AA

Ár:   1815 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Testápolók

Bőrkisimító, relaxáló balzsam. Javítja a bőr rugalmasságát és hidratálja azt.

Marietta1977

2017. október 4.

Nekem a legjobban az illata tetszett meg, az állaga jó, könnyen felszívódik és a kiszerelése is jó, szerintem elég sokáig kitart.
A csomagolás pedig álomszép, már ez megtetszett benne.
Végre valami új illat a piacon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

A csomagolás pedig álomszép, már ez megtetszett benne.
Végre valami új illat a piacon.

rozsaadrienn

2017. augusztus 1.

Jó az állaga, könnyű eldolgozni és könnyen beszívódik. Az illata nekem olyan is-is kategória, nem rossz, de van benne valami furcsa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

kisjulis

2017. március 24.

ADAM&EVE BY PIXIBOX dobozkámban lapult egy ilyen testápoló. Gyorsan beszívódik és kellemes illata van. Nekem megfelelően hidratálta a bőrömet.
A csomagolás egyébként nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

A csomagolás egyébként nekem nagyon bejött :)