KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bstr13

2018. június 27.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Az 5-6ezer Ft-ért vásárolt COSRX BHA konkrétan semmit nem csinált az arcommal, csak egy idegesitő réteget hagyott a bőrömön (a márka egyetlen terméke, ami nem vált be a kipróbáltak közül).
Ez a nyálkás cucc hamar beszivódik, kicsit mattitja az arcom, és már egy hét után sem tocsogott olajban az egész arcom. A pórusaim méretén is javitott.
Naponta-kétnaponta esti rutinban használom, tonik után, jó vétel volt.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Naponta-kétnaponta esti rutinban használom, tonik után, jó vétel volt.

bereszsuzsa

2018. június 23.

Évek óta keresem a megoldást a pattanásokra hajlamos zsíros és mitesszeres, tág pórusú bőrömnek. Most megtaláltam ezt a terméket, és már 1-2 használat után is csodát művelt az arcommal. Én a THE ORDINARY NIACINAMIDE 10% + ZINC 1% termékkel együtt használom. Külön öröm, hogy állatokon nem teszteli a márka a termékeit. :)

bereszsuzsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

fenyes

2018. június 19.

Nekem ez a kis cucc teljesen meggyógyította a bőröm, előtte nem használtam kémia hámlasztót, ez az első. Két naponta használom az egész arcomra (nagyon kevés elég belőle) és naponta, ha látok valami apró kis bőrhibát akkor kenek rá egy picit. Másnapra elmúlik! Sokkal szebb és tisztább a bőröm, előtte sok csúnyább pattanásom is volt, most már szinte semmi.Ja és az ára is kedvező, főleg, hogy szerintem nagyon sokáig elég lesz. Nagyon ajánlom!:)

fenyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

vadvirag919

2018. június 14.

Az első BHA hámlasztóm egy Paula-féle minta volt, nagyon szépen rendbe tette az arcom, de az ára nekem sok. Annak kiváltására vettem meg ezt, bár más az állag és rövidebb az inici, a lényeg ugyanaz.
Teljesen jól működik, ugyanazt tudja, igaz kicsit fapadosabb. Érdekes módon előbbi néha picit csípett, az Ordinary viszont "nem csinál semmit", csak van, dolgozik. Érezhetetlen tulajdonképpen, pár nap múlva veszi észre az ember lánya, hogy jééééé sminkelnék, de kb. púder sem kell, nincs mit eltakarni. Kombinálva használom persze más termékekkel (Cosrx pl.), jól kijönnek, ezt nem is kenem naponta, csak ha szükségét érzem.
Újravevős.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Újravevős.

tara95

2018. június 5.

Valahogy mindig visszatalálok a kudarcok után a BHA hámlasztókhoz, hiába-hiába, az én tág pórusú bőrömnek nem elég az AHA...el kell ezt fogadni. Igen ám, de a cosrx nulla volt, a G&G-t nem akartam még megvenni, a PC rohadt drága és azt hiszem itt ki is fújt az ismertebb kínálat. Leszámítva ezt.

Nagyon sűrű, csiganyálkához hasonló géles szérum, pont úgy is nyúlik. Max 3 csepp bőven elég, szuperül el lehet oszlatni a bőrön. Én a glikolsavas tonikjuk után kentem fel, arra jött a Hada Labo premium hialuron esszencia és egy hialuronsavas fátyolmaszk, majd mizon snail gel cream. A végeredmény nagyon szuper, egységes arckép, leszámítva a havi hormonhuligánok piroslását, de azokra ment c vitamin. Mindenképpen bővítek majd, mert nagyon szeretném ha végre valami elérhető áron használna a mitesszereimre és a zsírosodásra. Addig kap egy négyest.

Nos, használgatom már kb 2 hete, kezdetben csak heti 2x majd minden második nap. A kisebb gyulladásokat azonnal leviszi, a homlokomon lévő kisebb huplikat, mitesszereket eltüntette. Kevésbé gyullad be a bőröm, ha mégis akkor egy apró kis fehér pötty amit eltüntet másnapra. Nem szárít, gyengéd, soha nem pirosodtam ki tőle. Amennyiben nem jön valami gáz, stabil darab marad.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Julicha91

2018. június 3.

Jó pár hónapja hogy használom.. már napi szinten ( először csak heti 2x hogy az arcom felvegye vele a ritmust )
nekem nagyon bejött, kombinált a bőrtípusom ( t-vonalban zsíros, tág pórusok)
Minden este a micellás lemosás után használom és ezután jöhet a niacinamide.. csodákat művel ez a kombó!!!
Ez az enyhébb hámlasztó tökéletes az én érzékeny arcbőrre. Belülről kitisztítja a tág pórusaim majd össze is húzza őket így kevésbé látványosak.. És plusz pont hogy emellett nem kell egyéb arcradír és társait használni..

Julicha91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

nekem nagyon bejött, kombinált a bőrtípusom ( t-vonalban zsíros, tág pórusok)

Mujerpuro

2018. május 28.

2 hónapja használom, tökéletes.
Ár érték arányban verhetetlen, a dolgát teszi. Az első hónapban 2 naponta használtam esténként, mert féltem tőle ;) A második hónaptól kezdve naponta, de néha el is feledkezem róla, akkor sem tragédia. Nagyon jó termék. Amióta a fürdőszobai polc tagja, egy néha megjelenő pattanás legfeljebb 2 napig "látható" :) A pirosságot villámgyorsan megszünteti, a pórusok zártabbak, a bőrkép egységesebb. Kötelező fényvédő SPF50 nálam alaphangon is, de ezt szintén ajánlják a termék használata mellett is. 5 csillag :)

Mujerpuro
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.

2 hónapja használom, tökéletes.

gabriella7

2018. április 28.

Nem voltam soha nagyon durván tele pattanásokkal, de általában egy-kettő az államon rendszeresen megjelent. Valóban sokkal hatásosabb, mint egy arcradír, és most már én is kémiai hámlasztás párti lettem. 1 hónap használat után (2 naponta este) teljesen pattanásmentes már a bőröm. Összefoglalva: kiváló, hatásos termék, szuper áron.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Viki9727

2018. április 23.

Heti 2x használom, lassan 3 hete. Nagyon jót tett a bőrömnek, halványultak a pattanások után maradt foltok,hegek, illetve a pattanások is jelentősen csökkentek. Én nem tapasztaltam hogy szárítaná a bőrömet, pedig iszonyat száraz az arcom. Az ára is nagyon barátságos, újra fogom venni.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

sannabella

2018. április 22.

Nem tudom még pontosan mit gondoljak erről a termékről. Először nem tudtam hogyan kellene használni, ezért vékony rétegben vittem fel az egész arcomra, de ez másnapra mindig apró, kemény pattanásokat okozott. Egy pár napig nem használtam majd csak a kézfejemre cseppentettem egyszer, és az ujjammal vittem fel célzottan csak a kis pattanásokra, hegekre (az orrromon és államon levő mitteszerekre nem használom). Másnapra eltűnik a pattanás, vagy legalábbis halványul, gyorsabban hámlik.
Nagyon szárítja a bőrt, erre érdemes ügyelni és hidratálni használat után.
Nem tudom erősebb aknéval mit tud kezdeni, megér egy próbát szerintem!

sannabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Nagyon szárítja a bőrt, erre érdemes ügyelni és hidratálni használat után.
Nem tudom erősebb aknéval mit tud kezdeni, megér egy próbát szerintem!

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.