Schwarzkopf

Ár:   1238 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Esztóóó, az összetevőket feltöltötte: lauravagyok, Módosítva: 2012. június 12.

Kategória:   Hajformázók

Az azonnali szemmel látható és hosszan tartó volumenért. Nem ragad és megtartja a hajformát. Szórjon kis mennyiségben tenyerébe, dörzsölje össze és használja száraz hajon a hajtöveknél. Könnyű és tartós.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

corcovado623

2018. július 28.

Nagy remenyekkel alltam neki a hasznalatanak,de a vekonyszalu hajamra akarmennyire is keveset tettem, csak iszonyat fura allaguva tette es kb fel ora utan lapos volt es ragacsos... Az illata miatt meg meg egy csillagot levonok,mert szerintem egyszeruen rettenetes!

corcovado623
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Csibe11

2018. június 4.

Nagyon kevés kell belőle a hajtövekre. Úgy formázod ahogy tetszik, mindenhogy megáll. Azt nem tudom hosszú hajon, hogy működik, de rövid hajra kiváló.

Csibe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

kkinga07

2018. március 19.

Olyan ez a termék, mint az éles kés. Óvatosan, nagy-nagy odafigyeléssel használva jó eredményt hoz. Túl sok vagy nem megfelelő eldolgozással szétbarmolja a hajat, ragaszt-tapaszt. Szóval csak csínján, nagyon csínján vele :) Jó kis termék ez szerintem, ugyan nem felhasználóbarát, meg kell tanulni a működését. Egyéb hajformázóval együtt nem túlzottan együttműködő, talán még a Taft hajlakkokkal kijön, de érdemes minden mást mellőzni a használata mellett.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Dina92

2018. március 10.

Helyes használat:
(Kevés és vékonyszálú hajam van)
Hajat tupírozni és a tupírra szórni közvetlen.
Kicsit kézzel beledolgozni és a frizurát megigazítani balmain kefével. (Póthajas kefe)
Pici kell csak rá, nagyon kevés .

Dina92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Helyes használat:
(Kevés és vékonyszálú hajam van)
Hajat tupírozni és a tupírra szórni közvetlen.
Pici kell csak rá, nagyon kevés .

riniel

2018. február 21.

Sajnos nekem sem vált be.
Az állig érő, vékony szálú hajamon kb 10 percig érződött a hatása, utána a lelapulás mellé grátiszban a por ajándékaként még ragacsos is lett a hajam, összhatásban extra ápolatlanság hatását keltve :’D
Csak azért 2 csillag, mert ismerek olyat, akinek bevált.

riniel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Sajnos nekem sem vált be.
Csak azért 2 csillag, mert ismerek olyat, akinek bevált.

jatekny

2018. január 26.

Nagyon praktikus a csomagolása utazáshoz,ez máris jó pont.
Sokkal frissebbnek éreztem a hajam ,mint az eddig próbált fújós száraz samponoktól.
Kicsit ragadós érzést hagy a kézen használat után,de végul is kézmosással orvosolható.
1 napot kitolja a hajmosást.

jatekny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Nagyon praktikus a csomagolása utazáshoz,ez máris jó pont.
1 napot kitolja a hajmosást.

devababa

2018. január 21.

Nagyon keves kell belole a hajra. Sokaig eleg.Tartos hatasa van a hajamon. Rovid vekony szalu hajam van es konnyen lelapul. Egyeduli problemaja hogy nagyon ragad tole a hajam, viszont bevatja az igereteket. Nekem meg a hajlakk sem tartja meg ennyire a hajam.4 csillag, a ragadas miatt, de amugy majdnem csodaszer.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Barbara95

2018. január 19.

Egyelőre a hatása szinte egyenlő a 0-val. Nem emelt semmit a hajamon, pedig már majdnem beleragadt a kezem, annyit raktam rá. Lehet, hogy azért, mert a hajam hosszú és nagy a súlya. De teszek még egy próbát, talán ér valamit...

Tettem még egy próbát, a véleményem ugyanaz, semmi hatása.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Tettem még egy próbát, a véleményem ugyanaz, semmi hatása.

Ladybugx

2018. január 3.

Nem vált be. Felvitel után égett a fejbőröm tőle és összeragadt a hajam a fejem tetején. Elajándékoztam annak aki ajánlotta.
Csak azért 2 csillag mert neki évek óta alapdarab.

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Csak azért 2 csillag mert neki évek óta alapdarab.

Leander

2017. november 24.

Jó termék, teszi a dolgát, iszonyú sokáig elég, picike és könnyű kiszerelése miatt utazáshoz is ideális. Segít kezelni a vékonyszálú haj szöszösödését is.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.