A'PIEU

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   szájfény: 2,3 g + ajaktinta: 2,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ágica, Módosítva: 2016. június 14.

Kiszerelés:   szájfény: 2,3 g + ajaktinta: 2,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Élénk piros ajaktinta szájfénnyel és édes, gyömülcsös illattal. 5 színben kapható.

ágica

2016. május 31.

Kísérleti jelleggel vettem meg a Berry nevű árnyalatot, mert nem voltam biztos abban, hogy egy ilyen mély, erős bordós-vöröses szín jól állna, vagy gyakran használnám.
Az ajaktinta erősen pigmentált, építhető, és tartósan befogja az ajkakat (még fagyi és olajos ételek után is is megmarad valamilyen szinten), de hajlamos a foltos kopásra, illetve az aplikátorral nehéz egyenletesen felvinni, ajakecsettel sokkal könnyebb eloszlatni. Lehet és érdemes rétegezni, mert kicsit ledörzsölődik néha (nagyon apró darabokban) kb 6 óra után. Nem szárít, de érdemes előtte radírozni és hidratálni, mert a cserepes, száraz ajkakat kiemeli.
A szájfény hidratál, fényt ad és egységesíti a színt, a foltosságot optikailag csökkenti. Önmagában is használható, friss színt ad az ajkaknak, de nem kifejezetten pigmentált, nincs hivalkodó hatása. Az illata sokkal cukorkásabb és édesebb, mint a tintáé, de gyorsan elillan. Nem tartós, kb 1 óra alatt eltűnik evés-ivás nélkül, nem ragacsos, nagyon könnyű, vizes állagú.
Én személyesen nagyon szeretem, a szín végül nagyon bevált, a tartóssága kiemelkedő, és nem kellett belőle gigantikus kiszerelést vásárolnom, így nagyobb az esély arra, hogy elhasználom, és nem dobom ki fájó szívvel a teli tubust. Ebayről ingyen postával érkezett, ráadásul leragasztott csomagolásban, ami nagy előny a drogériás termékekkel szemben, amit sokan nyitogatnak, kipróbálnak, stb. Az ára is nagyon kedvező, így összességében nem tökéletes, de abszolút szerethető termék, kíváncsi vagyok a többi árnyalatra is.
Eltávolítani micellás lemosóval vagy egy vastag réteg vazelinnel szoktam, a víz és az átlag sminklemosók nekem nem hozzák le a maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.