KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kati545, Módosítva: 2014. július 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finom állagú, hámlasztó maszk, mely eltávolítja az elhalt hámsejteket és megújítja a bőr textúráját. Gyümölcssav tartalmú, Fekete áfonya, cukornád, narancs és cukorjuhar kivonatai segítik a bőr megújulását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kinguci123

2018. június 14.

Első kiszerelést vettem meg belőle. Mikor felviszem a megtisztított arcbőrre, akkor először csíp, majd utána megnyugszik a bőröm, eltávolításkor pedig egyenletesebb lesz. Heti 1 alkalommal használom. Összességében nem rossz, de nem tudnék regélni róla.

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Nicolett022

2018. május 8.

Bár nekem az erősebb hámlasztók, apró szemcsés bőrradírok jobban bejönnek, alapvetően ez is egy jó kis termék. Régóta szemeztem már vele, most végre rávettem magam, hogy kipróbáljam. Az arcom puha lesz tőle, ár-érték arányban nagyon jó, sokáig elég, de valószínű miután elhasználtam nem veszem újra

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

cskriszti2

2018. április 18.

Az első hámlasztóm. Kíméletes, de nem is kell tőle csodát várni. Használat után puhább lesz a bőröm. Nagyon sokáig elég, ár/érték arányban jó.

cskriszti2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Vivi0507

2018. március 10.

Én akkor használom ha egy egy kicsit le akarom radírozni a bőröm , nekem bevállt erre a célra , lemosás után puha tőle sz arcom. szeretem de nem egy nagy durranás.

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Kucika

2018. február 19.

Akkor szoktam használni ha nem akar eltűnni a pattanás utáni kis heges vacak hámlás. 10 percig fent van, ennyi tényleg pont elég hogy puha legyen a bőröm. Nem csodatermék de teljesen el fogom használni mert szeretem ettől függetlenül :)

Kucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

DoriBal

2018. február 14.

Első hámlasztóm, olvastam hogy nem szabad erős kémiai termékkel kezdeni, ezért esett erre a választásom. Szeretem, erős hámlasztást senki ne várjon tőle, viszont kellemes, puha lesz utána a bőröm, heti egyszer használom. Ha elfogy, akkor valószínűleg valami erősebbre váltok, de ajánlani tudom a kezdő hámlasztóknak.

DoriBal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

bombi19

2018. január 6.

A joghurtos hidratáló arckrém mellé használom. Ez az első hámlasztom és jól teljesít. Puha bőr a használat után.

bombi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

helmo75

2017. november 5.

Kíméletesen hámlaszt,tini gyermekeim is szeretik.

helmo75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 5.

Kíméletesen hámlaszt,tini gyermekeim is szeretik.

Bolci

2017. november 2.

Ár érték arányban szerintem jó. Nyilván csodát nem tesz, de az én vízhiányos+ érzékeny bőrömet nem csípi, nem irritálja, és a használat után kisimultabbnak tűnik az arcom:)

Bolci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

AnnniPanni

2017. november 1.

Nagyon szeretem a Yamuna termékeit, én egyből egy kombinált bőrre ajánlott bőrápoló csomagot rendeltem, ebben volt ez a hámlasztó. Én nagyon szeretem, úgy, ahogy van, még a fanyar illatát is. Remekül beleillik a heti arcápoló rutinomba. Csodát nem művel, de puha és tiszta, egyenletesebb lesz tőle a bőröm. Előtte én használok radírt is, a problémásabb területekre. Kiadós mennyiségű, de ha elfogy, újravevős.

AnnniPanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!