A Lab on Fire

Ár:   42 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nina 69, Módosítva: 2019. november 10.

Ár:   42 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2017.

Fejjegyek: zsálya, tea, kamilla, kumarin

Szívjegyek: nárcisz, rózsa, széna, kannabisz

Alapjegyek: pézsma, nedves föld, vetiver, cédrus

Keresem: A Lab On Fire California Snow
Ár: megegyezés szerint , Eladó: legallybrunette
Állapot: friss fújós, gyári fújós, nagyobb méretű minta, üveges maradék, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint

legallybrunette

2021. augusztus 18.

Vágyaim parfümje. Évek óta kerülgetem. Egyszer sikerült egy gyári fújóst beszereznem, azt szárazra kifacsartam.
Senkinek nincs eladó üvegese, se fújósa, se mintája. Mostohagyerek ez a parfüm, pedig nekem az egyik legnagyobb kedvencem. Hogy miért nem vettem meg? Mert a fenti árra, ha ráteszünk négyezer forintot, nos, annyiba kerül. Hiába tudnám most per pillanat megvenni, egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy ennyit kiadjak egy üveg parfümért. Inkább elszórom apránként mindenféle hülyeségre, olcsóbb parfümökre... Barom vagyok, na.

Ennyit a nyafiról, nézzük az illatot. Nedves földbe ültetett fehér virágok. (Fogalmam sincs, hogy Californiában milyen szagú a föld, ha esik a hó.) Igazából ennyi. Púderes, de nem fullasztó, abszolút nem édes, tiszta alapillat, némi nyálkás kukacok által lazított nedves, fekete földdel bolondítva. Furcsa elegye a virágok életigenlésének és a föld mulandóság-szagának. Kicsit perverz, lehet, hogy valakin penészes temetőszagot idézne.
Rajtam csupán meghökkentő. Függő lettem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Rajtam csupán meghökkentő. Függő lettem. :)