AA

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: KrisztiP, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, allergiára hajlamos bőrre.

A B5 provitamin, allantoin, citrom kivonat tartalmú készítmény visszaállítja a bőr optimális pH és nedvességszintjét, valamint puhaságát. Kíméletesen eltávolítja a szennyeződéseket, visszaadja a bőr frissességét és ragyogását, megszűnteti a bőrszárazság kellemetlen érzetét, védelmet nyújt a környezet káros hatásaival szemben.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dnsmakeup

2015. május 21.

Egyszer egy kiállításon kaptam minta terméket. Nekem nem vált be, de ettől még másnak jó lehet. Nem tisztít hatékonyan és kissé ragacsos, de mégsem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.