183 Days by Trend It Up

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. szeptember 16.

"Állj készen a dús pillákra! Az intenzív fekete színű dúsító szempillaspirál minden vonással teltséget varázsol a szempilláknak."

Littlecream

2020. január 21.

500ft-ra volt leakciózva de még annyit se ér. Nagyon nehéz vele dolgozni és furán pár szálúra összetapasztja a szempillákat mintha a medencéből jönnél ki vizesen. Egyetlen pozitívuma hogy szép erős fekete színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.