3W Clinic

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amea, Módosítva: 2017. január 5.

Ár:   $5
Lelőhely:   online külföldről

Véd a káros UVA és UVB sugárzástól, zöld tea kivonattal és kamélia kivonattal enyhíti a bőrirritációt. Nem zsíros és hidratálja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amea

2019. április 17.

A márka Wrinkle Repair BB-jéhez hasonlóan kimondottan világos színű, de nem sárgás, abszolút passzol az európai típusú haloványsághoz. Talán egy icipicit kevésbé könnyed, jobban krémszerű, mint a testvére, de ez sem szárít és nem fullasztja be a bőrt, kényelmes viselet.
Jó pár órát bír, nem okozott semmifajta irritációt vagy pattanást. Ehhez még jó árban is van.
Miután mindkettő változatból elhasználtam párat, én a másikat preferálom, mert ennél is szebb bőrképet csinál, de nekem az inkább bb, ez meg inkább fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.