Abdul Karim Al Faransi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   3 ml, 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anita763, Módosítva: 2021. február 3.

Kiszerelés:   3 ml, 6 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatjegyek: pézsma, púder, fehér virágok, vanília

Ár: 4500 Ft.+ posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 6 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

anita763

2021. január 26.

Ismét egy újabb remek alkotás az Anthony Abdul Karim Marmin háztól. Ez egy gyönyörű, tiszta virágos pézsmaillat, amely hosszan tartó, gyönyörű, megnyugtató és felemelő illat, minden évszakban tökéletes viselet akár nappalra, akár éjszakára. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 26.