Abercrombie & Fitch

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 17.

Ár:   15 000 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin

Szívjegyek: babarózsa

Alapjegyek: szantálfa, fenyő

Ár: 15000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 50 ml valós mennyiség 45 ml, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás foxpost, posta

InternationalTraveller

2019. május 13.

Ajándékba kaptam. Nekem túl uniszex az illata. Viszont hosszantartó az illat, egész nap érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

szaboverus

2017. április 1.

Imádom, nálam az eddigi legkedveltebb parfüm! Még Milánóban vettem tavaly, de azóta se találtam jobbat. Alapvetően nagyon szeretem a virágos illatokat, úgyhogy aki szintén így érez, annak bátran ajánlom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.