KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

szilvike94

2018. január 6.

Húú nagyon jó döntés volt megvenni, őt használom este, reggelre pedig a Zinc-eset. A habzás nekem is fura volt az elején, de egy percen belül beszívja a bőröm. Kimondottan a problémás területekre az állramra az orcámra és a homlokom közepére használom. Nem tudom, hogy a két szérumnak együttesen köszönhetem e vagy csak ennek de sokkal kisebbek a pórusaim és az olajosodás is majdnemcsak teljesen megszűnt. A BHA-ra mindig is jobban reagált a bőröm, de a fényvédő hozzá szinte kötelező.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

deezsina

2017. november 21.

Arcra nem merem nagyobb mennyiségben használni mert egy kozmetikus szerint a szalicil sav által elvont nedvességtartalmat kb nem lehet visszapótolni a bőrbe, ez megrémisztett régen és emiatt csak a testfelületen levő itt-ott megjelenő pattanásokra használom, azokat ha nem is 100%-ban, de mérsékli.
Kicsit valóban fura az a habzó jelenség amit felkenésnél tapasztalok, de látom hogy ez másnál is hasonló. Szerintem ha nem is rutinszerű a használat, jó ha van ebből mindig vészhelyzetekre.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

CeCeDrake

2017. november 15.

Nem ezt akartam, de ez volt készleten. Milyen jó, hogy megvettem!!! Most fogyott el a második üveggel. Az egyenetlen bőrfelszín, amivel kezdtem a használatot, már a múlté. Este használom, nem váltogatom semmivel, úgy vettem észre, hogy nagyban hozzájárult az arcomon végbemenő változásokhoz, a javulás nagyrészt ennek köszönhető.
Már csak alkalmanként használok színezett termékeket, nem kell takargatnom semmit.

Pár hete egy színezett krém/alapozó apró pici pattanásokat okozott. Azokkal is rövid idő alatt megküzdött ez a kis csoda.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Asuke

2017. november 12.

Ez a harmadik fajta BHA,a mit próbáltam a Paula's Choice és a COSRX hámlasztója után, de szerintem ugyanolyan jól végzi a dolgát. Ugyan a COSRX-nél nem olcsóbb, de a 100ml-nek a felét se tudtam egy év alatt elhasználni, így számomra ez jobban megéri, mert biztosan el fog fogyni.

Asuke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

Volturispet

2017. november 12.

Már szinte teljesen elhasználtam az első üvegemet, de kicsit bizonytalan vagyok az újra vétellel kapcsolatban. A miteszereket nem igazán csökkentette, nem érzem hogy bármi is történne a használat során, talán annyi hogy a csúnya miteszereket picit könnyebb kiszedni. A gyulladt részeken nem igazán segít, arra számomra az AHA vált be nagyon.

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Lalage

2017. november 8.

Lassan egy hónapja használom és csak most merek róla véleményt írni. Az első napokban-hetekben nem sok valtozást tapasztaltam, de mint (tapasztalatom szerint) minden Ordinary termék használatakor megéri türelmesnek lenni. Mivel kombinalt bőröm van, csak célzottan a problémás területeken használom (homlok, halánték, orr), esténként. A kezdeti pattanásaimat és miteszereimet nem vitte le azonnal, viszont tartottam egy alapos mélytisztítást és azóta viszont megakadályozza az újabb "keléseket", bőr alatti gyulladásokat, "blackhead és whiteheadeket". Vagyis csak a PMS-kor jön elő 1-1, de korántsem annyi, mint korábban és sokkal könnyebb őket kiszedni. Amit észrevettem, hogy csak rendszeres (!) használat mellett fejti ki a hatását. Kihagytam egy hosszú hétvégét és 2 nap után visszajöttek a rémségek. A doboza reggeli és esti használatot javasol, de nekem az sok lenne, így maradok az esti 1 alkalomnál.
Heti 1-2 alkalommal a 30%-os AHÁval egészítem ki a hámlasztó rutinomat.
Fura, hogy felkenéskor fehéren habzik, de hamar beszívódik. Nem kell tőle csodát várni és akkor nem fogsz csalódni. Letisztult klinikai formula és pont. :)

Lalage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Heti 1-2 alkalommal a 30%-os AHÁval egészítem ki a hámlasztó rutinomat.

dzsanki

2017. szeptember 30.

Aloe gél sűrűségű kb, átlátszó formula, felkenéskor egy kicsit fehéres réteg képződik tőle az arcon, de nagyon hamar beszívódik nyom nélkül, nem hagy ragacsos érzetet, a gyulladást szépen leviszi, olcsó.
Update: most már ezt használom pár hónapja, nagyon szeretem, egyáltalán nem irritál, egységesebb lesz tőle a bőr, kifejezetten hatékony bha formula.
Van már 30 ml-es kiszerelésben is, ami csak pár centtel drágább, mint a 15 ml-es, de dupla annyi mennyiség, úgyhogy azt vegyétek.
Tipp: Bikinivonalra szőrtüszőgyulladás gyógyítására, megelőzésére is kiváló, aha-val együtt is, külön is, teljesen rendbe tudja hozni a bőrt.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

iamzso

2017. szeptember 26.

Az egyetlen dolog, ami nekem bevált a pattanások ellen, szóval imádom. Sokkal kellemesebb használni, mint pl. az Avon szalicilsavas savas géljét. Kétféleképpen használom, napi szinten csak a problémás területekre, pár naponta pedig az egész arcomra és mindkét módszerrel szuper. Sokkal szebb a bőröm és kevesebb a pattanásom mióta ő van nekem, illetve ha ki is jön egy-kettő, akkor azokkal nagyon gyorsan megbírkózik. Nem szárít, kellemes a textúrája és a 30 ml-es kiszerelés árban is nagyon megéri.

iamzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

alycethetyger

2017. szeptember 25.

08.21
Egy hete érkezett meg a csomagom a Deciemtől és nem akartam elsietni a véleményezést, de emellett nem tudok szó nélkül elmenni.

Kombinált minőségű, egyenetlen bőrfelszínem van, bizonyos időközönkénti pattanásrohamokkal. Az utóbbi időben azonban stressz-aknékat is felfedeztem, és ugyan nem sokat, de ami van (illetve már elmúlóban), az nagy volt és fájdalmas.

Az Ordinaryről itt olvastam először, aztán YouTube-on is feltűnt, majd hosszas gondolkodás és in-depth utánajárást követően mertem megrendelni az én bőrömnek feltehetően jó termékeket. (Itt jegyzem meg, hogy a két YouTuber, akik ebben a körben abszolút megbízhatók és átláthatók, valamint tudományosan is expertek az Gothamista és Stephanie Nicole, ajánlom a figyelmébe mindenkinek, aki Ordinary cuccokon gondolkozik.)

Nem részletezem most a többi terméket, amiket az arcomon használok, azokkal kivárom majd az egy hónap+ próbát, de a helyzet az, hogy ezt önmagában is kipróbáltam kizárólag a hidratálóval kombózva, a combomon. Ugyanis ott volt egy hatalmas valamim, ami fájt is, nem is lehetett kiszedni, és már egy ideje csak szomorúan néztünk egymásra, hogy állandó lakóm marad már - hát nem!

Ez a sav 4 nap alatt szedte ki tövestül a képződményemet, úgy, hogy ma van a harmadik napja annak, hogy teljesen eltűnt a 3 hónapja idecuccolt 'lakótársam'.

Egyelőre köpni-nyelni nem tudok, csillagos hatos, még jövök azzal, hogy mit művel az arcommal.

09.25.
UP: Az arcápolási rutinom egyik legmasszívabb oszlopává nőtte ki magát ez a miniüvegcse - vallásosan használom minden nap egyszer, az esti körben, ha pedig vészhelyzet van, naponta kétszer-haromszor célzottan. Nem állítom, hogy nincs miteszerem, mert van s az értékelés írása közben is küzdök egy darab pattanással, de a kishaver ugyan nem tehet a hormonháztartásom rutinjában módosítást, ezért nem okolom. A mennyiség és a minőség változott: a miteszereim már nem hatalmasak, es nem pálya kitisztítani őket, pattanásom meg a fent említett egyeden kívül az elmúlt egy hónap+ alatt nem is volt! A bőrképem egyenletes, gyulladásom nincs, álom ez a termék.

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

08.21

09.25.

lizanagy

2017. szeptember 6.

Megrendeltem körülbeül másfél hónapja használom miteszeresebb területekre (hajvonal, orr, t-zóna, áll) heti párszor, de mintha semmit nem csinálna... Semmiféle változást nem tapasztaltam a kis kiálló pattaásnak nem nevezhető pöttyökkel, és a miteszereim számát sem csökkentette. Csalódás sajnos. Ha valaki tud ajánlani jó bha-t ami használ is, azt nagyon megköszönném btw!

lizanagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.