4711

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   drogériák

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csutak

2019. október 14.

Ugyancsak ajándékba kaptam egy pici fújóst ebből. Míg számomra az eredetinek benzinszaga van (amit csak eredetiben szeretek szagolgatni, autók kipufogójából), ez tetszik. A gyerekkori vendégségekre emlékeztet unokatesóméknál, náluk mindig ilyen illat volt a fürdőszobában. Kifújáskor erősebb az illata, de ahogy szárad lefelé, úgy lesz édesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

médea

2012. április 9.

Nagyon friss, van benne egy kis halvány hasonlóság az eredetivel, de csak inkább egy utalás, ez sokkal modernebb. Nekem nagyon tetszik, csak a boltban próbáltam ki és csak papíron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 9.