183 Days by Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Coco21, Módosítva: 2019. december 27.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Univerzális használatra
  • Természetes olajokkal, hidratál és védi a bőrt a kiszáradástól
  • Érezhetően selymesebb bőr
  • Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Makk Zsuzsó

2020. november 3.

Ajakápolónak használom, otthon, mert belenyúlkálós. Enyhe, kellemes méhviasz illata van, remekül ápol, megszünteti a cserepességet. Rúzs alá nem jó, ahhoz túl zsíros és csúszkálós. De szinte ingyen adtak 30 ml-t, baromi sokáig elég és tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Holdsarlo

2020. április 1.

Kár, hogy már nem kapható. Imádom ezt a kis balzsamot, a cserepes ajkaimat szépen helyrehozza, habár a parfüm miatt az elején kicsit csípi, utána ez elmúlik szerencsére. A szemem aljára szoktam még használni, nekem ott mindig szárazabb a bőröm. Lehet az a parfüm nem is kellene az összetevők közé, de így is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

ferenczifanni

2020. február 12.

450 forintért vettem a dm-ben, kettő darab volt már csak, az egyikbe sajnos bele volt nyúlva (MIÉÉÉÉÉRTKELLEZTMÉGMINDIG) de elhoztam, kiszedtem az a részt, ahol az ujjlenyomat volt, és így teljesen okés. Hazaérve kipróbáltam, furcsa az állaga, keményebbre számítottam, ez szinte már-már habszerűen könnyű, nagyon tetszik. Az összetevői csodásak, 4 olaj és egy kis parfüm, ami engem nem zavar, mert nem vagyok érzékeny rá, és abszolút nem tolták túl, finom kis mézes illata van. Eddig csak ajakápolónak, körömágybőr ápolására és esti hidratálónak használtam, mindent tökéletesen lepuhított. Bizonyos ételek (illetve a szél és a hideg) hatására a szám sarka repedésig ki szokott száradni, vérzik, húzódik, minden baja van, egy ásítás vagy csak egy kanálnyi leves megevése fájdalmas és gondot okoz. Kentem már literally mindennel, carmex-szel, ajakolajokkal, kókuszolajtól kezdve a sheavajon át egészen a különböző árkategóriájú és minőségű termékekig, egy sem hozta helyre. Ezt felvittem este többször, közvetlen elalvás előtt pedig jó vastagon az egész számra, sarkaihoz is bőven és láss csodát, reggelre szinte teljesen elmúlt az, amivel hónapok óta küzdök (nem konstans), és az ásítás sem okozott fájdalmat, úgyhogy nagyon boldog vagyok:D Szerintem sokáig elég lesz, 30 ml-es kiszerelés és nem kell sok belőle, 450-ért darabja ajándék volt de eredeti áron 900 ft-ért is megvenném. (bár így kettőt kaptam egy áráért :P)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance