Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: GeoNautic, az összetevőket feltöltötte: perfn, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A ragyogóan egészséges, üde és tiszta bőrért használja a pórusösszehúzó tonikot, amely megtisztítja és összehúzza a pórusokat, enyhíti a gyulladásban lévő területeket, simává és mattá varázsolja a bőrfelületet.

Ár: 1000 , Eladó: reny
Állapot: a fotón látható mennyiség, kb 80% van benne, Helyszín: Komárom, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1500 Ft , Eladó: grettai
Állapot: BONTATLAN, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

bernadettu

2018. szeptember 3.

Nagyon rendbe tetette az egyenetlen bőrfelszínem. Tetszik benne hogy közvetlenül ujjal fel lehet vinni és nem kell hozzá vattapamacs. Este szoktam használni mert most van egy Sebo Vegetal arckrémem is amivel sajnos nem kompatibilis, de ez nem von le semmit az értékéből, ha választani kell, akkor inkább ezt a terméket használom szívesebben. 2018. június 29.

2018.09.03.
Az eltelt időben azt vettem észre, hogy nemcsak a Sebo Vegetale de más arckrémekkel, fényvédőkkel sem kompatibilis. Nekem nem szárította az arcom, de kipirosodott az orcám ahova kentem belőle. Sajnos amikor lelkesedtem érte vettem belőle akciósan még egyet. Az alkohol tartalma miatt majd szeretnék egy másik tonikra váltani, de még nem tudom, mi lesz az. Örülök, ha a backupját el tudom használni, nemhogy újravegyem.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

2018.09.03.

Demonshadow

2018. augusztus 31.

Igazából az az egy baj vele, hogy arra pont nem jó, ami rá van írva: pórusösszehúzásra. Eleinte kitartóan használtam, de már az eloszlatásánál voltak gondok, mivel, ha keveset viszek fel a vattakorongra, szinte nem is kerül az arcomra, mert beissza az egészet a szövet, ha meg nem sajnálom rá, akkor tocsogni fog az egész arcom a cucctól. Egyszerűen eddig még soha nem sikerült eltalálni azt a mennyiséget, ami se nem kevés, se nem sok, és az egész arcomat alaposan át tudom vele törölni.
Annak ellenére, hogy a második fő összetevő az alkohol, én nem vettem észre, hogy szárítaná a bőrömet, pedig kombinált típus vagyok. A T-vonalban ugyanúgy kifényesedett a bőr x idő elteltével, ahol meg normál/száraz a bőröm, ott nem szárította hófehérre. Igazából pont olyan, mint a Garnier uborkás arctisztító vize, még az illata is arra emlékeztet. Komolya, más miatt nem is használom, csak az illata miatt.
Az arctisztító hatását azért el kell ismerni, mert még a zuhanyzás közbeni alapos arcmosást követően is képes koszt leszedni az arcomról. Viszont a használatot követően picit olyan érzésem van, mintha feltöltené az arcomat, mert egyáltalán nem igényli ezt követően a szokásos hidratálást, holott egyáltalán nem mondanám zsírosnak az állagát, olyan gélszerű. A pórusaimat egy ezredmilliméternyit se húzta összébb, nem is tisztítja őket, de utóbbit illetően nem is voltak illúzióim.
Így a fentieket összevetve azt mondanám, hogy csak egy jó illatú, nem bőrszárító arctisztítónak megy el, viszont ahhoz túl borsos az ára. Pláne ahhoz, hogy még újra is vegyem.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

jakobs

2018. augusztus 29.

Elhasználom de nem veszem ujra.

jakobs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Elhasználom de nem veszem ujra.

Andrea1992

2018. augusztus 19.

Nem vagyok elájulva tőle. Esti arctisztításra jó, de nekem nem vált be sajnos.

Andrea1992
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Nem vagyok elájulva tőle. Esti arctisztításra jó, de nekem nem vált be sajnos.

pindurmau

2018. augusztus 5.

én szeretem , kicsit szárít, nem csodaszer, nem hagyott mély benyomást, de az állagát kifejezettem szerem, illata kellemes, hűsítő, amikor az ember felviszi.

pindurmau
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Fairyskin

2018. augusztus 4.

Reggel este felvive egyszerűen csodás. Az én bőrömön nem pattanások alakulnak ki hanem inkább csak egy nagyobb gyulladás. Na ezekere a fura pattanás-kezdeményekre ha azonnal rákentem amint éreztem 3-4 nap alatt simán levitte. (Ami azért is csoda, mert min. 2 hét nekem hogy ez magától lemenjen.)

Fairyskin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Seiza

2018. július 30.

ebben a nyári hőségben nagyon hasznosnak bizonyult, az egész napi strandolás ellenére sem érzem zsírosnak a bőröm. szépen rendberakja a kezdődő pattanásokat is. szerintem egy icipicit ragacsosabb, mint teljesen kényelmes lenne, de ettől függetlenül nagyon szeretem, az arckrémemet is fel tudom felé vinni.

Seiza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

szanett8901

2018. július 24.

Illata frissítő, állaga pedig habkönnyű, nem hagy zsíros érzetet az arcomon.

szanett8901
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Illata frissítő, állaga pedig habkönnyű, nem hagy zsíros érzetet az arcomon.

guki

2018. július 18.

Persze miután megvettem, utána láttam hogy az összetevő lista második helyén az alkohol áll. Ez az illatán is érződik, szaritja a bőröm, soha többé alkoholos tonikot! Az állaga tetszett, gyorsan beszívódott, szerencsére nem volt drága, elég kiadós. Újra venni biztosan nem fogom.

guki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

LeMondeDeZsazsa

2018. július 8.

Sziasztok Krémmániások! :)
Ez a termék a mindenkori kedvenceim közé tartozik! Már vagy 3 éve mindennap ezt kenem fel a reggeli arcmosás után az arcomra. Nagyon jól hidratál, hűsít, mattít és nyugtat. Biztosan mondhatom, hogyhosszútávon sokat segített pattanásos bőröm állapotán! Szeretem a géles állagát. Tulajdonságai miatt nem csak hidratálónak, de úgymond "primerszerűségként" is használom, nagyon jól egységesíti, mattítja a bőröm, és ragadóssága miatt szépen lehet rá szerintem sminkelni. Azt nem mondanám én sem, hogy a pórusokat összehúzná, de nagyon megvagyok vele elégedve! Ajánlom mindenkinek! Ha kipróbáljátok, javaslom, hogy hosszabb távon kísérletezzetek vele!

LeMondeDeZsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Sziasztok Krémmániások! :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!