Abercrombie & Fitch

Ár:   17 000 Ft és 35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   17 000 Ft és 35 000 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 25.

Ebben az illatban erősen van jelen a fás-ananász, pézsmával, borostyánnal. Mindent elnyomva ezek érvényesülnek. Üvege és színe jó, de szinte ugyanilyen illat Lopez JLove (ez még jobb, édesebb is Fitchnél,de brutálerősen fás ananászos), vagy részben hasonló Coach Floral Blush (rajtam ez dinnyés-ananászos-viragos).
Nem jó rajtam az ananász.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Nem jó rajtam az ananász.