KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stella

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   125ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glabica, Módosítva: 2011. augusztus 7.

Kiszerelés:   125ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Természetes hatóanyagai - árnika, bojtorján, orvosi zsálya, vízitorma,borostyán,erdei fenyő - fokozzák a fejbőr vérellátását, mélyebb rétegekbe jutva táplálják, erősítik a hajhagymákat, hatásosak a hajhullás ellen. csalán és sarkantyúvirág kivonata gátolja a haj korpásodását is.

Lukécia

2017. április 15.

Nagyon jó termék. Nekem betegség miatt kellett használnom vmi hajhullás elleni szert. Szerintem felveszi a versenyt a neves francia márka méregdrága gyógyszertári termékével. Az eredményt csak egy flakon elhasználása után láttam, úgy a második flakon fele körül. A hajtőnél sokkal dúsabb lett, sok új hajszál nőtt, sok babahaj. Én úgy haszáltam, hogy megnyitottam a kupakot, és csíkokban a hajválasztékok mentén gyorsan végighúztam, majd ujjbegyekkel belemasszíroztam. Minden este használtam lefekvés előtt. A halántékon egy műanyag sörtés sminkecsettel dolgoztam be, mert ott nagyon kellett. Pozitív mellékhatás volt, hogy kevebbszer kellett hajat is mosni. Azóta már csak hetente 2-3x használom, általában hajmosás utáni este. Én elégedett vagyok, remélem, nem fogják megszüntetni a gyártását 🙃Szerintem ez amúgy nem hajhosszúság növelésre való, hanem dúsításra, segít aktiválni az aludni készülő hajhagymákat, legalábbis én így gondolom a tapasztaltak alapján. Nekem 👍és ☀️🌷❤️

Lukécia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

masnis

2017. február 9.

Hát, mondjuk az igaz, hogy nem hajhullás miatt, hanem hajnövesztés végett vettem meg, de sajnos ez utóbbival nem sokat kezdett. Az én hajam göndör, lassan is nő és nem is látványos a növekedés a hullámok miatt. Eleinte lelkesen pacsmagoltam (de szó szerint tényleg sajnos, valami praktikusabb adagolásnak jobban örültem volna, pl. ha fújós, mert az enyémet csak megburítani lehetett, és akkor ömlött, de pl. cseppekben adagolni nem), aztán a szorgalmam lankadt, mivel semmilyen hatást nem tapasztaltam. Azt hiszem, el sem használtam, csak valamelyik kollégiumi költözés során kiszelektáltam. Legalább drágának nem volt drága, hogy bosszankodjak a megvétele miatt, csak emiatt nem szeretném lepontozni.

masnis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Viiviien91

2016. december 26.

fejbőr fertőtlenítés szempontjából volt jó, de magára a hajhullásra 0.

Viiviien91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

fejbőr fertőtlenítés szempontjából volt jó, de magára a hajhullásra 0.

Sugicka

2016. december 3.

Egy évvel ezelőtt végigcsináltam egy kúrát. Semmit nem tapasztaltam. Mármint olyan hatást, amit ígér...zsíros hajra biztos jó, mert olyan szinten kiszárította a hajam ls a fejbőröm, hogy győztem helyrehozni.
Ráadásul büdös is...

Sugicka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Ráadásul büdös is...

fitgreta

2016. október 20.

Varga cseppek helyett vettem, mert olcsóbb, de jókat olvastam itt róla. Hát, az elég durva hajhullásom talán egy picit javította, de tudom, hogy ezeknek a szereknek idő kell, ezért várok még és használom rendületlen (és nem pontozom le). Viszont nekem nagyon nagyon zsírosítja a hajam! Ha mosás után használom, máris olyan a hajam, mintha több napja mostam volna :/

fitgreta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

nori23

2016. október 4.

egyszerűen imádom egy csoda :D még csak 2-3 hete használom de már az első naptól abba maradt a hajhullásom néha napján veszek be szépségvitamint szóval nem hiszem hogy az segített volna a hajamon ezt a szeszt szinte minden nap használom nem zsírosít és nem is szárítja ki a hajamat se tuti újraveszem :D

nori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

marryjane

2016. szeptember 27.

Használom már egy ideje, már majdnem kifogy. Óriási nagy változást nem látok a hulló hajamra. Mindenképp a hajhagymákat kell gyógyítani ilyenkor, plusz vitaminok, megfelelő táplálkozás a napi 2-3 liter folyadékbevitellel,
Nekem nagyon alkoholos, tegnap picit ráfolyt a fülemre és égette. Nem rosz-nem rosz, de biztos kipróbálok mást is.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

bobinnyu

2016. szeptember 23.

Sziasztok! Tapasztalt már bárki olyat, hogy technocol szaga lenne a hajszesznek? Én már egy éve használom és eddig mindig kellemes gyógynövényes illata volt. Az elmúlt napokban két helyről is vásároltam a termékből és azt vettem észre az egyik tubusban lévőnek feltűnőek ragasztó szaga volt amit eddig én egyáltalán nem tapasztaltam a korábbi használatok során. Nagyon jó véleményem van egyébként a termékről egy hónap után már annyi babahajam volt a homlokom fölötti részen, hogy egyenesen zavart a vezetésnél annyira hosszúra nőttek a kis rakoncátlan szálak. De most ez a furcsa szag ami a tubus felrázása utána se változott kicsit kétségbe ejtett. Tud bárki bármit arról hogy hamisítanák vagy találkozott már hasonlóval ?

bobinnyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

ami2015

2016. július 26.

Ugyan más hajhullás elleni terméket is használok, de szerintem ő is sokat segített, hogy lassan megáll a hajhullásom. Jó illata van, nem kell leöblíteni, szeretem. Átöntöttem egy spriccelős flakonba, úgy könnyebb adagolni. A 3. flakonnal fogyasztom.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

Suniii

2016. április 25.

Nekem is bevált!
Én a 18 kerületbe egy Gyógynövényboltba veszem lànyok ott mindig van!
Szarvascsárda téren a delta áruház és a dm között van az üzlet :)

U.i Tegnap beugrottam érte 590ft volt

Suniii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

Nekem is bevált!
Én a 18 kerületbe egy Gyógynövényboltba veszem lànyok ott mindig van!
Szarvascsárda téren a delta áruház és a dm között van az üzlet :)

U.i Tegnap beugrottam érte 590ft volt

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Hegyi árnika olaja. A CosIng hivatalos besorolása szerint illatanyag. A Wikipédia szerint az árnika külsőleg fertőtlenítő, sebgyógyító hatású, kelések, vérömlenyek, csonttörések okozta ödémák, zúzódások, rándulások kezelésére ajánlott. Enyhíti a rovarcsípések okozta viszketéseket, de ismeretes fertőtlenítő hatása is. Paula Begoun szerint az árnika kivonat alkalmazása sérült bőrön nem ajánlott, mert jelentős az irritáló hatása.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Az erdeifenyő kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos besorolás szerint illatanyag és tonizáló összetevő. Feketeribizli levél kivonattal kombinálva Epica márkanéven ismert hatóanyag komplexet alkot, mely - az Epica gyártója szerint - anti-aging és depigmentáló összetevő.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.