bőrömet. Sajnos semmit nem használt, pedig szorgalmasan elkenegettem az egész flakont, hogy elfogyjon, meghátha végre történik valami..Másfél év, és semmi hatás, keresek valami mást helyette, remélem több sikerrel járok.

Orsi 1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 11.

Trixi

2013. augusztus 30.

Nekem egy mintát volt szerencsém kipróbálni ebből a termékből, ezért kétszeri használat után írom a véleményem. A száraz, sminklemosás után kipirosodott orcákra alkalmaztam, és nem irritálta, de különösebben nem is nyugtatta meg a bőröm. Egy kissé halványította a pirosságot, és nem volt kellemetlen használni. Egy gyulladt, bedurrant rozáceás arcra biztosan nem megfelelő. Ugyanakkor tonikként alkalmazva egy simán érzékeny bőrre, krém alá jó lehet (nekem a paulás tonikok irritálták a bőröm, de ez nem). Én ugyan megvenni nem fogom, mert nem érzem, hogy szükségem lenne rá.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

rata.sum

2013. május 4.

Nem értem ezt a terméket. Nemhogy nem nyugtat, de rákvörösre csípi az orcáimat/államat. Lehet, hogy van valami trükkje, vagy allergiás a bőröm valamelyik összetevőre?! Sajnos nekem nem használ, sőt. :(

rata.sum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract, Epigallocatechin Gallate, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal, Boerhavia Diffusa Root Extract, Epigallocatechin Gallate, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Sea Whip Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.