4711

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Lelőhely:   drogériák

Az eredeti verziójának megjelenési éve 1921, melynek felújított változata 2008 szeptemberében került piacra.

Illatjegyei,

Fejjegy: bergamot, citrom, narancs, neroli, aldehidek

Szívjegy: jázmin, gyöngyvirág, rózsa, ylang-ylang, nárcisz

Alapjegy: vanília, ámbra, labdanum, pacsuli

Ár: 350 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eternity

2020. február 22.

Büdös, molyirtó szag. Elképesztően rossz, ra kellett a létemre fújjak egy másik illatot, hogy el tudjam magamon viselni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 22.

PETRA820718

2019. június 19.

Annyira kellett már a sok , ,szokványos' édes, gyümölcsös, citrusos, parfümjeim közé.
Annyira más, nekem nem mindennapi illat, és nem is a mai trendet követi, de hiszem, hogy vannak olyan 30 feletti nők akiknek tetszik a Tosca.
Erős, határozott, konzervatív illat, ugyanakkor van benne valami féle régi idők féle szépség, kacérság, amikor még nem minden rózsaszín-vattacukros volt.
Ez az érett nő illata, aki tudja mit akar, és nem hódítani akár százat vele, hanem egyet a FÉRFIT!
Erős illat, rendkívül tartós,nem jön szembe az biztos, egyedi, azért ma már az aldehid, pacsuli nem kifejezetten a legtöbb parfüm alkotója.
Müllerben kapható, nem drága termék, alsó polcon,ejj pedig,de nem oda való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Müllerben kapható, nem drága termék, alsó polcon,ejj pedig,de nem oda való.

Verona5

2018. június 14.

Köszönöm a Maurer & Wirtz-nek ezt a csodát! Ellentétben az előzőleg véleményezett D&G Italian Zest-tel szemben ebben van szépség, delej, friss nőiesség és báj. A polcsor eldugott végén árválkodott a múltkor oly sikertelenül kipróbált Chopard Cashmere és az általam kedvelt olcsóság Vanderbilt hattyúsa között. A külseje egyszerűségével egyáltalán nem hivalkodott, szinte árva volt, gondoltam teszek vele egy próbát. Először csak papírcsíkra. Aztán mentem is tovább, hogy bogarásszam a többi újdonságot. Deee ez nem nem hagyott nyugodni...visszahúzott magához, úgyhogy bőrre fújás lett belőle (sajnos kénytelen voltam a romlott /Müller Müller, haragszom rád!!/ Chanel 19-cel beterített bőrfelület mellé felapplikkálni, mert már nem nagyon volt rajtam hely). A felütés egy Chanel 5, amiből az illat fokozatosan átmegy egy Guerlain L'Heure Bleue-szerűségbe, bepúderesedik. Szappanos-aldehides-púderes. Nyugtató egy szépség és mindez tényleg bagóért! Na igen, már megint az a fránya marketing! Szerintem az említett két illat sem kerül többe, mint ez, de ugye a nevét megfizettetik velünk. Türelemre intettem magamat a vétellel kapcsolatban, de most úgy érzem, hogy vissza kell érte mennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

lizuka122

2017. január 1.

Egy ismerősnél próbáltam ki, és nem akartam hinni az orromnak! Egész nap elkísért a csodafinom krémes illata, sőt a hajamon még másnap is teljesen jól érezhető volt!
Tudom, nem egy sztárolt parfüm, de szerintem simán megállná a helyét közöttük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 1.

Tudom, nem egy sztárolt parfüm, de szerintem simán megállná a helyét közöttük.

szilviakiralyno

2016. július 26.

HankyPankytól kaptam egy vintage darabot, és megvallom, varázs alá kerültem. Mivel az új kiadás illatát nem ismerem, csak a régit, de az lenyűgözött. Kiöntős formula, pár csepp elég, bársonyos és púderes, klasszikus hatást kelt. Érdekes módon annyira a bőrömhöz illik, lágy de mégis jellegzetes, olyan szép zengő összetevői vannak, hogy muzsika, zene a léleknek. Álmodom benne, amikor használom, és büszke vagyok, hogy -e régi darabbal Hanky megajándékozott, öröm nekem és boldogság.
Első pöttyintésre friss, mint a 4711, de változik az illat, aldehides, mély púderes, igazi különlegesség. Selymesen és elegánsan ötvözi az aldehideket, ámbrás és virágos jegyekkel. Nem tudom, milyen lehet az új kiadás, de remélem hasonló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

noeminagy

2013. április 3.

Anyukám használta a 80-as években, én imádtam , titkon használtam , de mindig lebuktam mert eléggé jellegzetes erős illata van. Akkor használta amikor bálokba ment... hosszú estélyi ruha, gyönyörű cipők és szandálok, smink ...és parfüm. Ha behunyom a szemem most is látom őt és érzem az illatát...nekem ez egy csodálatos emlék a gyerekkoromból = ANYA illata . Az újat nem ismerem, nem is merem megszagolni, mert félek csalódás lenne és az emlékeim összetörnének.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 3.