KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sensodyne

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabriella0726, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne Rapid rövid idő alatt a dentin felszínén és a dentinben található mikroszkópikus csatornákban egy ásványianyag-szerű védőréteget hoz létre. Ez megakadályozza, hogy a fájdalmat okozo inger elérje a fogideget. Napi kétszeri fogmosás hosszan tartó védelmet biztosít a fognyaki érzékenységgel szemben. Emellett tisztít, felfrissít és segít megerősíteni a fogzománcot.

Rencs

2018. január 17.

Egy csodaszer. Amikor fáj a fogam (elég erőteljesen) egész hamar elmúlasztja. Mindig van itthon belőle.

Rencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

sztich

2018. január 15.

Iszonyatosan szárít fogmosás közben, ezért eléggé "szenvedés" a fogmosás.

sztich
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Iszonyatosan szárít fogmosás közben, ezért eléggé "szenvedés" a fogmosás.

senskin

2017. november 9.

Töményen a fogra érintve fájdalmat okoz, de ez elmúlik. Nekem nem ez a kedvencem a márkától.!

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

mesy94

2017. október 2.

Nekem az amúgy is érzékeny fogaimat még érzékenyebbé tette, és minden fogmosás egy kínzással ért fel. Egyébként a fogorvosom ajánlotta nekem. Van egy fogam amiben amalgán tömés van, és van egy ami makk egészséges mégis minden fogmosásnál ez a 2 fogam rettentően fájt.... Abba is hagytam a használatát, odaadtam a férjemnek, neki meg tökéletesen "működik".

mesy94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Rien

2017. június 26.

Fogorvosom ajánlotta a visszahúzódott ínyem és emiatt érzékeny fognyak miatt. Az első napokban a dobozon leírt, "bemaszírozós" módszert is alkalmaztam. Két hét után már érezhető volt a javulás, azóta is ezt a márkát használom.

Rien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Beu

2017. június 26.

Hirtelen érzékenyek lettek a fogaim, annyira, hogy levegővétel is fájt. Egy hét kellett, mire minimális változást éreztem. Elég drága, nekem egyelőre nem érte meg megvenni. Viszont jól tisztít és sokáig van meg a "frissérzet".

Beu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Sheila

2017. május 31.

Csodaszer. Gyökérkezelés után a meggyötört fogam egy darabig még fájt, érzékeny volt, stb. Ez a fogkrém azonnal enyhítette a fájdalmat.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

scheierdia

2017. május 10.

Mindig is érzékenyek voltak a fogaim, de nem nagyon foglalkoztam vele, olyan természetesnek véltem. Igazából csak a hideggel volt bajom. Miután leszedték a fogszabályzóm, nagyon megcsiszolták a ragasztó miatt az egyik rágófogamat. Fájt az édestől!!! Na itt döntöttem el h teszek a fogérzékenységem ellen valamit és voila... Mióta ezt a fogkrémet használom még a jégkrémet is tudom harapni.

scheierdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Abdreao

2017. április 24.

A fogorvosom ajánlotta, mert sokszor fájtak a fogaim, végzett az ínyem és nagyon érzékenyek voltak a fognyakak. Egy-két nap után minden panaszom elmúlt. Megéri az árát és nagyon lassan fogy. 5*

Abdreao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Mocii

2017. április 21.

Tegnap vásároltam a fogkremet mert olvadtam róla az oldalon, és a fogaim egy fehérítes miatt nagyon érzékenyek lettek és iszonyatosan fájtak, este kétszer is hasznaltam, ma már szinte nem is fájt a fogam, nagyon örülök hogy megtalaltam az oldalon, valóban egy csodaszer, akárkinek ilyen problémája van csak ajánlani tudom, szinte azonnal segített, mar első használat után enyhült a fájdalom!! 😍

Mocii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.