AA

Ár:   1815 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. december 27.

Kiszerelés:   200ml
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Testápolók

Tápláló, bőrmegújító testbalzsam. Afrikai növényekből sajtolt, értékes vajakban gazdag formula.

SzTellsIt

2017. február 8.

Hm... Pixiboxban kaptam teljes kiszerelésűt, az magyar AA Cosmetics oldalán nem is találtam meg. A textúrája könnyű, nagyon hamar beszívódik. Selymes érzetet hagy maga után. Az illata semmi különleges, a kakóvaj dominál. Intenzív illathatása van. Szerintem se nem jobb, se nem rosszabb, mint a többi hasonló árkategóriájú termék. Eléggé átlagos hatást kelt. Én nem éreztem magam a "sejtelmes szavannák világában" tőle, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.