A'PIEU

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2019. január 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratáló fátyolmaszk tejjel

A tej, az aloe vera kivonat és a hialuronsav mélyen hidratálja a bőrt, eltávolítja az elhalt hámsejteket. Sima, sugárzó bőrt eredményez. Egyenletesen oszlatja el a hatóanyagot az arcon. Nem okoz irritációt.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin