AA

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Anettbp, Módosítva: 2019. február 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A kollagén háló kozmetikum családot korszerű termékek alkotják, amelyek a bőr kollagén szerkezetét erősítő hatóanyagok többdimenziós aktivitásán alapulnak. A Collagen 3D Complex a bőr felületén láthatatlan "strukturális maszkot" hoz létre, amely egyenletesen kisimítja a bőrt, és korrigálja az arc kontúrvonalait. Az E-vitamin késlelteti a bőrsejtek öregedését, antioxidáns hatású, erősíti a bőr szerkezetét. A zabkivonat látványosan feszesíti és formázza az arckontúr vonalait."

Anettbp

Korcsoport: >54
2019. augusztus 9.

Ez egy kellemes illatú, könnyű nappali krém, de senki ne várjon semmi csodát tőle. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.