KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scholl

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2015. május 20.

Kategória:   Lábápolók

Gyorsan száradó spray, melynek speciális összetevői egész nap szárazon és frissen tartják lábát.
A lábizzadásgátló és szagtalanító összetevők megvédik a lábat a kellemetlen szagoktól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Metoyou22

2017. november 13.

Még nem tudom eldönteni szeretem e vagy sem. Terhesen nagyon izzad a lábam ami elég kellemetlen ezért vettem meg az újabb fajtáját. Nekem nagyon erős a szaga, nyitott erkélyajtó mellett fújom de még így is zavar. A tájékoztatóban leírtak pedig elrémítenek...
Belélegezni tilos, belégzése káros akár végzetes is lehet??? Mivan???

Metoyou22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Belélegezni tilos, belégzése káros akár végzetes is lehet??? Mivan???

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Munkába évek óta használom, nagyon szeretem, finom illata van a nap végén is. :)

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

manitia

2016. január 26.

Szerintem nekem ennek az újabb kiadása lehet meg. Fresh Step Anti.perspirant 24h perfomance, tri active forumula. Télen sajnos akármilyen cipőt veszek fel, akármilyen 100ezer százalékos pamut zoknival, a relatíve fűtött irodában mindig izzad a lábam a cipőben. Viszont ezzel befújom a lábam reggel, felöltözöm, végén zokni rá, cipő és nem izzad a lábam már durván. Sokkal jobb a komfortérzetem. Örülök, hogy van ilyen spray. ^_^

manitia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Runway

2015. november 18.

Nagyon hatékony deo spray lábizzadás ellen. Kellemesen hűsíti a lábfejeket hosszú órákon keresztül. Az illata nekem túlságosan erős, nem kellemetlen, de néha azért már zavaró tud lenni.

Runway
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

doozlie

2015. október 31.

Háááát...nem is tudom.
Megvettem, egyszer fújtam vele, aztán viszont látásra! A szaga nem nyerte el a tetszésemet, befújtam vele a lábam, nem akarta se beszívni, se megszáradni, csak csúszkáltam. Az új fatalpú nyári papucsomat szerettem volna felvenni, erre kb 5 perc után azt vettem észre, hogy kiszívta a fát... kifehéredett a talpam mintájában. Gondolom kiszívta az alkohol tartalma, vagy nem tudom, de úgy berágtam, hogy többet sosem használtam. A Schollnak volt egy kék lábszag űző spraye, az volt a legjobb, de nem találom már.

doozlie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Háááát...nem is tudom.

okroseva

2015. május 13.

Erős az illata, sokáig meg is marad, de kissé zavaró. Kellemesen hűsít, elnyom minden szagot.

okroseva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

infinite01@freemail.hu

2014. július 17.

Nagyon bevált! Jó az illata az (új kiadásnak), és abszolút hatásos izzadás és lábszag ellen is.

infinite01@freemail.hu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

missmarple

2014. július 3.

Télen-nyáron egyaránt beizzadtak a lábaim, már fél órától is. Suliban különösen a zárt teremben, zárt cipőben. Ez a spray megmentett. A lábszagú cipőimre is használt, befújtam este, reggelig az erkélyen szellőzött és másnapra szagtalan volt. Reggelenként befújom ezzel a lábam és aznap ha kibújok a cipőből, már nem érzek semmit. Szuper. Azért adok 4est, mert fújáskor a szaga rettenet.

missmarple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

Fubuki

2013. január 13.

Szalagavató próbák előtt fújtam be a talpamat,mert magassarkúban (+harisnya) eléggé izzadt a lábam és zavart a rettenetes bűz :D.Továbbra is izzadtak a virgácsaim,de minimálisan,a rettenetes lábszag szerencsére teljesen elillant :).

Fubuki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene
Tartósítószerek: Triclosan