KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vaseline

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: cioccolata, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Ajakápolók

Megnyugtatja a száraz bőrt és azonnali enyhülést hoz a számára. Védi az ajkakat az időjárás viszontagságaival szemben. Praktikus, zsebben hordható méret.

Jucccc

2017. július 31.

Az előttem szólóhoz hasonlóan én is be tudok sokallni ajakápolóval, most is van egyszerre kb. 5 használatban, meg még annyi bontatlanul. :)
Ez a termék nálam csak itthoni használatra alkalmas, mert nem szeretem koszos kézzel felvinni a kencéket, főleg nem a számra, de hát nincs mindig pont akkor lehetőségem kezet mosni, amikor éppen eszembe jut. Viszont az itthoni használat is sokat elárul a teljesítményéről, ami egyébként igen meggyőző. Az egyik, hogy napi többszöri használat mellett is nagyon lassan fogy, télen kezdtem el használni, és a fele még simán megvan, pedig a gyerekeim is használgatják. A panelos, jó száraz fűtési szezonban kitűnően tette a dolgát, és a téglalakás nyári jó száraz levegője sem fogott ki rajta, az ajkaim kellően hidratáltak, cseppet sem cserepesek. Előfordul, hogy a kezemen lévő száraz területek is kapnak belőle, ott is jól teljesít. Plusz az ára is teljesen baráti, szuper az ár-érték arány. Bátran ajánlom bárkinek, helyre teszi a problémás ajkakat is.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Sundiboszi

2017. március 6.

Fanatikusan vásárolom az ajakápolókat, de eddig egyik sem nőtt a szívemhez, ezt viszont nagyon szeretem, lágy, kevés kell belőle, az illata nekem tetszik és nagyon jó hatással van a kicserepesedett ajkaimra!

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

mrs.imperator

2016. szeptember 24.

UK-ben szerintem ez number one termék :) Nekem ez a kakaóvajas tetszik, szeretem az illatát, nagyon jó az ajkakra, baromi sokáig elég egy tubus....és nagyon olcsó is. Megéri. Szeretem a kis fémdobozkáját is. Remek termék :)

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

kerikatavirag

2016. június 1.

Ó, jaj de szeretem én ezt, kár, hogy itthon nem lehet kapni. Ha esetleg visszamegyek Angliába, veszek a rózsásból is, az enyhén színezett. Sokáig elég, jól hidratál, rendbeteszi a repedezett ajkakat és nagyon jó illata van.

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Lana93

2016. május 2.

Imádom! Tényleg sokszor kell újrakenni, és mindegyik előtt lefertőtleníteni a kezem, de nem bánom. Londonban vettem, sajnálom, hogy itthon nem kapható, de szerencsére hoznak nekem pótlást.

Lana93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

dorcus89

2016. április 4.

Angliában vásároltam, szinte minden este ezt használom és sosem szárad ki a szám. Nagyon jó az illata és hihetetlenül sokáig elég, szerintem már fél éve használom és talán ha a negyede hiányzik. Annak viszont örülnék ha lenne nem tégelyes kiszerelésben is, mert ezt magammal vinni nem szeretem, kézzel kell felvinni, nem érzem annyira higiénikusnak. Abszolút kedvenc és szerintem annyi ideig elég, hogy a következő utazásig biztosan kitart. (Egyébként ebay-en is lehet venni)

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

anett0426

2016. január 8.

Nekem neha napjan sebesre szarad a szam es egyedul ez az a termek ami tutira rendbehozza. Sokkal jobb mint a labello vagy a carmex, vagy barmi mas. Igazi neheztuzerseg a szaraz ajkak ellen. Imadom. <3 csak kar hogy itthon nem lehet kapni. :(

anett0426
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 8.

dorkisz

2015. november 24.

ó micsoda illat! kicsit disznózsír feeling, de legalább rendberak egy éjszaka alatt.

dorkisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Mindy

2015. szeptember 3.

Barátnőmtől kaptam Angliából. Imádom, jó az illata, és jól hidratál.

Mindy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Barátnőmtől kaptam Angliából. Imádom, jó az illata, és jól hidratál.

Tinkatinka

2015. január 21.

Barátnőmtől kaptam, Angliából, de nem vagyok oda érte... Persze azért fogyogat, mert szem környékkel is csodákat művel a téli időben. Mindenesetre, nem venném újra, az illata szolíd, kellemes.

Tinkatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Emolliensek: Petrolatum, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!