KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sensodyne

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. március 22.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Nátrium-fluoridot (1450ppm fluorid) és 5% w/w kálium-nitrátot tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Sztellaaaaa

2017. április 21.

Próbaként vettem meg mert kíváncsi voltam hogy milyen is valójában és bár elolvastam róla az itteni véleményeket, de próbáltam arra fókuszálni hogy személy szerint nekem hogyan fog használni. És eddig nagyon szépen fehérítette a fogaimat, kellemes, nem tolakodó az íze, mégis frissíti a leheletemet a frissessége sokáig tart és nagyon jól tisztít, valamint nem utolsó sorban az összetevője is nagyon baráti. Nekem egyáltalán nem probléma az ha nem habzik úgy mint egy Colgate, de persze nem vagyunk egyformák. Elégedett vagyok vele de legközelebb ha ez elfogy egy másikat fogok kipróbálni és az nem sensodyne lesz.
De összességében nálam jár neki az 5 csillag.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

De összességében nálam jár neki az 5 csillag.

helcsicsakegyvan

2016. július 16.

Sajnos érzékenyek lettek mellette a fogaim, igaz ez a pronameles valtozat nem is igerte, hogy érzékeny fogakra jo. Visszatérek a többi sensodyne-s tipushoz, ez a pronamel nekem nem jött be. A kupakja valóban nem túl praktikus.

helcsicsakegyvan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Negro

2016. május 14.

Peroxidos otthoni fogfehérítés mellé vettem. Nem tudom hogy a fogkrémtől de az érzékenység minimális. Az ízét nem szeretem de nem is zavar annyira. Amit ki nem állhatok az a csomagolás. Olyan nehéz letekerni hogy a kupakba nyomom a fele tubust mire sikerül, úgyhogy nem is szoktam teljesen rátekerni.

Negro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

fruzsii11

2016. március 18.

Engem is zavar, hogy nem habzik. Fehérítő hatása pedig 0. :) Ezekhez képest pedig drága.

fruzsii11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 18.

Mackobunda

2015. december 6.

Nem habzik, unalmas, rossz íze van (főleg az érzékeny típusúnak) Nem tudok vele fogat mosni, sehogy! Borzalom!

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Nikolett81

2015. június 2.

Többfajta sensodyne fogrémet próbáltam már, mindegyikkel elégedett vagyok. Amíg nem használtam nagyon érzékenyek voltak a fogaim (elég gyakran látogatom problémákkal a fogorvost) de ez a fogkrém elég hamar megoldotta az érzékenység problémát. Kellemes az állaga is, viszont fehéríteni nem fehérít, mint általában a többi fogkrém sem.

Nikolett81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

ananas

2015. április 26.

A csomagolása a többi fogkrémhez képest másabb volt, így gyorsan kitűnt a több polcnyi fogkrém közül. Nem az olcsó kategóriás fogkrémek közé tartozik, ezért vártam, hogy valami pluszt is fog adni. Személy szerint én csalódtam benne. Ugyanilyen áron megvásárolhatóak ennél jobb fogkrémek is, amik maximális védelmet biztosítanak az érzékeny fogaknak. A fehérítés pedig álom marad minden fogkrémnél...

ananas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

geucsa

2015. február 17.

Nekem bejött. A Colgate Sensitive Pro-Relief után próbáltam ki, amit nagyon dicsértem, de ez még annál is jobb.
Ez tényleg a csodaszer kategória.

geucsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Ez tényleg a csodaszer kategória.

kismadár

2015. február 9.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a fogkrémmel! Bár a fogaim nem érzékenyebbek az átlagosnál, meglehetősen vékonyak és rengeteg gyümölcsöt is eszem, így kell nekik az extra ápolás. Jól tisztít, jól habzik, kellemes az íze, és rendszeres használattal egy picit fehérít is. Az én fogaim nagyon szeretik. Egy picit borsos az ára, de ha ez kell az egészséges fogakhoz, akkor nem bánom. Ár-.érték arány rendben van.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Ez a másik kedvenc fogkrémem, vagy ezt vagy a meridolt szoktam venni. Ez is jól használható elektromos fogkefével is.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-6

Sorbitol h 1 1