KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. január 31.

Tonymoly cheektone milky violet pirosito highlighter
Ár: 990 , Eladó: pokmalac
Állapot: probaltam, Helyszín: Hétvégén vehető at Bethen Gabor ter Damjanich utca Dózsa gy ut istvan u kornyeke., fizetés: Hétvégén vehető at Bethen Gabor ter Damjanich utca Dózsa gy ut istvan u kornyeke.

natulcien

2017. január 29.

A sugar brown árnyalat számomra túl világos bronzosítani, viszont Wishes ajánlására púdernek tökéletes. Az utazós kiszerelésű púder címet nyerte el nálam és tökéletesen bevált erre a funkcióra. Gyönyörű természetes színe van, ami tökéletesen passzol a bőröm árnyalatához. Ami érdekes benne, hogy nem is matt és nem is csillogós végeredményt hagy maga után, hanem teljesen egészséges, természetes, egységes összképet. Először kicsit csalódott voltam, hogy nem vált be, arra amire terveztem, de így sokkal elégedettebb vagyok vele, mert nagyon hasznos kis termékre tettem szert, amire egyébként nem is gondoltam volna.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

wishes

2013. február 5.

A Sugar Brown nevű árnyalatot vettem meg (ebayen, of course), ami egy nagyon halvány barna szín, és gondoltam tökéletes lesz hétköznapra kontúrozni. Tényleg az, mert nincs sárgás beütése, ezt az árnyalatot nagyon tudom ajánlani más hófehérkéknek is!
Az illatával nagyon nem vagyok kibékülve, elég ócskának hat, még jó, hogy a bőröm nem igazán érződik.
Amúgy könnyű egyenletesen eloszlatni, több rétegben sem foltosodik, és nagyon tartós, ilyen téren elégedett vagyok vele.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.