3W Clinic

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2017. április 24.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Fényvédők

Megvédi a bőrt a káros sugaraktól, hidratálja, a benne lévő aloe vera kivonat pedig nyugtatja.

Sminkalapnak is használható.

hdori23

2020. február 13.

Itteni vélemények miatt vettem meg, 1800 ft ért rendeltem Koreából a 70 ml-t. December óta használom így téli időszakban tökéletes. Nem hagy ragacsos érzetet szépen beszívódik. Viszont ha előtte hidratálom az arcom The ordinary krémmel utána jön ez a fényvédő darabos lesz az arcomon. Ahogy végig símitom az arcom a kezemmel egyszerűen ott marad a kezemen. Ettől függetlenül nem vonok le csillagot. Nyáron visszatérek véleményt írni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Martus123

2020. február 13.

Kicsit féltem, hogy majd nehéz lesz ez a krém, de nagyon jól beszívódik, nem zsírosítja az arcom. Rétegzős rutinban használom, hidratál is kicsit. Az alapozómmal is jól viselkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

melanie500

2019. október 26.

Nem egész 6 darab dolláért rendelem e-bayről és 70 ml! Sminkkel ez sem veszett még össze eddig. Nem hagy réteget maga után, nincs irritáció. Gond nélkül, nyomtalanul beszívódik es hidratál is (zsíros bőrre ez pont elég) A lista szinte legvégén szereplő parfümöt pedig még egyefene elviselem, nem érezni az illatát sokáig hálaistennek. Szuper zárása a reggeli rutinnak.
(a kámfor származásékos összetevőnek pedig jobban utána olvasok, aztán lehet felejtős lesz ez a krém, nézhetek új után. Pedig már azt hittem, megvan a tökéletes.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

petszilva

2019. augusztus 21.

Az ára miatt rendeltem, de teljesen meglepett, mert egy jó fényvédő. Nem irritált, nem hagy ragacsos érzetet és szépen beszívódik. A bb krémmel együtt szoktam használni, alájuk csak aloe gélt teszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

fonalaslany

2019. június 26.

Krémes, közepesen nehéz kence, de gyorsan beszívódik. Nem hagy ragacsosságot, fehér réteget, nem szárít, viszont valamelyest mattít. Sokszor nem is kenek alá hidratálót, önmagában ellátja ezt a szerepet is. Jól lehet rá sminkelni. A hatásával meg vagyok elégedve, a legdurvább napsütésben sem pirulok le. Kivéve egy esetet, amikor az orromat kicsit hanyagul sikerült bekenni, na ott lepirultam, de máshol nem (kb 15 perc leforgása alatt). Így a saját hülyeségekkel köszönhetően élesben tesztelhettem, milyen fontos a fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

sssniki

2019. május 2.

Szuper termék! Nem hagy nyomot, mint kb. az összes többi, nem szárít, nem zsírosít. Pattanásokat se okozott! Ára is korrekt. Csak ajánlani tudom annak, aki valami új fényvédőt akar kirpóbálni és nem ismerte még ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Végre sokat sütött a nap a hétvégém, és jó meleg is volt, használtam a biztonság kedvéért, mert még az orrom is lepirult, és nem akartam, hogy komolyabb gond legyen. Nem szeretem, ha leég a bőröm, márpedig mivel hulla fehér, ez elég könnyen megy, de jó szolgálatot tett. Elégedett voltam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

diadempigi

2019. április 23.

Én csak testre használom, nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, hidratál, nem hagy fehér réteget a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

shual

2019. április 2.

Nagyon korrekt fényvédő. Meglepődtem rajta, hogy mennyire gyorsan és nyomtalanul felszívódik a bőrömbe. Sokat használtam tavaly nyáron, mert sajnos pillanatok alatt le tudok égni. Tartottam tőle, hogy valami irritációt okoz majd, mert kényes is az arcom, de semmi ilyen hatása nem volt. Esetleg hidratálhatna jobban, de ilyen kellemes áron beérem azzal is ha 'csak' véd a leégéstől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

sszilvi

2019. január 29.

Úgy 1 éve vettem húgomnak. Ő még csak 13 éves, de sajnos kénytelen fényvédőt használni, ugyanis elég komoly pigmenthiánnyal küzd az arcán. A lényeg az, hogy fényvédő nélkül szinte azonnal leég az arca, ezzel viszont semmi baja nincs. Persze,ha sokat van szabadban nyáron, többször újra kell kenni. De ettől függetlenül szereti, nem hagy nyomot, nem ragacsos, csak teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Arbutin, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.