KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: GeoNautic, az összetevőket feltöltötte: perfn, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A ragyogóan egészséges, üde és tiszta bőrért használja a pórusösszehúzó tonikot, amely megtisztítja és összehúzza a pórusokat, enyhíti a gyulladásban lévő területeket, simává és mattá varázsolja a bőrfelületet.

ÚJ ! 999.-Ft  Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik
Ár: 999.-Ft , Eladó: Andyca
Állapot: Teljesen új, bontatlan!, Helyszín: Budapest XVIII.kerület , fizetés: Előre utalás után foxpost vagy posta, személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: reny
Állapot: a fotón látható mennyiség, kb 80% van benne, Helyszín: Komárom, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

DawnMelody

2018. június 23.

Hatalmas csalódás volt számomra. A már bevált tonikomat cseréltem le erre, mert a sok jó vélemény felkeltette az érdeklődésemet iránta. Rengeteg miteszerem lett tőle, illetve kisebb-nagyobb kinyomhatatlan, pattanásra emlékeztető dudorok, amik fájdalommal is jártak. Tisztítani nem tisztít rendesen, max ha jó sokat használ belőle az ember, de akkor sem alapos. Több bőrproblémát okozott ahelyett, hogy megszüntette volna, szóval soha többet....

DawnMelody
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

VargaViktoria

2018. június 20.

Imadooom! Az allagat, az illatat.. Hogy beszivodik, nem ragad annak ellenere, hogy tomenyebb allagu. Amikor nalam aludt egy ismerosom, kiprobalta es azota is hasznalja.

VargaViktoria
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Kinguci123

2018. június 14.

Nagyon kedvelem! Hátránya számomra, hogy először míg meg nem szárad elég ragacsos érzést nyújt, de ezt kárpótolja hatása. Este felviszem és reggelre matt hatású arcbőr és a gyulladt pattanások visszahúzódnak teljesen. Csak ajánlani tudom!

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Arcsy

2018. június 14.

Nagyon régóta használom, nekem bevált!

Arcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon régóta használom, nekem bevált!

Erci

2018. június 2.

Itteni vélemények alapján választottam. Tapasztalat : teszi a dolgát, de sajnos engem zavar, hogy kissé ragacsos érzést hagy maga után, így -1 csillag.

Erci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

bereszsuzsa

2018. május 28.

Sminkelés előtt vagy napközbeni frissülésként szeretem használni. Az első tonik, aminél amellett, hogy érzem, tisztítja a bőröm, a végeredmény nem húzódó és ragacsos bőr, hanem tiszta, felfrissült arc.

bereszsuzsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Blackpanther

2018. május 14.

Az első tonik, amelytől nem kapok kiütést. Minden este használom, nagyon szeretem.

Blackpanther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Ancs91

2018. április 25.

Tág pórusú arcbőrömre ezidáig nem találtam megfelelő tonikot. Régóta használom és elégedett vagyok a termékkel. Nincs kivetnivalóm az állagával. Használatakor elég 1-2 borsónyi adag a vattakorongra. Az árát mindenképpen megéri, sokáig eltart, valamint kellemes az illata.

Ancs91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Alida8

2018. április 4.

Nagyon szeretem, kellemesen hűsít. Az állaga tényleg meglepő, de különösebb gondot nem okoz a számomra :)

Alida8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

kbridget

2018. március 29.

T vonalban zsírosodik a bőröm, leginkàbb emiatt kezdtem el használni. Rendszeres használat mellett érezhetően kevésbé zsírosodik, fénylik a bőröm, mégsem szárít. Nekem az állaga is bejön, könnyen beszívódik.

kbridget
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!