KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   €4.90   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   €4.90
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

2% szalicilsavat (BHA) és csodamogyorót tartalmazó oldat, mely segít a pórusok belső falát hámlasztani, így harcol a pattanások megjelenése ellen, és a láthatóan tisztább bőrért, rendszeres használat mellett.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dzsanki

2017. szeptember 30.

Aloe gél sűrűségű kb, átlátszó formula, felkenéskor egy kicsit fehéres réteg képződik tőle az arcon, de nagyon hamar beszívódik nyom nélkül, nem hagy ragacsos érzetet, a gyulladást szépen leviszi, olcsó.
Update: most már ezt használom pár hónapja, nagyon szeretem, egyáltalán nem irritál, egységesebb lesz tőle a bőr, kifejezetten hatékony bha formula.
Van már 30 ml-es kiszerelésben is, ami csak pár centtel drágább, mint a 15 ml-es, de dupla annyi mennyiség, úgyhogy azt vegyétek.
Tipp: Bikinivonalra szőrtüszőgyulladás gyógyítására, megelőzésére is kiváló, aha-val együtt is, külön is, teljesen rendbe tudja hozni a bőrt.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

iamzso

2017. szeptember 26.

Az egyetlen dolog, ami nekem bevált a pattanások ellen, szóval imádom. Sokkal kellemesebb használni, mint pl. az Avon szalicilsavas savas géljét. Kétféleképpen használom, napi szinten csak a problémás területekre, pár naponta pedig az egész arcomra és mindkét módszerrel szuper. Sokkal szebb a bőröm és kevesebb a pattanásom mióta ő van nekem, illetve ha ki is jön egy-kettő, akkor azokkal nagyon gyorsan megbírkózik. Nem szárít, kellemes a textúrája és a 30 ml-es kiszerelés árban is nagyon megéri.

iamzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

alycethetyger

2017. szeptember 25.

08.21
Egy hete érkezett meg a csomagom a Deciemtől és nem akartam elsietni a véleményezést, de emellett nem tudok szó nélkül elmenni.

Kombinált minőségű, egyenetlen bőrfelszínem van, bizonyos időközönkénti pattanásrohamokkal. Az utóbbi időben azonban stressz-aknékat is felfedeztem, és ugyan nem sokat, de ami van (illetve már elmúlóban), az nagy volt és fájdalmas.

Az Ordinaryről itt olvastam először, aztán YouTube-on is feltűnt, majd hosszas gondolkodás és in-depth utánajárást követően mertem megrendelni az én bőrömnek feltehetően jó termékeket. (Itt jegyzem meg, hogy a két YouTuber, akik ebben a körben abszolút megbízhatók és átláthatók, valamint tudományosan is expertek az Gothamista és Stephanie Nicole, ajánlom a figyelmébe mindenkinek, aki Ordinary cuccokon gondolkozik.)

Nem részletezem most a többi terméket, amiket az arcomon használok, azokkal kivárom majd az egy hónap+ próbát, de a helyzet az, hogy ezt önmagában is kipróbáltam kizárólag a hidratálóval kombózva, a combomon. Ugyanis ott volt egy hatalmas valamim, ami fájt is, nem is lehetett kiszedni, és már egy ideje csak szomorúan néztünk egymásra, hogy állandó lakóm marad már - hát nem!

Ez a sav 4 nap alatt szedte ki tövestül a képződményemet, úgy, hogy ma van a harmadik napja annak, hogy teljesen eltűnt a 3 hónapja idecuccolt 'lakótársam'.

Egyelőre köpni-nyelni nem tudok, csillagos hatos, még jövök azzal, hogy mit művel az arcommal.

09.25.
UP: Az arcápolási rutinom egyik legmasszívabb oszlopává nőtte ki magát ez a miniüvegcse - vallásosan használom minden nap egyszer, az esti körben, ha pedig vészhelyzet van, naponta kétszer-haromszor célzottan. Nem állítom, hogy nincs miteszerem, mert van s az értékelés írása közben is küzdök egy darab pattanással, de a kishaver ugyan nem tehet a hormonháztartásom rutinjában módosítást, ezért nem okolom. A mennyiség és a minőség változott: a miteszereim már nem hatalmasak, es nem pálya kitisztítani őket, pattanásom meg a fent említett egyeden kívül az elmúlt egy hónap+ alatt nem is volt! A bőrképem egyenletes, gyulladásom nincs, álom ez a termék.

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

08.21

09.25.

lizanagy

2017. szeptember 6.

Megrendeltem körülbeül másfél hónapja használom miteszeresebb területekre (hajvonal, orr, t-zóna, áll) heti párszor, de mintha semmit nem csinálna... Semmiféle változást nem tapasztaltam a kis kiálló pattaásnak nem nevezhető pöttyökkel, és a miteszereim számát sem csökkentette. Csalódás sajnos. Ha valaki tud ajánlani jó bha-t ami használ is, azt nagyon megköszönném btw!

lizanagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

csimr

2017. június 19.

Pár hete beszereztem egy-két terméket deciem.com-ról. Eddig egyiktől sem vagyok elájulva.. De ez a hámlasztó különösen nagy csalódás..
Már elég sok márkától próbáltam hámlasztókat, eddig mindegyiknél tapasztaltam pozitív változást a bőröm állapotán. Ha voltak is pattijaim, hamar gyógyultak, mitesszerek is halványabbak voltak, stb. Most nyáron viszont egy kis szünetet akartam tartani, de rájöttem, hogy hiányzik a hámlasztás a rutinomból. De most nem akartam több ezret kiadni egy kozmetikumra, így kapóra jött ez a pár fontos kence..
De!
Sajnos csalódnom kellett. Amikor felkenem furán habzik, kicsit ragacsos, bár hamar beszívódik. De hatása semmi, mintha vízzel kenegetném az arcom. Nincs babapopsi érzet, a pattik sem gyógyulnak hamarabb, abszolút semmi.
Ha a pórusaim simábbak is, azt is a niacinamid-os cuccnak tudhatom be inkább. De az se egy hűha.. Azt hiszem visszatérek Koreába..

csimr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

De!

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.