Acorelle

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dyana91, Módosítva: 2021. március 3.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különösen enyhe és tápláló. Gyengéden tisztítja az érzékeny bőrt, kiváló száraz, atópiás, érzékeny vagy irritált bőrtípusok számára is. Tiszta növényi olajokból előállított, nem tartalmaz ilóolajokat vagy illatanyagokat és kézzel készül. A szappan kellemesen krémes habot biztos

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Dyana91

2021. február 28.

Imádom ezt a szappant! Már régóta kerestem az igazit, de valahogy mindig szárítottak. De ez egy csoda! Arcra,kézmosásra és zuhanyzáshoz is használom. Kicsit sem szárít, jól habzik és az összetevői is szuperek! Érzékeny bőrre csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil