KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Termálvíz alapú micellás arc- és sminklemosó oldat a kombinált bőr napi tisztítására. Kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket az arcról és a szem környékéről. Vízálló smink eltávolítására is ajánlott.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Jucccc

2017. augusztus 4.

Mind a gyógyszertári, mind a drogériás micellás vizek közül próbáltam már jó néhányat, és eddig azt mondhatom, őt szeretem a legjobban. Mivel zsíros bőröm van, ahhoz keresem a megfelelő terméket, de sajnos más márkák zsíros bőrre való micellás vizeinek használata után valahogy hamar visszazsírosodott a bőröm, vagy kapásból lett rajta egy zavaró réteg, ami már ütötte a matt hatást. Ennél a terméknél teljesen tiszta lesz a bőröm, és nem zsírosodik vissza hamar. A koszt szépen eltávolítja, nyilván a sminket előtte le is mosom, így nem kell kapásból azzal megküzdenie.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Gica81

2017. július 1.

Pixiben volt és nagyon megtetszett, első micellás vizem volt. Azóta is csak micellás vizet használok sminklemosáskor.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

orchidea8627

2017. június 4.

Egész jó kis micellás víz, jól leszedi az alapozót. A szempillaspirál-tus kombóval azért nem bánik el egy simításra, kicsit rajta kell hagyni a vattakorongot a szememen. Engem az illata kicsit zavar, kellemes, de elég erős, szerintem nyugodtan ki lehetne belőle hagyni.
Mégis ami a leginkább zavart benne hogy úgy éreztem hogy hagy egy kis filmréteget az arcomon, emiatt és az illatanyag miatt nálam csak négyes.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

kfannigirl

2017. április 19.

A sminket és a koszt is maradéktalanul eltávolította, anélkül, hogy csípett volna, vagy húzódott volna utána a bőröm. Most épp egy LRP ultra sensitive micellásom van, de visszatérek hozzá, mert az eddigi legjobb volt.

kfannigirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

bugeyes

2017. április 18.

Ez az első micellás víz, ami teljesen bevált, és aminek használata után tényleg tisztának érzem a bőröm. Biztos, hogy újra veszem!

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

brodyka

2017. március 20.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít, frissesség érzetet ad és egyáltalán nem szárította ki a bőröm. Az eddigi legjobb micellás vizem!

brodyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Amphitrite

2017. február 23.

Nem sok micellás vizet próbáltam ki eddig, de azt hiszem maradok ennél. A sminkkel nem igazán tud mit kezdeni, de nemis erre a célra vettem, egyébként végzi a dolgát, nem szárít, nem okoz semmilyen irritációt.

Amphitrite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

CeCeDrake

2017. január 31.

Érdemes 500 ml kiszerelésben megvenni. Hosszú hónapokig elég.
A micellás vizek között sokáig a Bioderma volt nálam a nyerő, majd tévúton járva a Garnier-Balea-Greenpharmacy-Vichy tengely használata után végül itt kötöttem ki.
Ennek van hatása, szépen tisztít, nem kell belőle egy liter, hogy leszedje a sminket, mondjuk erre csak ritkán használom. Frissebb kinézetű tőle a bőröm és pihepuha, nekem egyáltalán nem szárít.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Érdemes 500 ml kiszerelésben megvenni. Hosszú hónapokig elég.

scisneros

2017. január 23.

Nekem nagyon bevált, háromszor ennyiért is megvásárolnám. A mitesszereim teljesen eltűntek, mióta a Hyséac 3-Regullal használom.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

csokibeka

2016. október 29.

Csak egy kis "delux" mintát használtam el belőle, amihez azthiszem pixiboxban jutottam hozzá, de nagyon megfogott. Finom illata van, nagyon megörültem neki a sok illatmentes termék között :) Nem irritálta sem a bőröm sem a szemem a sminket szépen leszedte és nem is szárított.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!