A'PIEU

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: ViviAnne, Módosítva: 2016. június 28.

Kategória:   Sminkek szájra

Könnyen kezelhető, élénk színű, könnyed viseletet biztosító párnás ajaktinta

6 színben kapható

ViviAnne

2019. február 16.

Feltöltöttem és elfelejtettem véleményezni .. :)
Két féle színt rendeltem, de abszolút nem így képzeltem el. A kupakban van a préselt por állagú anyag amit úgy vesz fel az applikátor, ha visszazárod teljesen. Mivel por állagú ezért szárít is, és nem igazán tapad fel jól az ajkakra. Talán 2x használtam azóta hogy meg van .. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Feltöltöttem és elfelejtettem véleményezni .. :)

dorinkaz

2017. augusztus 3.

A színek szépek, eléggé száritották az én számt, de ezek az aplikátorok borzalmasan. Alig lehet kezelni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.