KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Termálvíz alapú micellás arc- és sminklemosó oldat a kombinált bőr napi tisztítására. Kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket az arcról és a szem környékéről. Vízálló smink eltávolítására is ajánlott.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

lerka

2018. július 6.

Szuper! Jól leszedi a sminket, a szememről is, nem csíp, nincs rossz érzés.

lerka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Szuper! Jól leszedi a sminket, a szememről is, nem csíp, nincs rossz érzés.

tevepup

2018. június 6.

Én imádom, bőrgyógyász írta fel nekem még annó, de azóta is ezt használom, sokkal jobb, mint a drogériás olajos sminklemosók amik le se szedik a sminket igazán, ezt még akkor is előszeretettel használom, ha nem kell sminket leszedni, mert olyan kellemesen nyugtatja a bőröm :)
Egyébként én nem is éreztem illatát mindaddig amíg bele nem szippantottam az itteni vélemények miatt :D

tevepup
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

zuzmara2018

2018. május 4.

Az itteni vélemények miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Szerintem nagyon jó termék, de nem felelt meg minden szempontból, ezért még keresgélem az igazit. Az illata semleges és nekem semmilyen irritációt nem okozott. Szépen tisztítja az arcomat, de a sminket nem tudja maradéktalanul eltávolítani.

zuzmara2018
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Esther09

2018. április 7.

A bőrgyógyásztól kaptam mintát pár hónapja, de csak most vettem elő. Krémezés előtt használom, arra nagyon bejött! Arctisztítás után leszedi a maradékot, puhítja a bőrt és jobban beszívódik rajta a krém, azt vettem észre. Nem vagyok híve a parfümnek a kozmetikumokban, de ennek az illata olyan finom, kellemes, hogy üsse kavics, legyen benne!
Ami külön kellemesen meglepett, az az, hogy kb. cseppenként lehet adagolni, csak akkor jön belőle, ha fejjel lefelé tartom és hozzányomom a vattakorongot. (Legalábbis ennél a kis üvegnél így van.) Egyelőre 5*. :)

Esther09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Macskamati

2018. március 9.

Én a normál bőrre valót használtam és az nagyon bejött. Nem szárított sőt inkább hidratált. Kedvenc micellás vizem a Biodermáé mellett.
Azért rájöttem néha kell mellé vizes habzó lemosás is, mert nem távolít el minden szennyeződést. Ugyanakkor kiméletes a bőrhöz.

Macskamati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

tothbabi

2018. február 14.

Semmi extra, majdnem minden mentes, csak illatanyag van benne. A sminkkel nem bír el, de a napi szennyeződést leszedi

tothbabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

NyMirjam

2018. január 19.

Együtt használom a Hyséac 3-regul krémmel , nekem bevált.
Krémezés előtt szoktam használni. Nagyon szépen kitisztítja az arcom és mattít!!! Valóban szárít egy kicsit,ha nem használsz utána krémet. 😉

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Együtt használom a Hyséac 3-regul krémmel , nekem bevált.

nagyn9a

2017. december 6.

Megfelelően tisztítja a zsíros bőrt, bár szárít kicsit.

nagyn9a
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Megfelelően tisztítja a zsíros bőrt, bár szárít kicsit.

kriszreni

2017. november 24.

Sajnos a szempillaspirálommal nem boldogult, de nem zsírosodott tőle a bőröm, ami más lemosóval probléma volt, és szépen tisztította a bőröm.
El ne felejtsem, nagyon kellemes illata volt.

kriszreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

El ne felejtsem, nagyon kellemes illata volt.

macsek79

2017. november 16.

LRP után váltottam erre és nem bánom, sokkal jobb állag, tisztábbnak érzem a bőröm. Az illatát is szeretem, bár lehet jobb lenne, ha nem lenne;)
500ml kiszerelést szoktam venni, így nagyon megéri, sokáig elég.

macsek79
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

500ml kiszerelést szoktam venni, így nagyon megéri, sokáig elég.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!