4711

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   drogériák

Rózsabors és pink grapefruit illatú kölni.

Ár: 7.000 Ft plusz Foxpost , Eladó: Evu227
Állapot: 170ml/- 3-4 fújás , Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után Foxpost vagy postán maradó csomag

Nessy

2020. január 12.

Nagyon finom, kicsit kesernyés, üdítő, lédús illat. Nem tartós, de néhány órán át, vissza-vissza tér és lehet élvezni.
Hosszú évekkel ezelőtt Brugge-ben vettem, az ottani 4711 üzletről azt kell tudni, hogy az első volt Németországon kívül. Nagyon jó élmény volt ott nézelődni. Nem bántam meg, hogy ezt az illatot választottam, az utazás kedves emlékét is idézi. Felfrissít, energiát ad, igazi wellbeing illat. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

ALettah

2019. december 3.

Szeretnék venni egy Acqua Coloniát, ezért újrapróbálgatom őket. Rajtam ez túl maszkulin, nem ő lesz a nyertes, pedig a fanyar grepfrútos indítását annyira szeretem :)
Régóta szemezek ezzel a sorozattal, izgatott a klasszikus illat nevével fémjelzett, kissé hipszteresnek tűnő kollekció. A rózsabors pedig nagy kedvencem, kávéban, ételben, parfümben egyaránt. Az illat szúrósan, harsogóan, de cseppet sem kellemetlenül friss. Csupa fanyar grepfrút és egy csipet pikáns rózsabors - pontosan azt adja, amit ígért. Nekem nagyon tetszett, üdítően tiszta, nem túlgondolt, mégis különleges. Abszolút uniszex, férfin és nőn is el tudom képzelni, azzal a feltétellel, hogy természetes és laza emberek legyenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Torpece

2019. április 24.

Nagyon finom frissítő illata van, szerintem nyárra az egyik kedvencem lesz. Picit borsos, inkább grapefruitos citrusos illat. Nekem a testpermet verzió van meg, ami még ennek ellenére is nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

GNóri

2018. április 19.

Nyáron a márkától a Blood Orange&Basil-t használom, de tegnap a Mülleres felfedezőutamon kipróbáltam a többi citrusos illatukat is. Kicsit kardomba dőltem, hiszen ő sokkal jobban tetszik a Blood Orange-osnál :o Miért nem próbáltam őt korábban? Isteni finom, természetes, lédús, csípős, keserű grapefruit, a rózsabors a bőrömön nem olyan erőteljes, csak kedvesen megbújik a grapefruit mögött, szépen kiegészíti épp csak annyira, hogy egy leheletnyit pikánsabb legyen a végeredmény. A tartóssága is jó, két fújást órákig éreztem a csuklómon. Felkerült a nyári wishlist legelejére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

hógolyó

2017. augusztus 4.

Ma próbálgattam a Müller kínálatát. Mindegyik tesztett! Érdekesek különlegesek! Az illatjegyeket teljesen kiérezni:) megkapja az 5 csillagot. Egy bajom van vele. 6000Ft és nem hiszem hogy elhasználnám (125ml nehéz üvegbenüvegben, az újra fújás igény miatt nehéz lenne ezt cipelni). Ha harmad ekkora lenne a mérete/ára biztos mind itt sorakozna a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

flowing

2017. március 27.

A Müllerben láttam meg, eddig egy 4711-es illatot sem szaglásztam. Kifújás után nagyon friss, grapefruitos illata van, ami később a bőrömön csodás fűszeres illatba ment át. Eddig a "szintetikus" parfümökhöz szoktam, egy új illat-élmény volt számomra :) Nagyon tetszik, jól megkomponált, igényes kreáció, egészen más kategória, mint a megszokott parfümök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

ernestina

2017. március 21.

A 4711 család 5-6 tagját próbáltam papírcsíkon és mind közül ezt éreztem a legkarakteresebbnek, így ezt teszteltem a bőrömön is.
A nevéhez hűen fűszeres, de kifújáskor inkább férfias jellegű. Az én bőrömön abszolút mediterrán világot idéz, sós tengerparti levegő keveredése a grapefruit-tal. Felidéz bennem egy emléket, régi firenzei patika hangulatát, ahol parfümöket is kevernek. Nyári illatnak használnám, még akkor is ha idővel tompább, melegebb illatot hagy. Rajtam tartósnak bizonyult, hatóköréről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

paranoidcat

2017. január 1.

Jöttem felpontozni, mert én nagyon odavagyok érte. Nem pártízezres illatköltemény, de nem is akar az lenni. Csak az, ami. Egy grapefruitos, fűszeres, friss - szerintem uniszex - illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

juditkaa70

2016. június 18.

Nagyon felkeltette az érdeklődésemet a 4711 ACQUA COLONIA illatkollekció,megszaglászva sorban az illatokat,aaahhh gyorsan vissza is tettem a polcra. Nagyon nem jönnek be nekem az illatai!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

dobolank

Korcsoport: >54
2016. június 16.

Egy fokkal kontúrosabb illat a bőrömön felfújás után 10 perccel mint a mandarinos-bazsalikomos, de ez sajnos édeskevés. 10-20 perc után egy kölninek sem szabadna annyira elmosódnia senkin sem, hogy azt se tudja, mit fújt oda vagy odafújt-e valamit (velem ez történt).
Kár értük, mert a márka klasszikusa épp tartósságával tűnt ki. Jó, hogy érzik, hogy fiatalítani kell, az a bergamottmennyiség ma olyan ódivatú, mint az aldechides parfümök, csak még kultusza sincs. De sajnos ez nem az a minőség, amivel pl engem el lehetne gondolkodtatni, hogy nagy-nagy szünet után ismét vásároljak tőlük valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 16.