AA

Ár:   2380 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. február 9.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

A krém-gél felfrissít, energizál és a bőrnek friss, egészséges megjelenést ad.A megfelelő mennyiségű C-vitamin elősegíti a bőr méregtelenítését és megszünteti az intenzív életmód éa fáradtság jeleit. A koffein csökkenti a szem alatti duzzanatokat, és sötét karikákat.

Erina

2017. február 9.

Néha kölcsön veszem férjemtől, egy kiságy mellett átvirrasztott éjszaka után. Nagyon kellemes, lágy valóban a krém és a gél állag között van. Első néhány használatkor kicsit "pasis" illata volt, de most már semmi illata nincs. Könnyen és gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen réteget a bőröm. Puha és kisimultabb lesz. Lehet, hogy gyakrabban bevetem majd 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.