KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   €4.90   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   €4.90
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dzsanki

2017. augusztus 13.

Aloe gél sűrűségű kb, átlátszó formula, felkenéskor egy kicsit fehéres réteg képződik tőle az arcon, de nagyon hamar beszívódik nyom nélkül, nem hagy ragacsos érzetet, a gyulladást szépen leviszi, olcsó.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

csimr

2017. június 19.

Pár hete beszereztem egy-két terméket deciem.com-ról. Eddig egyiktől sem vagyok elájulva.. De ez a hámlasztó különösen nagy csalódás..
Már elég sok márkától próbáltam hámlasztókat, eddig mindegyiknél tapasztaltam pozitív változást a bőröm állapotán. Ha voltak is pattijaim, hamar gyógyultak, mitesszerek is halványabbak voltak, stb. Most nyáron viszont egy kis szünetet akartam tartani, de rájöttem, hogy hiányzik a hámlasztás a rutinomból. De most nem akartam több ezret kiadni egy kozmetikumra, így kapóra jött ez a pár fontos kence..
De!
Sajnos csalódnom kellett. Amikor felkenem furán habzik, kicsit ragacsos, bár hamar beszívódik. De hatása semmi, mintha vízzel kenegetném az arcom. Nincs babapopsi érzet, a pattik sem gyógyulnak hamarabb, abszolút semmi.
Ha a pórusaim simábbak is, azt is a niacinamid-os cuccnak tudhatom be inkább. De az se egy hűha.. Azt hiszem visszatérek Koreába..

csimr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

De!

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.