183 Days by Trend It Up

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Alsace, Módosítva: 2019. július 16.

Kiszerelés:   8 x 1 g

8 telt színű páratlan árnyalat a kozmikus tekintetért: a lágy gyöngyházszínek és a fémes vagy irizáló hatású színárnyalatok űrutazásra csábítanak. Készíts éteri szemsminket a klasszikus hideg tónusokat és a szezon trendszíneit tartalmazó palettával!

Alsace

2020. május 15.

2020.05.15
Tavaly a testvérét is megvettem, azt kicsit gyakrabban használom. Önmagában használva kicsit csillámos,épp mint a másik, szoktam mellé más mattokat is használni, úgy szuper az egyensúly. Eléggé morzsásak a színek, de a Waikiki, Lehua és a Huma viszont szuperül működik. A morzsások alá érdemes glitter primert tenni, úgy nagyon szépen működnek. Én ujjal viszem fel ezeket.

2019. július 19
Sokat hezitáltam, hogy megvegyem, de megérte! Csodás sminkeket lehet vele csinálni még nappalra is. Felkenve nem olyan erősek a színei, közepes pigmentáltságú, eléggé porzik ecsettel, de applikátorral felkenve majd ecsettel eldolgozva nagyon szép színeket lehet elérni vele. Egész tartós is, de egy egész napot nem bír ki. Ár-érték arányban szerintem nagyon ott van. Azért nem 5 csillag, mert csodaszernek nem nevezném de ugyanakkor szuper kis paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

2020.05.15

2019. július 19

random

2019. október 10.

akciósan vettem meg ezt is, meg a galactic juice nevű testvérkéjét is (annak a színvilága közelebb áll hozzám). én meg vagyok elégedve velük, szépek és különlegesek a színek, megfelelően pigmentáltak, egy normális alappal tartósak is. az egyetlen nehézség, hogy a csillámos színeket, illetve a metálosakat is, csak ujjal érdemes felvinni, ecsettel nem szép egyenletes, és kissé hullik is. az viszont jó, hogy ha meg is kopik kissé nap végére, de el nem tűnik, pedig ma alap nélkül van rajtam. egynek elmegy, legalábbis akciósan. ezek után kedvem támadt betámadni a dazzle palettát is.

up: végülis, az universe milk-et elajándékoztam, mert hiába volt szép és jó, nem használtam eleget, így meg minek porosodjon nálam, ha barátnőmnél szeretőbb kezekben lenne? de a galactic juice-ra egyre jobban ráfüggök. először az arany-zöld duokróm waikiki színre sikerült úgy rágyógyulnom, hogy majdnem mindennap azt használtam önmagában egy hónapig. most meg kisebb elfeledés-kihagyás után a kauai-ra kaptam rá, ami egy tök semmitmondó dolog lenne ha azt mondanám hogy fényes nude, de valami álom ez a szín. kár, hogy morzsálódós - amúgy ez az egy szín morzsás a két palettából egyedül.
ja, viszont azt a tényt, hogy a paletta teteje hajlik, na azt megutáltam rendesen. folyton attól félek hogy leejtem, vagy kettészakad a teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.