KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Termálvíz alapú micellás arc- és sminklemosó oldat a kombinált bőr napi tisztítására. Kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket az arcról és a szem környékéről. Vízálló smink eltávolítására is ajánlott.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nagyn9a

2017. december 6.

Megfelelően tisztítja a zsíros bőrt, bár szárít kicsit.

nagyn9a
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Megfelelően tisztítja a zsíros bőrt, bár szárít kicsit.

kriszreni

2017. november 24.

Sajnos a szempillaspirálommal nem boldogult, de nem zsírosodott tőle a bőröm, ami más lemosóval probléma volt, és szépen tisztította a bőröm.
El ne felejtsem, nagyon kellemes illata volt.

kriszreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

El ne felejtsem, nagyon kellemes illata volt.

macsek79

2017. november 16.

LRP után váltottam erre és nem bánom, sokkal jobb állag, tisztábbnak érzem a bőröm. Az illatát is szeretem, bár lehet jobb lenne, ha nem lenne;)
500ml kiszerelést szoktam venni, így nagyon megéri, sokáig elég.

macsek79
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

500ml kiszerelést szoktam venni, így nagyon megéri, sokáig elég.

bugeyes

2017. október 23.

Ez az első micellás víz, ami teljesen bevált, és aminek használata után tényleg tisztának érzem a bőröm. Biztos, hogy újra veszem!

Update:

Sajnos le kell kicsit pontoznom közel 3 hónap használat utàn. Elkezdte csípni a szemeimet, illetve azóta találtam sokkal hatékonyabb, de összetevők szempontjából kíméletesebb és kedvezőbb árú terméket.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Update:

Jucccc

2017. augusztus 4.

Mind a gyógyszertári, mind a drogériás micellás vizek közül próbáltam már jó néhányat, és eddig azt mondhatom, őt szeretem a legjobban. Mivel zsíros bőröm van, ahhoz keresem a megfelelő terméket, de sajnos más márkák zsíros bőrre való micellás vizeinek használata után valahogy hamar visszazsírosodott a bőröm, vagy kapásból lett rajta egy zavaró réteg, ami már ütötte a matt hatást. Ennél a terméknél teljesen tiszta lesz a bőröm, és nem zsírosodik vissza hamar. A koszt szépen eltávolítja, nyilván a sminket előtte le is mosom, így nem kell kapásból azzal megküzdenie.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Gica81

2017. július 1.

Pixiben volt és nagyon megtetszett, első micellás vizem volt. Azóta is csak micellás vizet használok sminklemosáskor.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

orchidea8627

2017. június 4.

Egész jó kis micellás víz, jól leszedi az alapozót. A szempillaspirál-tus kombóval azért nem bánik el egy simításra, kicsit rajta kell hagyni a vattakorongot a szememen. Engem az illata kicsit zavar, kellemes, de elég erős, szerintem nyugodtan ki lehetne belőle hagyni.
Mégis ami a leginkább zavart benne hogy úgy éreztem hogy hagy egy kis filmréteget az arcomon, emiatt és az illatanyag miatt nálam csak négyes.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

kfannigirl

2017. április 19.

A sminket és a koszt is maradéktalanul eltávolította, anélkül, hogy csípett volna, vagy húzódott volna utána a bőröm. Most épp egy LRP ultra sensitive micellásom van, de visszatérek hozzá, mert az eddigi legjobb volt.

kfannigirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

brodyka

2017. március 20.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít, frissesség érzetet ad és egyáltalán nem szárította ki a bőröm. Az eddigi legjobb micellás vizem!

brodyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Amphitrite

2017. február 23.

Nem sok micellás vizet próbáltam ki eddig, de azt hiszem maradok ennél. A sminkkel nem igazán tud mit kezdeni, de nemis erre a célra vettem, egyébként végzi a dolgát, nem szárít, nem okoz semmilyen irritációt.

Amphitrite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!