KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 5.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"A Yamuna Mandulamagos Bőrradír Hidegen Sajtolt Aromaterápiás Növényi Szappannal megfiatalíthatod, regenerálhatod bőrödet! Mivel nem tartalmaz erős mechanikai szemcséket, sem koncentrált gyümölcssavakat, ezért bártan használhatod akár naponta is! Ha érett a bőröd, vagy attól tartasz, hogy a pattanásaid hosszú időre hegeket hagyhatnak az arcodon, akkor számodra ideális választás ez a szappan!"

FReka

2018. október 8.

Jó ez a kis szappan, nem szárítja szét a bőröm,mint a legtöbb szappan. Főleg kánikulában nagyon kellemes ezzel fürdeni, szinte fellélegzik a bőröm fürdés után. A hűvösebb időben nem használom,csak heti 1-2 alkalommal maximum,amikor nem esik jól a tusfürdők krémessége. Ilyenkor azért egy testápoló már nem árt utána. Tetszik a retro szappan illata is,bőrön olyan tisztaságillata van. Nyilván nem csodaszer,de egy négyest megérdemel.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

lildiko

2018. augusztus 25.

Én annyira nem szeretem az illatát, a hatása jó, azért nem csodaszer. :) Én a radírozó hatását nem nagyon vettem észre, de igazából nem is ezért vettem, radírt általában magamnak készítek. Szeretem, az ára is jó. Négy csillagot adok neki, mert van szappanom, amit jobban szeretek nála.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

szilfid

2018. augusztus 9.

Párom rendszeresen ezt a szappant használja a mindennapi tisztálkodáshoz. Kevesebb pattanás jelent meg a bőrén. Kellemes az illata, és árban is megfelelő.

szilfid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

yoyo85

2018. június 7.

Szeretem, mert jó az illata, nem szárít, sokáig elég (napi használat mellett, tusoláshoz, másfél hónapig elég volt), és olcsó. Több natur márka szappanját használtam már, de ezt szeretem a legjobban. Többen írják, hogy kicsik a szemcsék benne, nem radíroz eléggé. Háááát, nekem egyszer konkrétan végighasította egy nagyobb darab a combomat, bár ettől függetlenül tényleg nagyon szeretem.

yoyo85
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Kmetyek

2018. május 20.

Testradírként használom. Nagyon kellemesen dörzsölnek a kicsi szemcsék benne, a problémás területek használat után puhák és tiszták.
Egy pont mínusz mert könnyen lesz nyálkás és a szemcsék lehetnének kicsit nagyobbak.

Update: Mégis megadom neki az 5 csillagot. Hála ennek a terméknek, egy bőrproblémám, amivel évek óta küzdök (hegesre begyulladó pattanások, ezáltal heges nyomok a hátamon) kezd megoldódni.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Golyakalifa

2018. április 18.

Sok ideig használtam kizárólag ezt a kellemes illata és a hatékonysága miatt. Sok ideig elég, ár-érték arányban kiváló.

Golyakalifa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Zafado

2018. március 29.

Egy sima szappan, amitől én is erősebb radírozó hatást vártam, testre ezek a kis mini darabkák nem radíroznak eléggé, és nagyon szárít is. Ennek a hatására kipróbáltam az arcomon is, hátha - és így nagyon is bevált! Mára ezt használom a szokásos arcradírom helyett, a szárító hatás miatt csak hetente kétszer-háromszor, ami után azonnal tonikozok és krémezek, de itt nagyon szuperül teljesít. Azért levonok egy csillagot, mert testen nem jó.

Zafado
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Debreczeni

2018. január 29.

Az itt olvasott vélemények alapján erősebb radírozó hatást vártam, de egész kevés, és kis szemcsék vannak benne, ami alig érezhető. Ugyancsak az itteni vélemények azt írják nem szárít, ezt cáfolnom kell, testre vettem, de ugyanannyira szárít, mint egy sima szappan. Szinte mozogni se tudok, ha nem krémezek rá, úgy feszül a bőröm.
Egyébként jó az illata, nem feltétlenül zavar hogy szárít, mert zsíros a bőröm, így rendesen tisztít, de a hidratálás utána elengedhetetlen.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

domanybeatrix

2018. január 22.

Én a DM-ben vásároltam meg pár év után újra, a csomagolása már nem olyan, mint a képen, és mintha a termék is erősebb illatú lett volna régebben.
Ettől függetlenül a szappan radírozó hatásával és az illatával is elégedett vagyok, már újra is vásároltam. Száraz, ekcémára hajlamos bőröm van, de szerencsére ez a szappan nem szárítja tovább. Időnként az arcomat is átmostam vele, az is jó érzés volt.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Ennie86

2018. január 1.

Az arcomra kerestem valami jó kis natúr szappant és rá esett a választásom. Nagyon kellemes, ahogy radírozza az arcomat. Nem használom csak heti 2-3x. Most testre is kipróbáltam és ott is nagyon kellemesen radírozott. Az illata is tetszik. :) Szerintem újra fogom venni, mert jó kis szappan ez. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.