A'PIEU

Ár:   $10   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: Cataleya, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   $10
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Lemosható arcmaszk pisztácia kivonattal, menta vízzel, zöld agyaggal, mandula liszttel, őrölt adzuki babbal.

Pórustisztító, összehúzó, hűsítő hatású, eltávolítja az elhalt hámsejteket, csökkenti a zsírosodást.

amauri

2016. június 20.

Ahogy az előtte. hozzászóló írta egy az egyben Lush Mask of magnaminty. A neve ellenére a pisztáciához semmi köze, egyedül a szine zöld. Zsíros bőrre szívből ajánlam, nagyon jó kis termék, hűsít, frissít, tisztít. Aki pisztáciát vár az csalódni fog, egyébként remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

v.szilvia789

2015. október 1.

Izgatottan vártam erre a pisztáciás maszkra, de sajnos csalódnom kellet. Ennek nincs pisztácia illata. Ez egy bentonite alapú zöld maszk, őrőlt adzuki bab darabokkal, a pisztácia csak kivonatként van jelen benne. Mindezek mellett mentolos, ami nem minden leírásban szerepelt a koreai eladóknál, szóval amikor kinyitottam és vártam a csodás pisztácia illatot menta csapott meg. Meh..2 hétig vártam nyálcsoragatva... Az egész maszk egyébként könnyen felvihető, a szemcséi elég durvák, így óvatosan kell vele bánni. Hamar megszárad, közben hűsít. Nem irritált a menta tartalma ellenére, könnyű volt lemosni és utána sokkal puhábbnak és tisztábbnak éreztem a bőrömet.Másnap kevésbé zsírosodott. Az egész maszk nagyon emlékeztet a Lush Mask of magnaminty-re, az egy kicsivel még mentásabb talán, de hatásra szinte azonosak. Összességében jó holmi, csak nem sok köze van a pisztáciához. Van egy rizses testvére is normál-száraz bőrre, feltöltöttem azt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0