KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   399 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Verbaiviki, Módosítva: 2015. június 28.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító tapasz teafa olajjal

Eltávolítja a mitesszereket. Pillanatok alatt tisztábbá varázsolja a bőrt. A teafa olaj hatóanyaga kifejezettem a mitesszerek ellen lett kifejlesztve, használható a homlok, orr és az áll tájékán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lorna

2018. július 12.

Nekem megtette amit elvártam tőle. Lecserélheted a kozmetikusodat rá? Körülbelül annyira, mint egy szakszövegfordítót, a Gugli fordítóra. Lehet, hogy a lényeg meglesz, de pontatlan és hiányos is lesz. Eléggé hajlamos vagyok hajszálereket elpattintani, a amikor úgy gondolom, hogy tök jó ötlet nekiesni az arcomnak, mert idegesít rajta a miteszer. Az egyetlen gyógyír, amit eddig erre találtam az, hogy nem tartok rendes méretű tükröt a szobámban, hogy ne jusson eszembe nézegetni magam. A másik pedig ez, ami idegesít nagyon azért azt valószínűleg kiszedi. Amit meg nem azt meg megpróbálom békén hagyni.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Eszter88

2018. március 1.

Csodát egyik tapasz sem tesz ráadásul én az összessel, amit próbáltam úgy jártam, hogy néha többet szed ki, néha kevesebbet és van, hogy egyáltalán semmit sem ér. Pedig tudom, hogyan kell hatékonyan használni. Tisztít felületre, tágított pórusokra érdemes feltenni, lehetőleg nem radírozás utáni napon, hogy tudjon mire ráragadni. valamiért mégis össze-vissza eredményeket kapok. Ettől függetlenül van itthon valamilyen típus mindig, (ez is szokott lenni, hiszen nem jobb, nem rosszabb a többinél) mert mikor túlzásba esem a táplálkozással minden elkél, ami tisztít. Tágak a pórusaim, folyamatosan oda kell rájuk figyelni.

Eszter88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Anyezz

2018. február 20.

Nem próbáltam még más márkát, de meg vagyok vele elégedve, a férjem orrával csodát tett. Kedvem lett volna megörökíteni az eredményt :D:D
Nem 100%, de azt szerintem ne is várjuk egyiktől sem.
Szerencsés vagyok, ami a miteszereim számát illeti, de azért egész szép mennyiséget szokott nekem is kiszedni.
Általában fürdés után használom/ kicsit gőzölöm előtte az arcom.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Nem 100%, de azt szerintem ne is várjuk egyiktől sem.
Általában fürdés után használom/ kicsit gőzölöm előtte az arcom.

Kinga79

2018. február 18.

Csúcs szuper kis tapasz. 4 hetente járok kozmetikushoz. Az orrom azonban hamar pöttyös lesz, kozmetikus után 2 héttel használom és rengeteg mitesszert kiszed, amit pedig nem, azt ki tudom nagyon könnyen nyomni, anélkül, hogy felsérteném a bőrömet.
Kipróbálom Honeyhair trükkjét is. Akkor biztos kijön az összes.

UPDATE: Nekem a tapaszt bevizezve nem működött. Viszont feltettem a párom orrára, neki nem csak a mitesszereket ( volt, ami kb 2,5 mm volt) szedte ki, hanem a picike fekete szőröket is. Marad az 5 csillag.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Kipróbálom Honeyhair trükkjét is. Akkor biztos kijön az összes.

Ennie86

2018. január 24.

199 ft-ért jutottam hozzá. Ennyiért úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Ez volt az első ilyen tapaszom. Benedvesített orromra simítottam rá, és vártam. :) Meglepően sok 'tüskét' kiszedett és utána olyan jó matt lett az orrom környéke. Nem egy csodaszer, de szerintem korrekt kis termék.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

CeCeDrake

2018. január 5.

Jimjams tapaszt szoktam venni, de nem volt és ezt ajánlották helyette. Árban ugyanannyi, gondoltam kipróbálom.
Van 4-5 db mitesszerem, amiktől semmilyen más módon nem tudok megszabadulni :-D nagyon szépen kiszedi őket.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

pici24

2017. december 30.

Egy nagy csalódás volt a tapasz. Az államon próbáltam ki. Nemhogy a mitesszereket nem távolította el, de még a ragasztó egy része is a bőrömön maradt. Alig tudtam lehúzni a tapaszt, és a bőröm kipirosodott.

pici24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

nurdy

2017. október 9.

Sok mitesszert kiszed, rendszeres használat mellett, heti 2-3 alkalmat jelent, sokkal szebb a nózim :)

nurdy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Cintia9

2017. szeptember 28.

Reménykedtem hogy vehetek valami jót de helyette ott hagytam a kasszánál csak a pénzem. Amekkora örömökkel próbáltam ki akkora csalódás volt a végeredmény.

Cintia9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

zahraa

2017. szeptember 10.

Halottnak a csok... ossze-vissza csuszik, a kezemet folyamatosan rajta kell hagynom hogy ne gyurodjon, es tenyleg nem is ertem ezt a furcsa alakzatot, kisolloval kell belevagnom hogy ne a szemoldoktetovalast, az allamnal meg ne a szamat takarja... 400 forintert jo jatek volt, persze hogy nem helyettesit egy kozmetikust, de en semmit nem lattam lehozni a kis tapaszon, pedig az "eloirasnak" megfeleloen csinaltam. Nem banto a leszedese, valoszinuleg pont azert mert nem is hozott le semmit.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Bentonite 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.