KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   250 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juzsi, Módosítva: 2013. március 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Kiszerelés: 20g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mnemosyne

2017. április 8.

Sajnálatos módon nem vagyok elragadtatva az yves rocher bourbon vanília fürdőtablettájától. Rendkívül csalódott vagyok, ugyanis az egyik kedvenc márkámról van szó. Sajnos sem az eddig megszokott minőség, sem a tus- és habfürdőkből áradó kellemes illat nem köszönt vissza fürdőtabletta formájában. A víz épphogy csak elszíneződik, illata alig-alig érezhető, s önmagában nem nyújtja a várva várt élményt.
Csalódottságom ellenére, mégsem a legrosszabb fürdőtermék, amit valaha használtam; középkategóriában helyezném el. A márkában való csalódás és a bizonyos hiányok következtében, nekem ez most csak 3 csillag.

Mnemosyne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

boglarka88849

2015. május 10.

Hááát ez is kritikán aluli...jobb mint a kókuszos, de nem jobb mint a málnás...színe alig lesz tőle a víznek, illata csak az elején van valami...jobbat vártam Yves Rocher-től.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

Shennny

2014. augusztus 6.

Én az egész tablettát beledobtam, de abszolút semmi illata nem volt! :( Csalódás, pedig a vanília a kedvenc illatom.

Shennny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

zoldiedina

2014. május 4.

Mindhárom illatot kipróbáltam és nagyon tetszett. Még másnap is éreztem az illatát a fürdőszobában. Elég pici de olcsó is, fürdőgolyó helyett ajánlották és teljesen bevált.

zoldiedina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

emagdi

2014. február 27.

Aki szereti az illatos fürdőket, az ezt is szeretni fogja:)
Kellemes illatú, jól oldódik. Kb ennyit kell tudnia egy ilyen terméknek, szóval szerintem tökéletes.
Nem is drága, szóval érdemes kipróbálni.

emagdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 27.

Aki szereti az illatos fürdőket, az ezt is szeretni fogja:)
Nem is drága, szóval érdemes kipróbálni.

HBN

2013. november 29.

Isteni az illata. Ahhoz képest, hogy nem szeretem a vaniliát nem túl tolakodó, nagyon kellemes és mégis olyan erős az illata, hogy az egész fürdőszobát belengi. Még ilyen jó fürdőtablettát nem használtam, pedig kipróbáltam már párat, sokkal drágábbakat is. Vettem is utánpótlást gyorsan:)

HBN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

marko.evelin

2013. április 15.

Nagyon jo az illata, ugyan olyan jo mint a tobbi YR furdotablettanak. 250ert nekem teljesen megeri, sot kette is szoktam torni.

marko.evelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 15.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)