A'PIEU

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Odil, Módosítva: 2018. május 25.

Golyós ibolyás parfüm domináns, zöld-virágos illattal.

Odil

2018. június 26.

Rájöttem, hogy szeretem az ibolyát, és elkezdtem kísérletezni mindenfélével, amit nem ismerek, vakon, kis tételben, ilyesmi. Így került hozzám ő, és nem tudok vele mit kezdeni.
Van valami számomra megfoghatatlan jellege a zöldességének, mintha a levelek másnaposan ténferegnének benne, és édes mellé az ibolya. Emellé púderes benyomást kelt, kicsit barokkosan nagy-nehéz ruhás eleganciával, a régi Lancome Trésor jut róla eszembe, harmatosabb verzióban.
Valakiből egy rendkívül elegáns és porcelánfinom babát csinálna, aki hajnalban a kertjében gyönyörködik, de az én bőröm megöli. Vegyétek át tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.