fallback image
img
New

Charlotte Tilbury Hollywood Glow Glide Face Architect Highlighter

Moonlit Glow árnyalat.

Csak kibontottam, hogy megnézzem biztosan épségben megérkezett-e (Beautylishről rendelt) de nem próbáltam. A terméken van egy fólia, de nincs rögzítve. Ajándékba rendeltem, viszont nem érkezett meg időben, így emiatt válnék meg tőle (Nekem bőven van highlighterem és nem is használok csak ritkán.)

Kérésre nagyon szívesen küldök még képet, valamint bármi kérésed, kérdésed van nyugodtan tedd fel itt.

Tudom küldeni (fenti árhoz adódik hozzá):

• foxpost (ezzel tudom a leggyorsabban küldeni, van egy automata nem messze így amennyiben 17 - 17:30-ig megkapom az utalást, aznap nagy valószínűséggel fel tudom adni az automatába - természetesen mindig előfordulhatnak kivételek, de erre törekszem),
  • packeta (kicsit messzebb esik tőlem. feladási pont így előfordulhat, hogy nem tudom feladni 24 órán belül utalás után, de ezt mindenképpen jelzem, mikor egyeztetünk),
  • postán maradó ajánlott (vevő felelősségére)
  • mpl automata
  • személyes átvétel

Amennyiben személyes átvételt preferálnád, kérlek írj itt egy üzenetet leütés előtt, hogy meg tudjuk beszélni, biztosan megoldható-e mindkettőnk számára, de Miskolcon viszonylag rugalmasan meg tudom oldani, helyszínben és időben is.

Szállítás

banki utalás után küldöm vagy készpénzzel személyes átvételkor

Feltöltve

2024.04.19.