KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Testápolás
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. február 25.

Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 990  Ft

• Gyorsan száradó, enyhén színezett formula, amit könnyű használni
  • Természetesnek tűnő, csíkmentes színt ad 1-3 óra alatt
  • Hosszan tartó, szagmentes formula (nincs jellegzetes önbarnító szaga!)
  • Használható arcon és testen is
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 6 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csokibeka

2017. február 14.

Azért vettem meg, mert érzékeny bőröm van, sok mindentől pattanások vagy kiütések jönnek ki rajta így nem kockáztattam olcsóbb krémekkel. Nekem tökéletesen bevált, sosem volt foltos az arcom/dekoltázsom. Nem okozott pattanást/mitesszert és nagyon sokáig elég. És ami a legjobb, hogy gyönyörűen építhető és egyáltalán nem lesz sárgás árnyalatú az arcom. Egyenletesen kopik. Számomra megérte az árát.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

nikita

2017. február 14.

Tökéletes. Nem zsíros, inkább vizes alapú, könnyű eloszlatni, pillanatok alatt beszívódik, nem lesz foltos, nem marad zsíros érzet utána. A legjobb benne hogy a saját, bőrtípusnak, évszaknak megfelelő hidratáló után használandó, így egész évben tökéletes hatás érhető el. Rendkívül sokáig elég, mivel csak arcra és dekoltázsra használom. Én imádom az önbarnító illatot de ennek elenyésző, minimális a "szaga" a többi márkához képest. Összességében minden forintot megér.

nikita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 14.

Barbara92

2016. június 2.

Világos bőrű vagyok és eddig a legjobb önbarnito, amit használtam. Szep a színe es könnyű eloszlatni. Mégsem vagyok odáig érte, azt hiszem ezaz önbarnito dolog nem valo nekem.

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Zsuzsizsuzsi

2015. július 20.

Csak arcon próbáltam.
Pozitívum: Könnyű eloszlatni, nagyon gazdaságos mivel 1 pumpálásnyi elég a teljes arcra. Nem lettem tőle foltos és nem szárított.
Negatívum: Rajtam büdös volt (tudom, hogy mindegyiknek van szaga, de ez a DM-eshez képest büdösebb volt rajtam), és túl narancssárga lettem tőle.
Nekem csak a színe miatt nem vált be, így 4 csillagot adok rá.
(Brátnőmnek akartam adni, de ő szintén besárgult tőle)

Zsuzsizsuzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Csak arcon próbáltam.
Nekem csak a színe miatt nem vált be, így 4 csillagot adok rá.
(Brátnőmnek akartam adni, de ő szintén besárgult tőle)

heyitseszter

2015. július 3.

Illatmentes önbarnítót kerestem, és mivel éppen volt lehetőségem az USA-ból rendelni, ahol éppen akciós is volt, ezért bevállaltam. Arcra még nem használtam, a lábaimon nagyon szépen teljesít. A hófehér bőrömön szép barnás tónust ad, pedig féltem attól, hogy a sárgás irányba alakul ki inkább a szín. Az illata nekem pont ugyanolyan, mint az általam korábban használt önbarnítók, lehet érezni, de annyira nem tolakodó. Közelről viszont tényleg sokkal rosszabb szaga van, mint bármelyik terméknek, amit eddig használtam!!!

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

mstindigo

2015. június 22.

UPDATE: keveset tettem. Ha egy pumpálást csak az arcomon oszlatok el, szép barna leszek és ilyen kis felületen a szaga sem vészes. Arcra maradhat és kap egy plusz csillagot.
*************-
Itt én vagyok a kakkuktojás, azt már látom. :)
Pozitív: pillanatok alatt megszárad, egyáltalán nem lesz foltos, szépen kopik. Nem okoz pattit. Szép összetevőlista, arcra is bátran használtam.
Negatív: rajtam ez nem odor-free. Kb. fél óra után, ahogy a párom fogalmazott, égett gumiabroncs(!!!) szagom lett. OMG!!! Tényleg, borzasztó lett rajtam, a párom meg teljesen kiborult. :-D A PC önbarnító koncentrátumnál egyenlőre nem tapasztaltam ilyet. (Vagy csak túl gyorsan elaludtam. :D )
Valamint ez engem alig fog meg. A Sundance-es (DM saját márka) ezer forintos önbarnítóval ennél barnább leszek, és az sem foltos.
Jó tanács: mivel ez a hab állag hidratálni nem fog, mindenképpen érdemes közvetlenül előtte hidratáló krémet is használni. Igazából a tökéleteset nem találtam meg, mert a Baleás önbarnító testápoló után 10 percet sétafikálhatok, mire felszívódik rendesen, ott az plusz idő, itt meg az plusz idő, hogy előtte hidratálókrémmel is bekenjem magamat. Cserébe a hab rajtam tényleg pikk-pakk felszívódott/megszáradt. Most az arcomon a koncentrátummal kísérletezek, mert az arcomra tényleg csak feddhetetlen INCI-jű termékeket merek használni.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

*************-
Itt én vagyok a kakkuktojás, azt már látom. :)

Kodi

2015. június 21.

Nem vagyok egy önbarnító sznob, mióta megtanultam a módját (radír, aláhidratálás, eloszlatás kesztyűben) egy dm-es olcsó termékkel is szép eredményt tudok elérni. Viszont ez a termék nagyon jó! Hihetetlenül könnyű ezzel a hab állaggal dolgozni, nagyon hamar felszívódik. Én mindig lefekvés előtt csinálom, így a barnaság este alakul ki, és tényleg alig van szaga másnap, ez is szuper. A színt néha kicsit túl barnának látom, de még mindig jobb mint a hyporeklám lábaim a lá natúr.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

katus92

2015. május 3.

3 napja hozta a futár, de már most imádom! Eddig csak testápolós önbarnítókat próbáltam, azokkal nem voltam elégedett. Azért esett erre a választásom, mert arcra is lehet használni. Egyelőre még csak a karjaimon, vállaimon, mellason és az arcomon használtam (zuhany, radírozás és testápoló után), bámulatos az eredmény! Extra fehér bőrű vagyok, gyerekkoromban voltam utoljára ilyen barna :D Nagyon szép színt adott, nem sárgás, inkább rezesnek mondanám. Kesztyűvel még nem rendelkezem hozzá, de egyik youtube-os beautyguru (Jaclyn Hill) videójában láttam, hogy ő kabuki ecsettel viszi fel, így neki is estem a felvitelnek egy ebayes ecsetemmel. Nem gondoltam volna, hogy elsőre ilyen szépen el tudom oszlatni, teljesen egyenletes lett a végeredmény. Másnap felvittem még egy réteget, de az első után is jelentős változást értem el. Szaga sincsen a használat után. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni egyelőre. Ha jön a jobb idő és szereztem hozzá kesztyűt, egész testre fogom használni.

katus92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

S.Merci

2014. július 18.

Egy hete próbálgatom nagy elégedettséggel. Nálam is az a helyzet, hogy az arcomra nagyon vigyázok, minden reggel 50 faktoros fényvédővel indítok, így az arcom jóval világosabb a többi testrészemnél. Mivel az arcomra szántam, mindenképpen jó minőségű terméket akartam. Mivel már nagyon sok Paulás termékem volt, így egyértelmű volt a választás. (Hogy őszinte legyek, nem is nagyon keresgettem más alternatívát.) Így, csak arca használva nagyon sokáig elég lesz. Elég 1 fújás, de abból jut a nyakamra is, esetleg a dekoltázsomra. Kézzel kenem fel, de még sosem lettem foltos szerencsére. Egyenletesen kopott, leszámítva a hajtövemet, mert ott kevésbé éri a víz, arclemosó, stb.. ezért ott tovább tart a barnaság. Én nagyon nem szeretem az önbarnítószagot, párom is megszokta érezni, ennél viszont sosem érzem. Najóóó.. talán ha megizzadok, vagy víz éri az arcom, de akkor is csak minimálisan. Szerintem ez semmi. Nekem kellett 2-3 használat, hogy utolérjem a saját színem, de inkább ez mint, hogy egy alkalom után csoki legyek, esetleges foltokkal. Plusz pont a vizes állagért.

S.Merci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 18.

Hilneot

2014. július 18.

3 napja vettem át és azóta próbálgatom. Mivel az önbarnítós kesztyű még nem érkezett meg hozzá, ezért az egész testemnek nem mertem nekiugrani, de az arcomon használom már. Gondolván, hogy a hámlasztók és az erős fényvédőzés miatt, amúgy is világosabb a fejem a többi testrészemhez képest.
Az első tapasztalataim pedig a következők:
- az állaga nagyon tetszik, mert vizes alapú hab, amit nagyon könnyű eloszlatni. A krémes termékek amúgy sem nagy kedvenceim nyáron. Ettől nem csillogok. Könnyen beszívódik, szinte azonnal megszárad és nem hagy zsíros érzetet maga után, de mégsem húzódik tőle a bőröm.
- a színén picit meg vagyok lepődve, mert rajtam nem hogy sárgás, mint amire számítottam, hanem vörösesbarnás(!) és már tegnap óta nézegetem, hogy jól látok e miután felkentem a második réteget. (Amúgy a bőrtónusom alapból ságrás, amolyan aranyos/rezes árnyalatú.) De sajnos jól látom, akárhogy nézegetem. Szóval szerintem ez egyéni, hogy kin milyen lesz a végeredmény. Én most kb úgy nézek ki, mint akinek pirosra sütötte a nap az arcát egy egész napos strandolás során.
- az illata valóban alig érezhető és ez a diszkrét "barnítószag" is hamar elillan
- egyébként szépen egyenletesen lehet felvinni és úgy nézem tartós is lesz, de erről majd később írok még.

Hilneot
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Az első tapasztalataim pedig a következők:

Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol