Acne.org

Ár:   $17.21   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. január 5.

Ár:   $17.21
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% organikus jojobaolaj, mely hidratálja, puhítja a bőrt, és nem tömíti el a pórusokat.

Használható arckrémbe keverve, sminklemosóként, testápolóként, masszázsolajként, borotválkozás után az irritált bőr nyugtatására, hajápolásra, korpásodás kezelésére, és babaápolásra is.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil