A Lab on Fire

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2016. május 3.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Rose Rebelle Respawn a A Lab on Fire orientális-virágos illata nőknek. A Rose Rebelle Respawn 2013-ban került forgalomba Sophia Grojsman parfümőr alkotásaként.

Fejillat: borostyán és menta

Szívillat: szegfű és rózsa

Alapillat: pézsma, tömjén és kakaó

aidanne

2019. október 11.

Kakaot tornek, pudert poritanak melyben belekandikal egy ici-pici menta epp csak frissitesre valot, majd cseppentenek ket csepp rozsaolajat es kesz is a rebelle respawn. Nagyon szep illatkoktemeny a diszkret, de kulonleges illatok viseloinek, kedveloinek. Meses osszhatas, a rozsa teljesen mas oldalarol bemutatva. Szokatlan parositas szamomra a kakao rozsaval, ha parositanak is ehhez hasonlot inkabb csokoladet szoktak, de ez valami meses. A szaraz kakao itt nagyon szepen ervenyesul, nem engedi a rozsat es a tobbi elemet felerositeni, majdnem hogy kordaban tartja az illatot.

Tartossaga olyannyira pocsek, hogy a 60 milis flakon elhasznalasa nem okozna gondot a szamomra... kar erte. Fantasztikus koltemeny. Az illatert jar az 5 csillag, a tartossaga lehet csak rajtam ilyen polgarpukkasztoan silany.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

egyedszilvi

2017. október 6.

Sajnos tetszik!Rôzsás kakaós szegfü illat😆.Nehez volt elkepzelnem,de sikerült összerakniuk egy külónleges szép,ámbár némiképp extrém illattá.Tarróssága kiváló es erdekes nódon belesimul a bőrömbe.Nem szúrós,nem édes.,tavaszra,nyárra rudom elképzelni.Ugy egy óra multán a rózsa marad(legalabbis rajtam)es marad a pézsmássága is.❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 6.