Afrodita

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Dorotheaas, Módosítva: 2010. november 20.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Dana1983

2013. november 20.

Ez a krém nem rossz, de nem is jó. Az állaga könnyű, hamar beszívódik, kevés kell belőle, az illata is jó, de nem nagyon csinált semmit a pattanásokkal/zsíros bőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 20.

beautymaniac

2013. szeptember 22.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az arckrémmel, a hozzá tartozó habbal és c szérummal együtt használtam. Nagyon csúnya pattanások voltak az arcomon, semmi sem segített rajtuk, amíg el nem kezdtem használni ezeket a termékeket. Már az első használat után látható a különbség, pár héten belül eltűntek a pattanások és az utánuk maradt pirosas foltok is. A krém illata nagyon kellemes, kevés is elég belőle, matt és puha lesz tőle az arcbőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Rebeka99

2013. április 21.

Tavaly használtam egy három lépéses kúrát, és egyáltalán semmit nem tett az arcommal. Nem éreztem hogy kevesebb pattanásom lenne, vagy javulna a helyzet, szóval semmi különös, ami még megmaradt, az a tonic, amit elhasználok, mert azért miért dobjam ki. Egyedül a krém amit még néha felrakok, mert azért talán mattosabb lesz tőle az arcom ha használom, mintha nincs fenn semmi, de semmi esetre sem venném újra. Egyedül az nyugtatott meg, hogy a hármas csomag, csak 6000 forintba volt, mert ismerőstől rendeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Roni27

2012. április 22.

Gél állaga miatt ideális a zsíros bőr ápolására, nagyon szépen rendbe teszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Gél állaga miatt ideális a zsíros bőr ápolására, nagyon szépen rendbe teszi!

Dorotheaas

2010. november 19.

A legjobb bőrtökéletesítő

A kozmetikusomtól kaptam a krémet a gyakran zsírosan csillogó, mégis vízhiányos mitesszeres bőrömre. Nem szárít, épp ellenkezőleg, nagyon hidratál, de nem zsírosít, mert gél-krém. Nagyon kevés is elég belőle! Naponta használom és az eredmény (a bőr összképe nagymértékben javul) napokon belül látható.  Más hidratálókkal kiegészítve is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 19.

A legjobb bőrtökéletesítő