A'PIEU

Ár:   $2   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2019. február 6.

Ár:   $2
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A joghurt kivonat gazdag B2 vitaminban és proteinben amik lassítják a faggyútermelést, hidratálják és táplálják a bőrt. A probiotikumok erősítik a bőr ellen állóképességét, segítik a sejtregenerálódást, az áfonya kivonat pedig rugalmassá teszi a bőrt.

nicolekitti

2020. április 12.

Valamelyik beauty boxban volt. Erőteljes áfonya illata van. Este tettem fel 20 percre, a végefelé kezdte csípni a szemem. Nem éreztem olyan nagyon erőteljes hatást. Most reggel kicsit száraznak érzem a bőrömet. Ez egy olyan átlagosnak mondható, vannak sokkal jobb maszkok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.