KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1238 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Esztóóó, az összetevőket feltöltötte: lauravagyok, Módosítva: 2012. június 12.

Kategória:   Hajformázók

Az azonnali szemmel látható és hosszan tartó volumenért. Nem ragad és megtartja a hajformát. Szórjon kis mennyiségben tenyerébe, dörzsölje össze és használja száraz hajon a hajtöveknél. Könnyű és tartós.

Ár: 800 Ft ajándékkal , Eladó: Kittus89
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként postán maradó vagy foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csibe11

2018. június 4.

Nagyon kevés kell belőle a hajtövekre. Úgy formázod ahogy tetszik, mindenhogy megáll. Azt nem tudom hosszú hajon, hogy működik, de rövid hajra kiváló.

Csibe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

kkinga07

2018. március 19.

Olyan ez a termék, mint az éles kés. Óvatosan, nagy-nagy odafigyeléssel használva jó eredményt hoz. Túl sok vagy nem megfelelő eldolgozással szétbarmolja a hajat, ragaszt-tapaszt. Szóval csak csínján, nagyon csínján vele :) Jó kis termék ez szerintem, ugyan nem felhasználóbarát, meg kell tanulni a működését. Egyéb hajformázóval együtt nem túlzottan együttműködő, talán még a Taft hajlakkokkal kijön, de érdemes minden mást mellőzni a használata mellett.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Dina92

2018. március 10.

Helyes használat:
(Kevés és vékonyszálú hajam van)
Hajat tupírozni és a tupírra szórni közvetlen.
Kicsit kézzel beledolgozni és a frizurát megigazítani balmain kefével. (Póthajas kefe)
Pici kell csak rá, nagyon kevés .

Dina92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Helyes használat:
(Kevés és vékonyszálú hajam van)
Hajat tupírozni és a tupírra szórni közvetlen.
Pici kell csak rá, nagyon kevés .

riniel

2018. február 21.

Sajnos nekem sem vált be.
Az állig érő, vékony szálú hajamon kb 10 percig érződött a hatása, utána a lelapulás mellé grátiszban a por ajándékaként még ragacsos is lett a hajam, összhatásban extra ápolatlanság hatását keltve :’D
Csak azért 2 csillag, mert ismerek olyat, akinek bevált.

riniel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Sajnos nekem sem vált be.
Csak azért 2 csillag, mert ismerek olyat, akinek bevált.

jatekny

2018. január 26.

Nagyon praktikus a csomagolása utazáshoz,ez máris jó pont.
Sokkal frissebbnek éreztem a hajam ,mint az eddig próbált fújós száraz samponoktól.
Kicsit ragadós érzést hagy a kézen használat után,de végul is kézmosással orvosolható.
1 napot kitolja a hajmosást.

jatekny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Nagyon praktikus a csomagolása utazáshoz,ez máris jó pont.
1 napot kitolja a hajmosást.

devababa

2018. január 21.

Nagyon keves kell belole a hajra. Sokaig eleg.Tartos hatasa van a hajamon. Rovid vekony szalu hajam van es konnyen lelapul. Egyeduli problemaja hogy nagyon ragad tole a hajam, viszont bevatja az igereteket. Nekem meg a hajlakk sem tartja meg ennyire a hajam.4 csillag, a ragadas miatt, de amugy majdnem csodaszer.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Barbara95

2018. január 19.

Egyelőre a hatása szinte egyenlő a 0-val. Nem emelt semmit a hajamon, pedig már majdnem beleragadt a kezem, annyit raktam rá. Lehet, hogy azért, mert a hajam hosszú és nagy a súlya. De teszek még egy próbát, talán ér valamit...

Tettem még egy próbát, a véleményem ugyanaz, semmi hatása.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Tettem még egy próbát, a véleményem ugyanaz, semmi hatása.

Ladybugx

2018. január 3.

Nem vált be. Felvitel után égett a fejbőröm tőle és összeragadt a hajam a fejem tetején. Elajándékoztam annak aki ajánlotta.
Csak azért 2 csillag mert neki évek óta alapdarab.

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Csak azért 2 csillag mert neki évek óta alapdarab.

Leander

2017. november 24.

Jó termék, teszi a dolgát, iszonyú sokáig elég, picike és könnyű kiszerelése miatt utazáshoz is ideális. Segít kezelni a vékonyszálú haj szöszösödését is.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

saraanna

2017. augusztus 7.

2 éve használom ezt vagy a syosst. Az van rajta, hogy 50 alkalomra elég, nem tudom hogy, mikor napi szinten használtam, és majd egy évig meg volt. Lehet nem rendeltetés szerűen :) elég sok hajam van, szórok egy keveset a kezemre, és beletúrok vele. Nap közben is ha lelapul nálam van, vagy egyszerűen csak beletúrok. Jól lehet vele tupírozni is, elég gyorsan, és megmarad a tupír, tádáám, máris friss a haj.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.