A'PIEU

Ár:   $23   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. március 27.

Ár:   $23
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Koncentrált ampulla, száraz és sérült bőr nyugtására. A nem ragadós textúrája könnyen felszívódik a bőrben. Minimális összetevőkkel:  99,9% -os centella-kivonatával és 0,01% -os madecassosiddal.

vadvirag919

2021. március 10.

Nem, nem elírás, csupán csak kettő darab összetevője van eme kis csodának. Hiányoltam mostanában a centellát, elég minimalista rutint tartok újabban és el sem hittem, hogy ez így ilyen formában létezik. Ráadásul 5 ezer alatt, magyar webshopban.
Színtelen, szagtalan, átlátszó kis folyadék, némi hidratálót kíván magára éjszaka, nappal a fényvédő alá simán mehet. Éééés pontosan azt csinálja, amit kell: halványítja a vörösséget. Felesleges bármi mást írni róla, aki hajlamos pirosodni és pirosan maradni (PIE), annak ez kell. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside