KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sensodyne

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabriella0726, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne Rapid rövid idő alatt a dentin felszínén és a dentinben található mikroszkópikus csatornákban egy ásványianyag-szerű védőréteget hoz létre. Ez megakadályozza, hogy a fájdalmat okozo inger elérje a fogideget. Napi kétszeri fogmosás hosszan tartó védelmet biztosít a fognyaki érzékenységgel szemben. Emellett tisztít, felfrissít és segít megerősíteni a fogzománcot.

wildrose

2018. november 15.

Kellemes ízű fogkrém, jól habzik, jól tisztít és egyértelműen segít az érzékenységen.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Neniko

2018. október 26.

Fogkő eltávolítás után sajnos érzékennyé váltak a fogaim, akkor kezdtem el használni ezt a terméket. Nekem nagyon bevállt, azóta is ezt használom .

Neniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

MargitSchwarz

2018. július 13.

Nekem nem hőhatásra érzékenyedett a fogam, hanem csak úgy. Nagyon rossz érzés volt. Gondoltam próba szerencse, hátha jó lesz rá. Három napja használom, jelentem elmúlt. Remélem így is marad.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

sdiablo

2018. április 12.

Hozza, amit ígér, de ahhoz min. napi 2-szer használni kell. A gyökérkezelt, ideiglenesen tömött fogaim iszonyúan tudnak fájni már egy korty forró teától is, ez a fogkrém jelentősen segít ezen. Elég erőteljesen mentolos, én is cserszömörcés szájvizet, vagy Hyperolos oldatot szoktam utána használni, egészen sokáig friss marad a lehelet tőle. Sajnos drága, de sok helyen lehet kapni és valahol mindig találok akciósan :)

sdiablo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Konszuelita

2018. április 6.

Fogorvosom ajánlotta érzékeny fogaimra. Azóta (már több, mint 10 éve) csak ezt használom. Mindig akciósan veszem meg 1090-1190 ért. Ha nagyobb a fájdalom, cserszömörcés szájvízzel öblögetek, tökéletes kombó :)
Az új lila változata nem jó egyáltalán, véletlenül sikerült egyszer azt vennem.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Az új lila változata nem jó egyáltalán, véletlenül sikerült egyszer azt vennem.

Cosza

2018. március 21.

Régen használtam, és teljes mértékben elégedett voltam vele. Az ára kicsit húzós, szerintem ennyi pénzért jobb fogkrémeket is kapni, de emiatt nem vonok le. Az én fogaim nem csak a nagyon hidegre érzékenyek, erre bevált.

Cosza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Kattty93

2018. február 7.

Amíg nem kezdtem el használni nem tudtam elképzelni, hogy milyen az a fogígyérzékenység, fogígyvérzés és fájdalom. Néhány használat után ennek a terméknek köszönhetően megtapasztaltam életemben először. Két napig egy másik fogkrémmel mostam fogat, elmúlt a fájdalom, visszaváltottam erre, majd egy esti és reggeli fogmosás után ma délelőtt ott tartottam, hogy nem tudtam megenni egy almát, mert olyannyira fájt az ínyem, minden egyes harapásnál azt éreztem, hogy mindjárt kiesik a fogam. Fogselymezésnél soha nem vérzett a fogam, ahogy fogmosásnál sem, mióta ezt a fogkrémet használom egyre jobban vérzik, ellenben kiválóan tisztít - legalább is ezt a hatást kelti.
Kidobni nem fogom, mert ahogy olvastam másoknak bevált, odaadom valamelyik rokonomnak/barátomnak, hátha nekik beválik.

Kattty93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Rencs

2018. január 17.

Egy csodaszer. Amikor fáj a fogam (elég erőteljesen) egész hamar elmúlasztja. Mindig van itthon belőle.

Rencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

sztich

2018. január 15.

Iszonyatosan szárít fogmosás közben, ezért eléggé "szenvedés" a fogmosás.

sztich
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Iszonyatosan szárít fogmosás közben, ezért eléggé "szenvedés" a fogmosás.

senskin

2017. november 9.

Töményen a fogra érintve fájdalmat okoz, de ez elmúlik. Nekem nem ez a kedvencem a márkától.!

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.