AA

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: KrisztiP, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, allergiára hajlamos bőrre.

SLES mentes formulájának köszönhetően nem sérti a bőr védőrétegét. A szemcsék finoman eltávolítják az elhalt hámsejteket, a B-vitamin komplex és élesztő kivonat kitágítja a pórusokat, szabályozza a faggyúmirigyek aktivitását és csökkenti a felesleges faggyútermelést. A glycerin és betain visszaadják a bőr simaságát és optimálás hidratációját.

Minden kozmetikum dermatológialiag és allergológiailag tesztelt allergiára hajlamos, érzékeny bőrű csoporton, ami biztosítja a termék kivételes biztonságát.

A teszteket 30 fős csoporton végezték, melynek 100%-a allergiás bőrű egyén volt.
0% allergének, parabének, színezékek